Jump to content

OgaTatsumi

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

OgaTatsumi kullanıcısının paylaşımları

1. OgaTatsumi

Hangi bankai daha iyi ?

Ana karakter Ichigo hariç bence en iyi bankai uraharanın bankaisi. Görmemiş olsakta bana öyle geliyor.
  2. OgaTatsumi

ichigonun içindeki holow vaste-lode'mi?

vasto lorde olsa yine iyi adam quincy hollow shinigami. bu zamana kadar sadece hollow güçlerini kullanıp savaşan bir ichigo yenilediği zanpaktou ve güçleriyle bakalım şimdi ne yapıcak yeni kral adayımı acaba:D
  3. OgaTatsumi

Animelerin Başkarakterlerinin ezikliği :(

Kurosaki Ichigo da fazlasıyla aradığın özellikler var.
  4. OgaTatsumi

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Ichigonun ginjodan güçlerini istemesi mükemmel bir sahneydi bide luffynin tayfaya kattığı her adamın katıldıkları zamanki durum mesela chopperın ağlaması franky, sanji, nami gibi. Sakuraginin kainan maçında attığı hatalı pasta maçın gitmesi ve hüngür hüngür ağlaması felaketti he bide erenin annesinin titanlar tarafından gözlerinin önünde yenmesi baya kötüydü.
  5. OgaTatsumi

Bleach

ilk defa bleachi izlettiğim insanlar bleach gibi bir anime varmı acil söyle diye sorduklarında daha bulamadık diye cevap veriyorum
  6. OgaTatsumi

İchiruki mi,İchihime mi?

Sensei animeyi yazarken rukiayı ilk olarak çizmiş ve ona ichigoya gölge yol ışık olmasını söylemişti. Böyle bir hatunla evlenilir ama bence başka biri olmalı aşk için yada Ichigo ölcekmi acaba :D
  7. OgaTatsumi

Öldürme Sanatı ? (Manga Spoilerı İçerebilir)

Bankai açmayan kaptan kalmıycak diye biliyorum. Öldürme sanatı bana göre zanpaktou sunun ismini öğrenmesi zanpaktosunun onu beklediğini fark etmesini yani kısaca zarakinin bir lafı var ''bankai güçsüzler içindir'' sanırım kendisini güçsüz olduğunu hatırladı ve bankai açması gerektiğini anlamışdır. Ayrıca fajimutsu arkadaş adını bile bilmediği bir zanpaktoyu shikai formuna sokabilmek imkansız değilmi animeye göre ? Asla shikai formunda değildi zarakinin zanpaktosu.
  8. OgaTatsumi

231-265 [spoiler]

Yorumum spoiler içerebilir. Zangetsu bankai açıp TensaZangetsu olduğunda ichigo ile dövüşürken gençleşmedi yani ilerleyen bölümlerde ki TensaZangetsu olmadı. Bide abarai renjinin zaten cisimleşmiş halini goril olarak göstermişlerdi buda mantıksız geldi. Eskiden aklıma bunlar takılmıştı
  9. OgaTatsumi

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Kralın gücünü bilmiyoruz ama en güçlü Ichigo ve Urahara kisuke bence. Urahara bana göre aizeni tek başına yenebilirdi.
  10. OgaTatsumi

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

Yanılmıyosam çocuğun berri ben pikaçuyum diye kendini aşşa attıp öldüğünden buyana yasak yada azaldı
  11. OgaTatsumi

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

yoruchisan bleach.
  12. OgaTatsumi

Eski animeler hakkında...

Kısacası japon çizgi dizilerine anime denir.
  13. OgaTatsumi

benden size

sağol kardeşim eyvallah
  14. OgaTatsumi

benden size

eyvallah yunus hoşgördük
  15. OgaTatsumi

benden size

hoşbulduk kardeş sağol
  16. OgaTatsumi

benden size

siliyimmi topici hee :DD hoşbulduk
  17. OgaTatsumi

benden size

:)) hergün böyle olsun ozaman.. hoşbulduk
  18. OgaTatsumi

benden size

Hoşbulduk sağolun.
  19. Merhaba... Adım Cihat 24 yaşındayım. Anime izleme yaşım çok küçüktür 4-5 yaşlarından bu yana televizyonlarda daha sonrada 2008 den berri netten çok sıkı takip etmekteyim. En Favori karakterlerim Sakuragi Hanamichi, Ichigo, Oga Tatsumdir. Yaşları büyük olan insanlarla anime muhabbeti yapmaktan çok keyif alırım. Sakuraginin eşsiz azmini ve gücünü, Ichigonun büyük koruma isteğini ve Oga Tatsuminin serseriliğini seviyorum. Teşekkürler minna.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.