Jump to content

Blaskure

Üyeler
  • İçerik sayısı

29
  • Son ziyareti

Blaskure hakkında

• Doğum günü 06/23/1991

Profil Bilgileri

Blaskure üyemizin başarıları

1. Blaskure

Favori Anime Müzigin ?

http://www.youtube.com/watch?v=SBKXX18WjjE&list=PL_h4Ug4MjUjSj19K7SJ3ktEOBjd9VwNGI çok farklı geliyor bana
  2. Blaskure

Ciddiye aldığım tek forum.

ouv.. bunun cezası falan varmı? vallahi kusura bakmayın bir bağladım açılan başlıklara kafamı zor kaldırdım..
  3. çizgi film isim itibari ile tartışmaya açık bir şey fotoğrafçıların fotoğraflara resim denmesinden haz etmediği gibi anime severlerinden çizgi film denilmesinden hazetmemesi gibi ikiside geçmişten bu güne kanıtlarla tartışmaya açılabilir sonu gelmez bence anime seven çizgi film diyene gülümseyip konuyu geçiştirsin çiçekler açsın <3
  4. genelde yattıktan sonra en az 5 bölüm kalkıncada bir 5 bölüm izlerim gün aralarında 2-3 baya izliyormuşum..
  5. mikasa ile leviyi yakıştırıyorum ben ^^
  6. Blaskure

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

guilty crown bence hala kabullenemiyorum.
  7. Blaskure

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum bazı hentailere ingilizce alt yazı bulup baştan sona izliyorum.
  8. Blaskure

Anime Dövmeleri!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=516590698387848&set=pb.100001107676260.-2207520000.1395259910.&type=3&theater başkada bir şey demiyorum ^^
  9. Blaskure

Öncelikle hoş bulduk pek pişman olacağımı sanmıyorum siteyi keşfedeli baya yıllar oluyor ama forumlara gerçekten çok uzak biri olduğum için anime konusacak arakadaşın olmaması canıma tak edip geldim iyiki gelmişim :) bu özelliği bilmiyordum dediğim gibi forumlara pek yabancıyım teşekkür ederim :)
  10. Blaskure

Nidalee çizimim

gayet hoş eline sağlık bro
  11. Blaskure

2014 Çizimlerim

gayet başarılı tebrik ederim
  12. Blaskure

Teşekkür ederim efenim hoşbulduk ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.