Jump to content

-Milady

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

-Milady üyemizin başarıları

1. -Milady

En güçlü karakter sizce kim?

olmadı bu burda Mirajane yok aslında bana göre en güçlü Mirajane onun gerçek gücünü tam göremedik :) Savaşmaktan kaçınıyor gibi savaşmayı pek sevmiyor zaten o yüzden zayıf tarafı var ama bana göre en güclü Mİrajane Strauss :embarrassed1-onion-head-emotico
  2. -Milady

Fairy Tail

Fairy Tail'siz yaşıyamam ben çoooooooooooooooooooooooooooookkkk seviyorum ayrıca zevkler tartısılmaz ona bakarsanız birüsür anime birbirinden özenmiş :) Sadece sunu söyleyebilirim Fairy Tail gerçekten anlatılmaz yaşanır...Herkese verdiği mesaj farklı olabilir beni çok derinden etkiledi ve şuan çabucak Nisan'ı bekliyorum :crying1-onion-head-emoticon:
  3. -Milady

Selam genclerr :)))

Hepiniz süpersiniz çok memnun oldum.. :bye2-onion-head-emoticon: artık baslıyım foruma :)
  4. -Milady

Selam genclerr :)))

:admire2-onion-head-emoticon: Hosbuldummmm memnun oldum yankı ^^<dershaneye kaçar :bad-atmosphere-onion-head-emoti aksama full burdayım> :embarrassed3-onion-head-emotico
  5. :hi-onion-head-emoticon: nihihihihi :) Foruma bugün katıldım genellikle anasayfada takılırdım ben Yasemin forumda umarım iyi geçiniriz konbanwa :) :5: --- yasemixsd :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.