Jump to content

Centılboy

Üyeler
  • İçerik sayısı

851
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum güncellemeleri bölümüne Centılboy kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Code geass tarzı animelerden hoşlananlar izlemediyseniz tavsiyem... (Nobunaga the Fool)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

Haremin nesi sapiklik sadece biriyle yetinmemek (Sapikligjn sozluk anlamina bakmak lazim.)

Kiritonun kurdugu hareme kafa atarim ben sirf ona olan nefretimi kusmak icin roman yaziyorum be :)

3. Centılboy

Centılboy

Hahaha :D Anti Fcl'lere başlarsın artık o zaman ne yapalım... (Dikkatli olda çatışma çıkarma bakam forumda... :D asdasf)

4. Kaxell

Kaxell

Acarsam begeniden cok laf yerim o yuzden boyle bilinc altina mesaj yollamak daha iyi :)

2. Mahouka Koukou no Rettousei Hastası oldum 2014 animelerinin hepsi bir harika...

2. Centılboy

Centılboy

Aynen yapımları çok başarılı birde accel world demişken golden time'da nana'nın çıkması gibi GGO'da kirito'da 3. karakter olarak ortaya çıkmasın?

3. Kaxell

Kaxell

3. karakter derken ana değilde yan karakter manasında mı?

4. Centılboy

Centılboy

Evet inş. öyle birşey olmaz yardımcı karakter gibi yani...

3. White Albüm'e başladım 1. bölümdeyim oğlanı bırakıp giden kız'a bir kıl kaptım anlatamam empati bile kurmak istemiyorum içim acıdı çocuk için resmen... :(

1. Kaxell

Kaxell

Anime nasil guzel mi?

2. TheDirectEco

TheDirectEco

White Album izleyecklerimin içinde umarim guzeldir :D

3. Centılboy

Centılboy

Ehh 10 üzerinden 6-7 alır benden konuyu birtürlü kavrayamadım belki başlarında olduğumdandır...

4. Gel artık No Game No Life sevgilimi bekler gibi bekliyorum seni, küçük bir çocuk gibi muhtacım sana, ekmeksin, su'sun sen benim için, sensiz geçen hergün zindandır bana... Heheyttt... :D

2. Naithon

Naithon

5 kuruş ile adam indirir bu. Kaçıyorum ben. :D

3. Centılboy

Centılboy

bilirsin yaparım neyse bende kaçıyorum herkese iyi geceler uykunuzda anime görün inş. :D

4. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

O bi tek sen de oluyor :D

5. Kara astsubay meslek yüksek okulu'na başvuruyu nerden yapıcaz bilen varmı tsk'ya da baktım bulamadım HELP !

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bırak bu askerliği ve polisliği, başka şeylere yönel (hayatı karartma, ömür boyu çekeceksin sonra :P)

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Asker olmak iyi hele astsubay of of elçi demesem genelkurmay başkanı olmak isticemde :D

3. Centılboy

Centılboy

Konsolos olacaksın aslında varya ne güzel olur :D

6. Sitede bir ara herkez hasta oluyordu bende gülüyordum pis pis 6-7 senedir hiç hasta olmadım bundan sonra olmam diye dün bir hasta oldum zor nefes aldım ölücem zaneddim bir daha asla büyük konuşmucam...

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Ben kabul ettim yine iyisin :D

3. jans09

jans09

aman hastasın zaten bir de cam çıkarma vebali üstümüze kalır yoksa :P geçmiş olsun.. gülme bi daha bak sonucu feci oluyor ))

4. ohmy34

ohmy34

evet yaşadığım acı gerçek merak etme geçer 6-7 sene hasta olmadın mı ? çok iyi bende o bağışıklık sistemini istiyorum *-*

7. Beelzebub'daki bebek gibi oğlum olsun istiyorum... :D

2. Centılboy

Centılboy

Aslında elektrikler gittiinde çok güzel jenaratör olur o çocuktan... :D

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Hiç böyle düşünme mistim :D

4. ohmy34

ohmy34

adam tasarrufçu çıktı biz nereden bilelim :D

8. İdol'üm benim sonunda bulsum örnek alacağım kişiyi...
    2. Centılboy

Centılboy

daha 2. sezondayım ağzımı bozcam 5. bölümdeyim ordaki kız karakterin karakterini ben ta ...

3. Kaxell

Kaxell

:) üşenmeyip baktım hangisi diye duygularımız karşılıklı

4. Centılboy

Centılboy

Ben yardım etmeye çalışırken biri öyle birşey diyecek emdiği sütü fitil fitil burnundan getiririm..

9. Akşam rüyam'da Toradora'nın devamını gördüm ne hayal gücüm varmış arkadaş tek başıma 1 sezon daha yaptım vallaha sabah bir kalktım daha önce hiç bu kadar mutlu olmamıştım :D Yanlız hala şaşkınım akşam rüyamda inş. tekrar görürüm 3. sezon'da lazım yarım oldu O.o

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

3. sezonu da yaparsın merak etme :D Bir de ben sevdiğim animeleri rüyam da görsem ne olur T-T (Higurasi hariç tabii O.o)

2. ohmy34

ohmy34

keşke o kadar normal rüyalar görebilseydim :D

10. Saygı değer arkadaşlarm kurban olduklarım izlemediğim bir anime önerin kafayı sıyırcam vardır sizde kıyıda köşede sakladığınız güzel animeler bir önerin bakalım... O.o

2. Misafir

Misafir

Baccano izle

3. Songena
    4. free word

free word

Claymore, Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin, Ikkitousen : Legendary Fighter(3 sezon), Ghost In The Shell(baya bi serisi var ), To Aru Majutsu no Index (2 ana sezon 2 yan sezon 1 movie var ), Hajime no Ippo, Bakemonogatar(3 sezon 4 bölümlük ova serisi ), The World God Only Knows (3 sezon ), Darker Than Black(2 sezon ), Shikabane Hime Aka (kurolu 2. sezonu var ), Shakugan No Shana(3 sezon 2 tanede 4 bölümlük 2 ova serisi ve 1 movie ), Bakuman (3 sezon), Nodame Cantabile(3 sezon), hell girl(...

11. ÖSYM başvuru yerleri açıklanmış sanırım sınava gireceklerin(sınavın gireceği kişilerin dikkatine) :D :D

1. MSempai

MSempai

şifremi unuttum da nasıl yapabilirim acaba? bu arada site çökmüş (Not: Zaten psikolojideyim ama hukuk olursa diye bi ihtimal insan giriyor işte :D )

2. Herç

Herç

Az önce kuzeniminkine baktık hemen evinin yanındaki okul çıktı : )

12. Lannn komşular geldi, evde gezek var bildiğiniz yıkıyorlar kahkahalarıyla evi, animede izleyemiyorum dır dır dır ne bu :( :(

2. Centılboy

Centılboy

Hehe rahatladım yatak odasına kitledim kendimi giriş yok kulaklığıda taktım ohhh be dünya varmış :)

3. ♠Misaki♠
    4. ohmy34

ohmy34

:D hadi iyi seyirler

13. Bugün çok romantiğim nedense içim içime sığmıyor

1. Misafir

Misafir

Morishima Haruka etkisidir o :D

2. ohmy34

ohmy34

aşk güzel şey be talha da sonra aşık oldum zannedipte kazık sana girmesin dikkat et uyarmadı deme ...

14. Anime izlemeye başladığımdan beri uyku düzenim bozuldu, antrenmanlara gitmiyorum, sabahları ölü gibiyim, bilgisayarın başından kalkamıyorum noluyor lan bana O.o

1. MSempai

MSempai

bağımlı oluyorsun :D

2. kawaii kereste

kawaii kereste

welcome to the club

3. ohmy34

ohmy34

Bağamlı olmak diyoruz bir kaç gün sonra güneş ışığına da çıkamayacaksın *denenmiştir* :D

15. Arkadaş ne cins insanlar var hem iftira atıyorlar hem de ortaya çıkınca yaptıklarını inkar ediyorlar...

1. MSempai

MSempai

dövelim :D

2. Centılboy

Centılboy

Geç kaldın çoktan

sopaladım bile... :P

16. Mirai Nikki animesinin daha ilk bölümünü izledim hala şoktayım atlatamıyorum psikolojim bozuldu birisi polisi arasın doğruyucam şimdi nevarsa :D

2. Centılboy

Centılboy

Şaka yapıyorum zaten. Gerçi şimdi düşünüce bendede biraz canilik yok değil ? O.o

3. Kaxell

Kaxell

içimden o kadar çok spoiler vermek geldi ki :)

Aynısı bana olmuştu da neyse yukkinin zombiye dönüşçeğini söylemiyim.

4. jans09

jans09

hhahhaaa ertuğrul etme eyleme...

canilik demeyelim de katlanma sayısının bazen sınırını aşması diyelim :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.