Jump to content

_phantom_

Üyeler
  • İçerik sayısı

359
  • Son ziyareti

_phantom_ kullanıcısının paylaşımları

1. _phantom_

Shingeki no Kyojin 2. Sezona Yeşıl Işık

Bu aldığım en iyi haber. Tüylerim diken diken oldu nedense. Umarım 1.sezon gibi olur. Çok heyecanlandım ^^
  2. Konuyu yeni gördüm. Ölen kıza çok üzüldüm.Anime ile alakası olduğunu düşünmüyorum.Öldüren kişi 5 yaşında değil 16 yaşındaymış. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilsin bir zahmet. Şu ana kadar aramızda Psycho-Pass izleyip herhangi birini öldüren oldu mu? Olmadı.( yoktur diye düşünüyorum dimi? :ph34r: ) Sorun animede değil. Öldüren kız psikopatmış. Ruhsal sorunu var kesin -_-
  3. Anlamak için gerçekten içtenlikle söylüyorum çok çok çaba sarf ettim. Ve sonundaa anla-madım :D Ama yine de ortada bir emek var ve bahsi geçilen isim Shingeki No Kyojin olunca çok beğendim :D
  4. _phantom_

The Last: Naruto the Movie Videosu

Heyecanlandım şimdi :) Saçlar olmamış bir tek. Uzun saç ona daha çok yakışıyordu. Umarım güzel olur ^^
  5. _phantom_

Beni de aranıza alın :D

Hoşgeldin Gökçe (abla demesem sorun olmaz herhalde? :D ) :hi-onion-head-emoticon: Forumda iyi eğlenceler ^^
  6. _phantom_

Ahem. Selamlar.

Hoşgeldin Yağmur ^^ Ben de Reyhan yaşıtız bu arada :) Haha yeni gelen bir üyede tembellik yüzünden çeviri yapamadığını söylemişti :D Gerçi ben de tembellik ederdim :D Hitsugaya benim de favorilerim arasındadır. O boya rağmen oldukça karizmatik buluyorum :P :D Tekrar hoşgeldin. Forumda iyi eğlenceler ^^
  7. _phantom_

Shingeki no Kyojin Filminin Oyuncuları

Ne olursa olsun karakterleri arıyoruz sanırım :) İstisnalar olsa da evet :) Ama aslında her şey kurguda bitiyor. Shingeki no Kyojinde titanların olması bize yapmacık gelmiyor. Çünkü gerçeğe çok benzeyen çizimler izliyoruz. Ama bir film sahnesi söz konusu olduğunda insanlar oynayacağı için efektlerin gerçekten iyi olması gerekiyor ki titanlar bize komik gelmesin. Sahneleri düşündükçe bile umudumu yitiriyorum. Birde anime de titanların insanlara benzemesi oldukça ürperticiydi ama bakalım film de bunu bize yaşatacak mı?
  8. _phantom_

Shingeki no Kyojin Filminin Oyuncuları

Umarım iyi olur. Japonların animeleri filmlere çevirmelerini pek sevmiyorum. Çünkü bazı animeler güzel olmasına rağmen film vasat olabilir. Umarım Shingeki'de bunu yaşamayız. Eren'i oynaması düşünülen Miura daha önce Kimi Ni Todoke filminde oynamıştı. Oyunculu fena sayılmaz ve sempatik biri olarak görüyorum. Umarım başarılı olur ^^
  9. _phantom_

Merhaba

Hoş geldin Eda :) Ben de Reyhan ^^. Death Note ile başlamışsın daha ne istiyorsun :D Neyse önemli olan burada olman :) Ah o üşengeçlik, tembellik herkes de var :) Forumda iyi eğlenceler ^^
  10. Abi olarak Ace olurdu. Abla olarak aklıma nedense K-ON'dan Yui geliyor :D (gerçi o kadar büyük değil ama olsun :) ) Beraber arkadaş gibi takılırdık :)
  11. _phantom_

yeni animeci

Hoşgeldin ^^ Vay canına zahmet edip baya yazmışsın :) Herkes çizgi film olarak düşünür sanırım ama en iyi tanım çizgi dizi olsa gerek :) Tekrardan hoşgeldin ve hazır gelmişken iyi bayramlar ^^
  12. _phantom_

The Last: Naruto the Movie Duyuruldu

Saçı uzun daha iyiydi Naruto. Saç kesimi koca dam gibi yüzü bebek yüzü. O yüzden abes kaçmış sanki :D Film güzel olur umarım. Eğer son olacaksa da bize güzel bir son hazırlasınlar bari :)
  13. Okulun açılmasına 1.5 ay var. Yani 6 Hafta. Yani 42 gün...

1. ohmy34

ohmy34

lütfen hatırlatma ağlayasım geliyor T_T

2. _phantom_

_phantom_

Acı gerçek T.T

14. _phantom_

Japonya'da lise okumak

Bir şirket var Ef Education ama tam olarak öğrenci değişimi değil. Kalacağın süreyi sen ayarlıyorsun ve orada bir lisede okuyorsun. Eğer lisede okumak istemiyorsan başka bir programla da Tokyo'ya gidip orada japon kültürü/Japonca öğrenebiliyorsun diye biliyorum. Fiyat olarak bana iyi gelmişti ama ucuz olduğundan değil. Eğer özel mesaj atarsan daha detaylı anlatabilirim ^^
  15. "Zulmün olduğu yerde tarafsızlık namussuzluktur"

16. _phantom_

Bir Özel Anime Bölümü de Haikyuu!!’dan

Bu çok iyi bir haber :D Merak ettim. Bir an önce gelsin ^^
  17. Çok çok iyi düşünmüşsünüz :) Seslendirmeleri de gayet iyi buldum. Lütfen çalışmalarınıza tam gaz devam edin ve pes etmeyin ^^ . Daha da ilerleyin :) Elinize emeğinize sağlık ^^
  18. _phantom_

merhaba

Hoşgeldin Ess :hi-onion-head-emoticon: Yazını okuyunca nedense bir anime karakteri tanıtımı okuyormuş gibi hissettim :) Forumda iyi eğlenceler ^^
  19. Hepsi cuk oturmuş. Ama özellikle İchiya, Loke ve Laxus çok hoşuma gitti :D Emeğine sağlık ^^
  20. _phantom_

Kyoukai no Kanata için Anime filmi

Çok güzel olur çıkarsa. Animenin öyle bitmesi resmen haksızlıktı. Episode 0 bölümünü de merak ettim. Umarım güzel olur :)
  21. Bir kore dizisi izlemiştim. Ghost/ Phantom diye. Dizide ne zaman bir ölse "Phantom of the Opera" çalıyordu. Bende çok beğendim ve yaptım. Anlamı hayalet :)
  22. Bende diyecektim kısa değil mi diye? :) Milli marşın kısa olması tuhaf geldi. Paylaşım için teşekkürler ^^
  23. _phantom_

Doğum Günün Kutlu Olsun Tite Kubo

Doğum günün kutlu olsun Tite Kubo :happy-birth-day1-onion-head-emo Nice nice yıllara ^^ . Anime/Manga dünyasına Bleach gibi seri kattığın için hepimiz minettarız :embarrassed4-onion-head-emotico
  24. _phantom_

Minato Namikaze FC (53 Üye)

Daha yeni fark ettim FC'yi. Beni de aranıza alın :D
  25. _phantom_

Merhaba ^^

Hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: Ben de Reyhan. Forumda iyi eğlenceler ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.