Jump to content
  • Create New...

JenikVogll

Kayıtlı Üye
  • Content Count

20
  • Last visited

3 Followers

About JenikVogll

• Rank
    Level 1

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

673 profile views
  1. En efsane olabilecek olan şey Sao'nun sağlam bir firma ile oyunu olurdu sanırım. Nerve gear olmasına gerek yok güzel grafiklerle onsuz da zevk verirdi :D
  2. Çok fazla anlam aramaya gerek yok, canım sıkılıyor.
  3. Çok tatlı bir çeviri ve çok tatlı bir seri çevirmen arkadaşa teşekkürler :P :wub:
  4. #KedilerinİnlerineGireceğiz

5. #SunucuAvcısıHarunAbi

6. Encode yapan upload yapanlar da insan hepsini birden atmak daha kolay eksik atıncada şikayet edenler oluyor.
  7. ETKİNLİK http://www.mythofages.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=102 (reklam oluyorsa şimdiden özür dilerim) Bu servera kaydımızı yaptırıp serverda oluşum açacağız (hırsızlar klanı felan) oluşum önerisi olan varsa bana mesaj atarsa bende adminler ile görüşürüm ayrıca ben kendim Archeage adlı oyuna başlıyacağım birlikte oynıyabiliriz vede dayZ oynamak isteyenler de beni de ekleyip oynıyabiliriz.
  8. Bukkittürk rpg vardı reklam olmaz ise buraya yazayım minecraft olarak Ne olursa, kendimize uygun bir oyun bulduktan sonra ister hikayeyi biz kurarız ister kendi hikayesi olan bir oyun buluruz
  9. Güncellendi üyeler alındı şimdi en azından kendi aramızda bir server açıp o serverdaki hikayeyi yürütebilecek kadar insanımız var eğer hangi oyunu oynıyacağımıza dair fikri olan varsa bana mesaj atsın minecraft kendi önerim hem kurması kolay

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.