Jump to content

HerkuL

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Physics.

HerkuL üyemizin başarıları

1. HerkuL

herkese merhaba :D

Hoşgeldin de grip olmayaydın iyiydi
  2. HerkuL

Selam :D ^^

Hoşgeldin
  3. Eskisinin tadını verebilecek mi göreceğiz.
  4. HerkuL

Merhabalar

Öncellikle beni böle sıcak ve hoş karşıladığınız için herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum :) Yaş konusunda aslında pek bir takıntım yok. 26 yaşındayım ama sonuç itibariyle burası bir anime sitesi olduğu için ve hepinizin bildiği gibi anime bir çok insan için '' çizgifilm'' ve çocukça bulunuyor. O yüzden bi tedirginlik yaşadım : ) Okuduğum bölüm biraz zor olduğu için arada kafa dinlemek için anime izlemek iyi geliyor. Ayrıca bu dünyanın gerçekliği ve zalimliğini görünce, insan bazen anime dünyasında yaşama hissi duyuyor. Eri gerçek ismimin kısaltılmışı oluyor ;)
  5. HerkuL

Vagabond’a 4 Ay Ara

Vagabond mangası ''Seinen'' türü bir manga olduğu için pek duyulmaması normal. Ama herkese tavsiye ederim. Serinin mangakası ünlü Slam Dunk serisini yazan adam. Seri zaten 6 ayda bir çıktığı için okurların gözünde 4 ay hiçbişey :D
  6. HerkuL

Merhabalar

@ 아는 페리 어 Şimdi daha iyi sanırsam ? : ) Aslında haklısın ilerde torunlarımla beraber hala anime izler olucam sanırım :lol:
  7. HerkuL

Merhabalar

Hoşbulduk :D Avatarın güzelmiş. Onuzika bakışlarıyla yakıyor yine :lol: @Talha Teşekkürler hoşbulduk :)
  8. One Piece'de en sevdiğim karakter Shanks ama tayfadan en çok chopper ve Sanji'yi severim. Chopper işaretledim.
  9. Uzun zamandır bu sitede anime izlememe rağmen foruma pek uğramıyordum. Ne hikmetse bugün uğrayasım geldi ve herkese bi merhaba diyeyim :) Bana kısaca ''Eri'' diyebilrsiniz. ;) Yaş biraz büyük o yüzden pek söleyesim yok. Üniversite okuyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.