Jump to content

Blaskure

Üyeler
  • İçerik sayısı

29
  • Son ziyareti

Blaskure kullanıcısının paylaşımları

1. Blaskure

Favori Anime Müzigin ?

http://www.youtube.com/watch?v=SBKXX18WjjE&list=PL_h4Ug4MjUjSj19K7SJ3ktEOBjd9VwNGI çok farklı geliyor bana
  2. Blaskure

Ciddiye aldığım tek forum.

ouv.. bunun cezası falan varmı? vallahi kusura bakmayın bir bağladım açılan başlıklara kafamı zor kaldırdım..
  3. çizgi film isim itibari ile tartışmaya açık bir şey fotoğrafçıların fotoğraflara resim denmesinden haz etmediği gibi anime severlerinden çizgi film denilmesinden hazetmemesi gibi ikiside geçmişten bu güne kanıtlarla tartışmaya açılabilir sonu gelmez bence anime seven çizgi film diyene gülümseyip konuyu geçiştirsin çiçekler açsın <3
  4. genelde yattıktan sonra en az 5 bölüm kalkıncada bir 5 bölüm izlerim gün aralarında 2-3 baya izliyormuşum..
  5. mikasa ile leviyi yakıştırıyorum ben ^^
  6. Blaskure

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

guilty crown bence hala kabullenemiyorum.
  7. Blaskure

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum bazı hentailere ingilizce alt yazı bulup baştan sona izliyorum.
  8. Blaskure

Anime Dövmeleri!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=516590698387848&set=pb.100001107676260.-2207520000.1395259910.&type=3&theater başkada bir şey demiyorum ^^
  9. Blaskure

Öncelikle hoş bulduk pek pişman olacağımı sanmıyorum siteyi keşfedeli baya yıllar oluyor ama forumlara gerçekten çok uzak biri olduğum için anime konusacak arakadaşın olmaması canıma tak edip geldim iyiki gelmişim :) bu özelliği bilmiyordum dediğim gibi forumlara pek yabancıyım teşekkür ederim :)
  10. Blaskure

Nidalee çizimim

gayet hoş eline sağlık bro
  11. Blaskure

2014 Çizimlerim

gayet başarılı tebrik ederim
  12. Blaskure

Teşekkür ederim efenim hoşbulduk ^^
  13. Blaskure

İlk İzlediğiniz Anime?

ay savaşçısı :D ama tam bilmiyorduk anime nedir ozamanlar tam başlamam internet kafede linkin park aratırken youtubede dbz amvleriyle tanışmam kısa süre sonra seri derken..
  14. Blaskure

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

okadar çok varki... ama aklıma gelen one piecede robinin yaşamak istiyorum çığlıklarıydı.
  15. Blaskure

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

hellsing ovalardan 2 tane inci geldi aklıma şu an biri aptallığın tek ilacı ölüm birde artık her yerde ve hiç bir yerde olabilirim bu yüzden buradayım özellikle bu replik beni dumur etmiştir
  16. golden time hayalet tadanın yerinde olmak isterdim çeker giderdim oralardan herkes rahat etsin diye eheh
  17. Blaskure

Animelerin Başkarakterlerinin ezikliği :(

tam görüşüne katılmıyorum eziklik yolunda kendini geliştirip süper karizma olup çıkanlarda oluyor eziklik yolunda ezik kalıp ezikçe kazananlarda oluyor daha bir sürü örneği var ama bu 2 seçenek bize çok anlamlı mesajlar veriyor aslında.
  18. Blaskure

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

kiss x sis diyebilirim ama çok fazla ecchi izlemedim hafif ecchi sinyali veren animeler izledim ama tam ecchi olmadığı için bu örneğim daha mantıklı
  19. Blaskure

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

1. sırada Mirai Nikki var ( içten ve samimi bir şekilde gösterilen en kötü en sayko karakteri sevdirebilmiş bir anime ) 2. sırada Shingeki No Kyojin var ( üst üste defalarca çaresizlik hissini tekerrüre düşmeden hissettirebilen bir anime ) 3. sırada Golden Time ( Okadar tatlı ve lezzetli bir seri anlatamam karakterlerin ani sahneleri favorim özellikle ) 4. sırada Elfen Lied & Ergo Proxy ( bu 2 anime birbirinden farklı tarzda ama 2side bana aynı hisleri yaşattığı için ikiz kategori yaptım ^^ ) 5. sırada Katekyo Hitman Reborn ( grafik ve aksiyon olarak eksik ama arkadaşlık kavramını mükemmel yansıtan bir anime )
  20. Blaskure

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Sanırım mirai nikki diyeceğim ilk bölümden son bölüme hep kuşku içinde kalmıştım gerçekten korkunç ve bencil bir karakterden korkmak yerine o karakteri taparcasına sevmekten etkilendim
  21. Blaskure

Animeyle ağlar güler üzülür heycanlanır coşarım sivil hayatım önemli değil <3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.