Jump to content

JenikVogll

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

3 Takipçi

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

1219 profil görütülenme

JenikVogll üyemizin başarıları

1. Assasin's Creed: Rönesans'ı okumuştum.
  2. En efsane olabilecek olan şey Sao'nun sağlam bir firma ile oyunu olurdu sanırım. Nerve gear olmasına gerek yok güzel grafiklerle onsuz da zevk verirdi :D
  3. JenikVogll

( 12 / 12 ) Junketsu no Maria

Beyenileriniz bisim için çok önemli
  4. JenikVogll

Neden oyun oynuyorsunuz?

Çok fazla anlam aramaya gerek yok, canım sıkılıyor.
  5. JenikVogll

İlk Amv'm

hiç beyenmedim
  6. JenikVogll

( 12 / 12 ) Yuru Yuri 2

Çok tatlı bir çeviri ve çok tatlı bir seri çevirmen arkadaşa teşekkürler :P :wub:
  7. #KedilerinİnlerineGireceğiz

8. #SunucuAvcısıHarunAbi

9. JenikVogll

( 12 / 12 ) Death Parade

gelirsin gelirsin başarılar :D
  10. JenikVogll

( 147 / 147 ) Toriko

Encode yapan upload yapanlar da insan hepsini birden atmak daha kolay eksik atıncada şikayet edenler oluyor.
  11. JenikVogll

Türkanime.tv RPG severler kulübü

ETKİNLİK http://www.mythofages.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=102 (reklam oluyorsa şimdiden özür dilerim) Bu servera kaydımızı yaptırıp serverda oluşum açacağız (hırsızlar klanı felan) oluşum önerisi olan varsa bana mesaj atarsa bende adminler ile görüşürüm ayrıca ben kendim Archeage adlı oyuna başlıyacağım birlikte oynıyabiliriz vede dayZ oynamak isteyenler de beni de ekleyip oynıyabiliriz.
  12. JenikVogll

Bukkittürk rpg vardı reklam olmaz ise buraya yazayım minecraft olarak Ne olursa, kendimize uygun bir oyun bulduktan sonra ister hikayeyi biz kurarız ister kendi hikayesi olan bir oyun buluruz
  13. JenikVogll

Güncellendi üyeler alındı şimdi en azından kendi aramızda bir server açıp o serverdaki hikayeyi yürütebilecek kadar insanımız var eğer hangi oyunu oynıyacağımıza dair fikri olan varsa bana mesaj atsın minecraft kendi önerim hem kurması kolay
  14. JenikVogll

Üstü elbette
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.