Jump to content
  • Create New...

TianKrea

Kayıtlı Üye
  • Content Count

166
  • Last visited

About TianKrea

• Rank
    Level 1
  • Birthday 03/18/1999

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

2,388 profile views
  1. Şimdi bu soru için manga ama size light novellarını öneririm Türkçe çeviri yapan ve harbiden iyi işler başaran novel çeviri grupları var hadi türkçe olmadı ingilizcesi de genel olarak fazla ağır degil Yani sonuç gidin novel okuyun :D
  2. Mangası az bölümde olsa baya hoşuma gidiyor :D Bu tür kaç tane light novel var aklım almıyor sanki tüm japon yazarlar birbirinden kopya çekiyor ama nedense gideri var büyük ihtimalle izlerim
  3. Karakterler küçük olduğu için romantizmini ciddiye alamadım ama genel olak süper bir seri O nasıl bir sondu la bu arada
  4. Ciddi söylüyorum 1 yıldır 27deyim ayda 2-3 bölüm :D
  5. Guilty Crown, Code Geass Arka arkaya izlemeyin darbe üstüne darbe yersiniz ben dağıldım resmen
  6. Evet evet benim hatam iki sezon olduğunu unutmuşum Buyur link http://www.mangatown.com/manga/kamisama_no_iutoori_ni/ Bu ikinci sezonu ilk sezonu okumana gerek yok ilerde hepsini anlatıyorlar
  7. Kamisama no iitori degişik bir manga hem okumanızı hem de çevirmenizi tavsiye ederim Hem de Mert Kalkavan adında türk bir snipercı kardeşimiz var mangada
  8. Code Geass dan Suzakuyu sevmemiştim Lelouch un karşısında diye sonra taraf değiştirince baya sevdim :D
  9. No Game No Life Vol 1 Kardeşlik Savaşçıları 3 Avcılar
  10. TianKrea Tian: Çincede cennet diye biliyorum Krea:Valla bilmiyorum kulağa hoş geldi yazdım gitti :D
  11. Anime mangayı bıraktım light novellara sardım hadi hayırlısı :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.