Jump to content

Megane-san

Üyeler
  • İçerik sayısı

192
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Megane-san reacted to free word in Ookami Shoujo to Kuro Ouji’nin İlk Tanıtım Videosu   
    Ookami Shoujo to Kuro Ouji’nin İlk Tanıtım Videosu Takipçileriyle Buluştu

Daha önce konusu, yapım ekibi, seiyuu kadrosu ve yayımlanmaya başlanacağı tarih ile ilgili bilgileri sizinle paylaştığımız shoujo türündeki anime uyarlaması seri Ookami Shoujo to Kuro Ouji’nin merakla beklenen ilk tanıtım videosu takipçileriyle buluştu.

Tanıtım videosu sizde ne gibi beklentiler yarattı? Peki karakterlerin seiyuuları ve animedeki karakter tasarımlarına dair ilk düşünceleriniz neler?
    Kaynak:AnimeFantastica
  2. Beğen
    Megane-san reacted to Weckli in İtiraf Köşesi   
    5. Sınıfa kadar geceleri altıma işiyordum.
    Halbuki 5. Sınıfa kadar çok popülerdim, 5.sınıftan sonra görünmez oldum :D
    Keramet çişteymiş :D
  3. Beğen
    Megane-san reacted to Cувєя efsanedir. :) in Tanışalım Kaynaşalım :d   
    İzdivaça dönmüş yine buralar :P :D
  4. Beğen
    Megane-san got a reaction from Kuralsiz in Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri   
    Verdiğin örneklerden bir kaçını izlemiştim ama bu kadar benzedikleri dikkatimi çekmemişti doğrusu :).

Bence Fairy Tail'den Gildarts ve One Piece'den Shanks görünüş olarak oldukça benziyor.

5. Beğen
    Megane-san reacted to sadece okan in Jump Super Anime Festa Etkinliği - Gintama Özel Bölümü   
    170. bölümdeyim şuan :D ben 260 a gelene kadar para bulup yeni sezonu başlatsınlar 
  6. Beğen
    Megane-san reacted to TheDirectEco in Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri   
    Buradayız, çünkü hepimiz anime tutkunlarıyız türleri ne olursa olsun... Ve birçok anime serisi izledikten sonra da animelerdeki çoğu mekanı gezmek, o maceralarda yer almayı istememekte elde değil... Bazen de sevdiğimiz karakterleri kendimize dost biliriz ve onların görüntüleri gözümüzün önünden geçer....

Çok ve çok anime izledikten sonra da ister istemez farklı karakterlerin görünümleri itibariyle birbirlerine benzetebiliriz... İşte, açtığım bu konuda izlediğim animeler arasında birbirlerine çok benzettiğim anime karakterleri yer almakta... 

Sol taraftaki Gosick animesinden Victorique ve sağ taraftaki Mahou Sensouden Isoshima... Saç rengi, şekli ve göz renklerinin aynı olmasıyla sanki Victorique'nın çocukluğu Gosickte ergenlik hali ise Mahou Sensouda...

,

Sol tarafta Tokyo Mew Mewden Keichiro ve sağ taraftaki ise Kamikaze Kaitou Jeanne animesinde Chakinin babasının yardımcısı... Yine aynı şekilde saç uzunlukları, şekli, rengiyle beraber Keiichiro anime dünyasına küçük bir rolle Kamikazeyle adım atmış, sonradan Tokyo Mew Mewde ise Mew Cafenin enfes tatlılarını yapan aşçısı olarak ün kazanmıştır...

Sol taraftaki Mahou Sensoudan Ida-kun ve sağ taraftaki ise Nodame Cantabileden Mine-kun... Her ne kadar çizimleri farklı olsa da, ilk önce Ida-kun'u izleyip daha sonra Nodame serisinde Mine'yi görünce aklıma Ida-kun gelmiştir...  Mine'nin daha yeni ergenlik çağlarında karşımıza rockla klasik müziği harmanlayan keman öğrencisi rolunden sonra geçtiğimiz kış Mahou Sensouda yanlışlıkla büyüyle temasa geçen büyücü roluyle izledik, enerjisinden hiçbir şey kaybetmemiş bir halde...

Sol taraftaki Angel Beats'den Matsushita ve sağ taraftaki Mahouka Koukou animesinden Juumonji... 2010 yılında Angel Beats tanıdığımız Matsushita geçen 4 yıl içinde endamından hiçbir şekilde ödün vermeden ve daha formda ve daha açık yüz hatlarıyla Mahouka da öğrenci konseyinde karşımıza çıktı...

Sol tarafta Z/X'den Mikado ve sağ taraftaki ise Death Note'dan Mikami... Mikamiyi ilk kez Death Note'da izledik ve "Yok et" repliği ve o kendinden geçmiş kahkasıyla akıllardan kendini kolay kolay sildirmemiş ve saç rengini kumrala boyatıp biraz daha uzatarak Z/X de bir Z/X kullanıcısı olarak rolünü kapmış bulunmakta...

Sol tarafta Sailor Moondan Minako ve sağ tarafta ise Nisekoiden Kirisaki... Venüs savaşçısını kim tanımaz ki, beş sezon süren animenin ardından dinlenmeye çekilen Minako bu yıl Nisekoide Kirisaki rolu ile karşımıza çıktı... Minako için kırmızı renkli toka vazgeçilmez, ilk yıllarda saçının ortasına taktığı kırmızı kurdaleyi bu yıl iki kulak şeklinde değiştirip takmaya karar verdi... 

Sol tarafta Kamikaze Kaitou Jeannedan Maron Kusakabe ve sağ tarafta ise Mermaid Melodyden Luchia... Star tv ekranlarında Sevimli Hırsız olarak tanıyıp sevdiğimiz Maron'u, birazcık farklı bir şekilde saç modeli ve saç rengi, göz rengi olan Luchiaya görür görmez benzettim... Maron yalnızlığı bilen güçlü bir karakter olmasının yanı sıra polislerin onu yakalamak için kurduğu tüm tuzakları aklını kullanarak her zaman kaçmayı başaran hırslı, cesaretli bir kişiliktir, Chaiki'yi sevsee bile bir yanlışını gördü mü zor affeder fakat diğer yandan Luchia bir denizkızıdır ve düşmanlarını sadece şarkı söyleyerek yener ve aşık olduğu Kaito ona karşı bazı gıcık hareketleri olsa da daima kendisinin yanlış yaptığını düşünür ve onu affeder...

Sol tarafta Full Moon wo Sagashiteden Madoka ve sağ tarafta ise Mermaid Melodyden Karen... Saç renklerinin benzerliklerinin yanısıra yüz hatları da bana aynı geiyor... Madoka ardı ardına oynadığı iki rolde de şarkı söyleyen bir karakterdir...

Sol tarafta Mangaka-san Assistan-san'dan Rena ve sağ tarafta ise Gokukoku no Brynhildr animesinden Kotori... Saç renkleri farklı olsa da, aynı derecede büyük göğüslere sahip olmalarının yanısıra karakteristik özellikleri de birbirine benzer, çok iyi niyetli olması, tatlı sevmesi gibi... Rena-chan'ın oynadığı Eichi animesinde Aito mangakayı çizim yapmaktan yorulduğunda onu kendi bedenine dokundurarak ona güç veren bir asistandır, diğer rolü ise Seinen animesinde ensesine harnest yerleştirilmiş laboratuvardan kaçan bir büyücüdür...

Sol tarafta Sailor Moondan Makoto Kino ve sağ tarafta ise Guilty Crowndan Ayase... Benzettiğim nokta at kuyruğu yapmış saçlarının yanısıra iki karakterinde güçlü bir yanı olmasıdır... Makoto, Jüpiter savaşçısı rolünden sonra ekranlara bacakları tutmayan ama her işi kendisi halledebilen bir Mecha kullanıcısı olarak geri döndü...

Sol tarafta Working animesinden Yamada ve sağ tarafta ise Guilty Crowndan Tsugumi... Göz şekli ve saç rengi, kakülleriyle birbirlerine benzettiğim iki karakter... Yamada evden kaçmış, kendisine yeni bir aile arayan, mızmız, sakar bir garsonken Tsugumi ise küstah ve çekinmeden konuşan bir "Undertaker" üyesidir...

Sol tarafta Yosuga no Soradan Sora ve sağ tarafta ise Mahou Sensoudan Momoka... Saç rengi ve göz şekilleri birbirine benzeyen iki anime karakteri... Seneler önce cesaret isteyen bir rolle karşımıza çıkan Sora, yıllar sonra o rolün psikolojik etkisi olacak ki büyü konulu bir animede okul müdiresi olarak karşımıza çıkıyor...

Bu da süpriz olsun istedim :D Sol tarafta Full Moon animesinden Mitsukinin büyükannesi ve sağ tarafta ise birçoğumuzun severek izlediği Yıldız Kültür yer almakta... Mitsukinin obaa-chan'ın gülümseyen bir resmini bulamasam da o resimle birlikte gerçekten Yıldız Kültür'ü anımsattığını söyleyebilirim...

**Benden şimdilik bu kadar, yeni izlediğim animelerde yine bir benzerlik bulduğum takdirde burayı güncelleyeceğim...
    **Peki ya sizlerin birbirlerine benzettiğiniz anime karakterleri var mı, varsa hangileri?? :)

7. Beğen
    Megane-san reacted to Adige in Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler   
    Keske direk Tv Tokyo'yu satın alsak :D
  8. Beğen
    Megane-san reacted to ARE-YOU-SURE in Küçük Roller, Büyük Etkiler...   
    Bir de Naruto nun tüm filler karakterleri, kişimoto ya buradan selamlar yolluyorum. Onlar olmasa animenin yarısından fazlası boş ama gelip dayak yiyip gidiyorlar.
  9. Beğen
    Megane-san reacted to ayanatsume in Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız   
    Gintama da olsaydım önce gintokiye çıkma teklif ederdim kabul etmezse hijikataya oda etmezse zuraya oda etmezse napalım artık shinpachi :D :D

Narutoda olsaydım öncelikle sakuraya ve sasukeye azıma geleni söylerdim. (İçimde baya birikti.)  Sonra kakashiyi alıp bu diyarlardan giderdim :D

Vampire knightta olsam zeroyla animenin 3. sezonun çekerdik yuukilerin peşine düşüp onları öldürürdük. Sonra happy ending  :embarrassed4-onion-head-emotico  Zero bana kalırdı   :ahaaah-onion-head-emoticon: 

Death Note ta olsam L nin önüne atlar kendimi feda ederdim  B) 
    Bleachı sadece 15 bölüm izledim ama diziye girip rukia ve ichigonun arasını yapmak isterdim  :wub: 

10. Beğen
    Megane-san reacted to Amygirl in Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız   
    Gintama nın içinde olsaydım: Tam olarak ne olurdu bilemem ama gruba ayak uyduramayabilirdim :D Emin olduğum tek şey Otae ile saç başa girişirdik  Haaa sırf ben sahneye çıkınca bu ost çalsın diye Hasegawa san ile takılabilirdim :D Ama herhalde Otose nin barında çalışan bir garson olurdum... Orası çok huzurlu...

Bleach in içinde olsaydım: Yapacağım ilk iş Inoue ye şan dersleri vermek olurdu.. Belki şu kulağımı tırmalayan sesi düzelirdi  Gerçi Bleach te fazla bölümde yer almazdım :D Kenpachi yi takip ederken yanlışlıkla öldürülürdüm :D

Naruto nun içinde olsaydım: Naruto yu evlatlık alırdım ramen yemeye giderdik falan :D Kakashi Sensei ye evlenme teklifi ederdim :D Kage bunshin no jutsu yu kesinlikle öğrenmeye çalışırdım :D ben uyurken kopyam işe giderdi :D

Fairy Tail in içinde olsaydım: Karakterim Fairy Tail loncası üyelerine çok benziyor aslında :D Bir grubum olacağını sanmıyorum ama herkese yardım etmek iyi olurdu :) Gerçi bir büyüde ustalaşmam lazım ama  :ph34r: Fairy Tail in aşçısı olmak isterdim ama :D Böyle büyüm de yemeklerle ilgili bir şey olurdu :D

Shingeki no Kyojin in içinde olsaydım: İnsan değil de dev olmak isterdim.. Kafamı bozanları böcek gibi ezmek 

Buraya aklıma geldikçe yazarım... Hangi anime içinde olmak isterdiniz? diye bir konu var ancak tam olarak benim açtığım konuyu karşılamadı  :mellow:
  11. Beğen
    Megane-san reacted to free word in Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)   
    10.Shimapan

Çizgili iç çamaşırı olarak ta bilinir.  Genel de rengi mavi tonlarında olur ve animeler kadar mangalarda da bulunur. Ben neden bu kadar popülerler anlamam, bana göre diğer iç çamaşırlarıyla aynılar. 

Nerede Görebilirsiniz?

Oreimo, Kill la Kill, Mayoi Neko Overrun, No Game No Life (Favorim), K-On

9.Zettai Ryouki

"Kesin hüküm sürülen bölge" olarak ta bilinir. Uzun çoraplarla etek arasındaki çıplak bölgeye denir. Bu neden fetiş oluyor ki? Ah kabul etmek lazım aşırı derecede seksi. (Üzgünüm bu kendi fetişim o yüzden pek üstünde durmamak lazım.

-Nerede Görebilirsiniz?

Fate/Stay Night (Tohsaka Rin OP!), High School Of The Dead, Cage of Eden, Nisekoi, To Love-Ru, B Gata H Kei, Zero No Tsuikama, Freezing

8. Okul Mayoları

Mavi gemici mayoları... Çoğu zaman tam ortasında isim yeri olur. H... lerde, neyse boşverin. 

Nerede Görebilirsiniz?

Amagami SS, Toradora,Shuffle

7.Yaoi 

Erkek aşkı olarak ta bilinir. Yazarların kitlesi genelde kızlardır. Aynı zamanda hayran hikayeleri de bu karakterleri başka heteroseksüel karakterlerle birleştirerek yazılır. 

Nerede Görebilirsiniz? 

Bkz: Yaoi Fan Club (Forum TürkAnime Tv)

6.Yuri <3

Kız aşkı olarak ta bilinir. Kızlar arasındaki romantizm anlatılır. Yazarların kitlesi genelde erkektir. 

Nerede Görebilirsiniz?

Bkz: Ecchi Fan Club (Forum TürkAnime Tv) 

5.Shibari

"Bağlanmış." kelime anlamıdır. S&M hayranlarının vazgeçilmezidir. Çoğu zaman bir kızı ya da erkeği bağlarlar. 

Nerede Görebilirsiniz?

Bir çok hentaide   :ph34r:  Ve Nana To Kaoru

4. Kardeş/Abi/Abla Kompleksi

Kardeş aşkı. Anime ve mangalarda genelde vardır, ve hikayenin sonunda çoğunlukla romantizm bu ikisi arasında geçer. Eğer kardeşiniz varsa biraz itici gelebilir. 

Nerede Görebilirsiniz? 

Mahouka Kouko No Ret. , Oni-chan No Koto, Yosuga No Sora (H... ye çok yakın.) , Oreimo, Pupa

(aslında bunaa bilerek aramadım aam recdo arakdaşımızın hediyesi sadfg)

3.NTR (NETORARE) 

Ana karakter için önemli olan birinin başka bir kız/erkek tarafından cezbedilerek alınması ve izleyenlere garip bir stres, kıskançlık duygusu bırakmasıdır. 

H.. olmayan NTR izlenmesini anlıyorum, ama gerçekten h... de neden izlersin ki. Neyse be bu beni ilgilendirmiyor. (Netori de tam tersidir.)

Nerede Görebilirsiniz?

-Kimi no Iru Machi.

(ootğraf bulunamadı)

2. Çapraz Giyim

Çapraz Giyim anime ve mangalarda bayağı kullanılan bir fetiştir. Hikayeler genelde ana karakterin çapraz giyim yaparak gerçek cinsiyetini belli nedenlerden dolayı saklamasıdır. 

Nerede Görebilirsiniz?

Himegoto. Mayo Chiki (Mayo Chiki gerçekten çok güzel ve zevklidir. Aynı zamanda içeriğindeki ecchi oranı çok azdır.)

1. Tabiki AHTAPOT KOLLARI. 

HER yerde... HER YERDE karşınıza çıkabilir. Kız erkek acımadan sarılan kollar nedense Japonların hoşuna gider. H... tutunda normal animelere kadar nereden bir ahtapot kolu çıkacağını bilemezsiniz. Özellikle uzun , yumuşak, tüylü ve nemli (ıyk.) olurlar. 

Nerede Görebilirsiniz?

Sword Art Online, To-Love Ru , H...lerin yaklaşık %39unda...

(fotoğraf eklemek istemiyorum buna asdfg düzgün bir footğraf bulamadım asdfg )

9Gag'den alıntıdır, konu foruma uygunluğu açısından düzenlenmiştir. 

Çeviri: Kaxell

:9gag part 2 çevrilmemiştir...

part 3 çevrilmemiştir...

12. Beğen
    Megane-san reacted to Evallark in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    "Sen kime o kadar küçük ki mikroskopla bile görünemez diyorsun?"
    -Edward Elric
  13. Beğen
    Megane-san reacted to gereksiz in Çizimlerim :3   
    burda çizimlerimi paylaşıcağım çizimlerimi geliştirmeye manga akademisi ile başladım ve öle bir melete bulaştırdılarki beni adam akııllı anime izliyemiyorum artık aklımda sürekli yeni hikaye fikirleri yeni karakterer yani duruşlar canlanıyor  o kadar zor durumda kaldımki surat çizmekle yetinemedim bir kaç yeni fikirden bir kaç yeni karakter bile çıkıyor ben size son hallerini burda paylaşıcağım öncellikle burda paylaştıklarımın çoğu bir kaç kez çizilmiştir :D
     bu karakterler tamamen bir tarafımdan uydurulmuştur kim diye sormayın :D

4. (YENİ)  bu yukardaki gibi yeni karakter tasarımları yapmaya çalıştığımda ortaya çıkan bir karakterler burda paylaştığım her resim bunun gibi olucak şu an  sizinle paylaşamıyacağım bir hikaye üzerinde çalışıyorum bunlarda karakterleri  burda paylaştıklarımdan farklı olarak bu hikayenin mangasını çizmek istiyorum ilerde o yüzden bunu şimdilik burda paylaşmamaya karar verdim  kusura bakmayın merak eden olduysa : :)şimdi  daha karakterlerin bazılarının ismi bile yok  şimdilik takma isim verdim  ilk resimdeki şimdilik sadace yüz tasarımı bulan abimiz "ossan"  2 ve 3 resimlerin konusunda olan kişi ise "winner"      ve şimdi paylaştığım  karakterin ismi bunu belirledim bi baya hoşuma gitti çünkü "Hebi"  anatomi oarak öğrenmem gereken çok şey var ama genel olarak hatlarını bu resimden anlarsınız umarm :)

internetim şimdilik bu kadarına izin verdi ama  daha paylaşmadığım bir karakter daha var onuda yakında internet  bağlanınca paylaşıcam ve bu konu altından bu 4 karakterin kısa 1 yada 2 sayfalık kısa hikayelerini amatör manga halinde yayınlıyacağım umarım beğenirsiniz :D

ve yeni bir karakter daha adı "rage"  ve bu skecimiz Rage vs sivrisinek diye adlandırdım  tamamen orinal değil bir manganın bir bölümünden  alıntı yaptım sanırım etkilendimmi diyim ama  kısa hikayeler bu şekilde olucak diye bir özet olur her halde :)

14. Beğen
    Megane-san reacted to satoshikuun in Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?   
    Gintama hayatımda en çok güldüğüm animedir onun dışında fazla animede gülmem 

15. Beğen
    Megane-san reacted to Mileydi in Kuroko’nun Basketbolu ile Gerçek Basketbolun Karşılaştırması   
    Ya bırakın şunları ya <_< gidin Slam Dunk izleyin kendinize gelin -_-
  16. Beğen
    Megane-san reacted to Sina in Kuroko’nun Basketbolu ile Gerçek Basketbolun Karşılaştırması   
    Kuroko'da bu tür hareketler falan aslında cidden tam shounen'lik. Hani spor animesi yapacagınıza vurdulu kırdılı birşey yapın yani :D Neden bilmiyorum ama biri pas atıyor, hemen cafcaflı bir isim vesaire, hadi oradan da ışıklı efektler katalım falan :D  Ya alt tarafı pas attı pas :D 
    Yada son dakikalara gelmişiz, saniyeler yani herif yarım saat bize konuşma yapıyor :D veya rebound yaparken destan yazıyor yani, anlam veremiyorum :D Maçın ortasındasın yani :D 
    Video inanılmaz olmuş yani, tüm gerçekçiligini ortaya dökmüş :D 

Yani kısaca spor animesi izlemek istiyorsanız Haikyuu, falan izleyin. Size en iyi tavsiye edebilecegim o. Türünün en iyisi.
    Olmadı yowamushi pedal izleyin, çeşitlilik olur en azından :D Hani daha daha gerçekçilerini arıyorsanız beysbol animesi falan izleyin, diace, major vesaire.  Kuroko'yu ciddiye alıp izlemeyin yani.
  17. Beğen
    Megane-san reacted to Paprika in Eğer bir anime karakteri olmak isteseydiniz hangisi olurdunuz?   
    Sırf zero için Yuuki olmak isterdim zaten :D Yoksa çok şanslı veya akıllı değil, zero'yu bıraktığına göre hiç akıllı değil :angry:
  18. Beğen
    Megane-san reacted to kawaii kereste in Anime Çizgi Film mi, Yoksa Değil mi?   
    rahatsız olmuyorum çünkü anime çizgi filmdir.

romanlara kitap diyebiliyorsak animeye de çizgi film denebilir.

animeye çizgi film dedirtmeme olayı anime izleyenlerin çizgi film izlediği gerçeğini kendisine yedirememesindendir.

halbuki The Simpsons, The Family Guy ve South Park da çizgi filmdir ama yetişkinlere hitap ettiğini hepimiz biliriz.

ama bu 3üne rahatça çizgi film diyebiliyorken animelere çizgi film dedirtmemeye çalışıp bunu gurur meselesi yapmak çocukluktur.

emin olun bu olayı sizin büyüttüğünüz kadar japonlar büyütmüyor.

bana göre anime çizgi filmin bi alt dalıdır, 2sini de söylemek uygun.

kedinin tekine biri hayvan deseydi heralde hiçbirimiz "hayır o hayvan değil, o bir kedi." demezdik.

edit: bakın sene olmuş 2014, aşın artık bunları.
  19. Beğen
    Megane-san reacted to gereksiz in En gereksiz anime karakterleri ?   
    burayı bir okudum üzüldüm valla ya :D çocuklar siz yok sakura şöle yok orihime şöle :D yahu onlar genelde bağlayıcı karakterler ve ana karaktere bağlanıp onun bir şeyler yapmasını sağlıyan karakterler ne kadar sinir bozucu gelsede hep yük olarak görünselerde :D orihime olmasaydı ichigo hechomundo ya gitmezdi sakura olmasaydı naruto sasukeyle arkadaş olmıya bilirdi bile çoğu olayda sakura ve orihimenin mal davranışlar ana karakterleri karizmatik gösterir bu karakterler bunun için vardır ben orihimenin hechomundo da ichigoya ne olur artık yaralanma diyişini asla unutamam ondan sonra ichigodaki karizma kimsede yok :D ben daha çok aciz ana karakterlerden nefret ederim :D mesela school days in erkek ana karakteri nefret ettim ya :D
  20. Beğen
    Megane-san reacted to kennet in Anime Olmasa ?   
    Çok Basit bi soru Tabikide Anime yapardık :D :D :D
  21. Beğen
    Megane-san reacted to Gardenya in Yeni Çalışmam (Güncel)   
    Merhabalar  :) Yakın zamanda biricik dostumun doğum günü vardı. Ona hediye vermek istiyordum ama aklıma gelen her şeyi daha önce vermiştim.Ne yapsam diye düşünürken ona hiç unutamadığı bir anı tekrar yaşatmak geldi aklıma. Böylelikle kolları sıvadım.Kendimce bişiler ekleyip çıkardım derken ortaya bu çıktı. Zamanım dar olduğu için pek özenli olmadı. Çizime yeni başladığımdan oldukça hatam var. Umarım hoşunuza gider  :) Not: Sağdan sola

Sömestrla birlikte  çizim yapmak için elime fırsat geçti. Uzun zamandır kendime ait bir şeyler yapmak istiyordum. Yavaş yavaş çizmeye başladım. Ama çalışmam gereken sınavlar ve insanların beklentileri hayallerime limon sıktı. Az buçuk bir şeyler çizdim ama hala taslak halindeler. Tonlamalar için kalem sipariş ettim. Onlara kavuştuğumda daha anlamlı olacaklar diye umuyorum  :) 

Çizim çok zaman alıyor. Özellikle perspektif, anatomi ve elleri çizerken çok zorlandım. Ama en zoru karakter oluşturmak ve yüze ifade eklemek oldu. Bütün bunlar benim için çok erken biliyorum. Ama -eminim size de oluyordur- bütün güzel fikirler, senaryolar gece dürtüklüyorlar. Kendimi olayları sıralarken panelleri tasarlarken buluyorum.  Uzun lafın kısası "Flashback" adında bir one shot çizmek istiyorum. Aşağıdakiler de ilk sayfalarının taslakları. Henüz tarzımı oturtamadım ve çook eksiklerim var. Sizden ricam eleştirilerinizi esirgememeniz. Umarım beğenirsiniz  :) 

,

22. Beğen
    Megane-san reacted to ARE-YOU-SURE in Küçük Roller, Büyük Etkiler...   
    Diyen var mı bilmiyorum Naruto'daki ramenci:

Yoksa açlıktan ölecek çocuk
  23. Beğen
    Megane-san reacted to Pingu in Nevermore Studios - Anime Müzik Coverları (OP-END/Band-Solo)   
    Merbaha arkadaşlar öncelikle NeverMore Studios müzik film ve oyun alanlarında iyi işler çıkartmayı amaçlayan amatör bir topluluktur. Bunun yanı sıra görsel ve işitsel efektlere ağırlık vererek müzik, cover, film ve oyun yapmayı da amaçlamaktadır. Umarım TurkAnime Tv den de istediğimiz desteği alırız:) 

Bizi buradan takip edebilir ve istek parçanız varsa mesaj atabilirsiniz: https://www.facebook.com/studiosnevermore
    https://www.youtube.com/watch?v=bdCXF0axF2o

Cok fazla cover yaptığımız için bazılarını ileti olarak ekledim... Soundcloud için: 

https://www.youtube.com/watch?v=eMdN0lYajSQ
    https://www.youtube.com/watch?v=e3vO_ftesmU
    https://www.youtube.com/watch?v=XwwNjaMvBI4
    https://www.youtube.com/watch?v=GH_2Y5xmkbI
    https://www.youtube.com/watch?v=knMsPzWDgd0
    https://www.youtube.com/watch?v=GzRPyWeoQ1o
    https://www.youtube.com/watch?v=rpGMDyuUTcs
    https://www.youtube.com/watch?v=d0ED52GFNfI
    https://www.youtube.com/watch?v=uSegaRyjzbc
    https://www.youtube.com/watch?v=DogLMg7H6SE
    https://www.youtube.com/watch?v=SgE1mMogF1g
    https://www.youtube.com/watch?v=7TjfUICtTCE
    https://www.youtube.com/watch?v=9c9CgeyO03c
    https://www.youtube.com/watch?v=c7t_1iiduls
    https://www.youtube.com/watch?v=lSwg6w0HhYk

https://www.youtube.com/watch?v=HmU_hgu1Cfs
     https://www.youtube.com/watch?v=N2_BfKtBj0Y&list=UUdHzPgroXK-7UZYnmku3k3w
    http://www.youtube.com/watch?v=p_6v84_g0Pw
    http://www.youtube.com/watch?v=867rDfrfrP0
    http://www.youtube.com/watch?v=mnCe_lgQaqM&list=UUdHzPgroXK-7UZYnmku3k3w

http://www.youtube.com/watch?v=ahbXIc1fmwQ

http://www.youtube.com/watch?v=e5iSN2vmfLY

http://www.youtube.com/watch?v=v08bKcu4vCo&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=DdNf1cwQU6A

http://www.youtube.com/watch?v=pl1-lAVTm-Q

http://www.youtube.com/watch?v=Jf4c3bSwXlA

https://www.youtube.com/watch?v=s2RTABKxYdo&list=UUdHzPgroXK-7UZYnmku3k3w

https://www.youtube.com/watch?v=GNBkKo7j_dA&list=UUdHzPgroXK-7UZYnmku3k3w

https://www.youtube.com/watch?v=N9rhNConNis

http://www.youtube.com/watch?v=O85EhA3dbyQ&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=H9yjAsU0Jh8&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=QrQgakPF3Pk

https://www.youtube.com/watch?v=aSPNTMQNyeQ

24. Beğen
    Megane-san reacted to berkay1765 in Anime Dünyasında En İyi Gülüş   
    tabikide yorozuya ginchan 

25. Beğen
    Megane-san reacted to Zura in Anime Dünyasında En İyi Gülüş   
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.