Jump to content

denizakkas13

Kayıtlı Üye
    247
  • Last visited

2 Followers

About denizakkas13

• Birthday 12/18/1997

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1066 profile views

denizakkas13's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

45

1. böyle bi anime vardı fakir ama gururlu çevirilmeyi bekleyen fln?
  2. onepiece de 3-4 tane dedektif luffy fiileri hariç milleti fiiler dediği hiç bir şey ana konudan alakasız deil. O yüzden ben atlamıyorum. Öyle olsaydı bile gerçekten zevk aldığım için atlamazdım. Naruto yu bilmem izlemedim daha söylendiği kadarsa ben de atlardım :D
  3. uyelere yaz kardes ilkini kacirdim ama bundan sonra gelmeye calisicam
  4. bu yine kimin anketiyse pek olmamış gibi :D başka bi ankette 1. olan anime burda 10. falan ; ama diğer ankete de güvendiğimden deil.
  5. onepiece nerde len her ar in boss u ile yapilan ws girebilir buraya o kadar guzel.
  6. clannad izlese annem hungur hungur aglar la heralde ama bitekte onu izler ... babami karistirmiyorum , izlemez.
  7. pokemon yazmışsın ama o gifteki şey pokemon deil. Gerçek pokemon da taso biriktirerek bizi koleksiyona, oyun oynayarakta kumara yönlendirdirmişti. AAAhhh ahhhh.
  8. clannad en doğru karar çunku benim o anki durumumu aynsıtıyor ama son gün ağlayarak geçirmek istemem diyenler için gintama da iyi bir seçenek.
  9. one piece, dahada bitmiycek :D luffynin olduğu yerde tartışma olmaz.
  10. hikigaya olabilir diycem ama hikigaya bana benziyo o yokken bn zaten boyleydim; umursamaz, usengec, baaaaazi insanlardan nefret eden...
  11. ben rogerın hiç meyve kullanmadığını düşünüyorum, yada umudum bu çünkü böyle çok havalı gözüküyor. Ama bir meyvesi varsa bile gomu gomu deildir bence.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.