Jump to content

_phantom_

Üyeler
  • İçerik sayısı

359
  • Son ziyareti

_phantom_ kullanıcısının paylaşımları

1. _phantom_

Ohayo Gozaimasu

Kanamecilerin ve Minatocuların gücü aşkına hoşgeldin :D Bleach de bir an önce bitir :D Tekrardan hoşgeldin ^^
  2. _phantom_

Hint filmleri izleyen var mı ?

Hint filmleri gerçekten çok güzel. Aamir Khan, Shahrukh Khan gibi oyuncuların yeteneklerine bir şey diyemiyorum bile. Ghajini, 3 idiots, Her çocuk özeldir, Benim adım Khan gibi izlenmesi gereken bir çok filmi var Hindistan'ın. Şimdiyse Aaamir Khan'ın oynadığı Dhoom 3 vizyona girdi ama Amerika'ya özenilmiş olduğundan pek iyi bir film değil. Kısacası Hint filmleri candır :D
  3. _phantom_

Selam minna :D

Hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: Boşver yaş konusunu bende 15'im :D Sanki ben cross akademisini okumuştum ama emin değilim :D Tekrardan hoşgeldin ^^
  4. Death Note'daki Rem'in figürünü buldum O.o http://www.dr.com.tr/Hobi-Oyuncak/Death-Note-Rem-Craftlabel-Statue//Koleksiyon-Urunleri/Figurler/urunno=0000000588943#!drgaleri[urun]/2/ Hayır yani niye Rem? Niye Ryuk değil? :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. _phantom_

_phantom_

Yine mi İstanbul? Hayır yani niye ? :D Güzelim Mersin varken :P Keşke burda da olsa :/

3. ohmy34

ohmy34

zaten onlara nereden aldıklarını sordum dükkan sahibinin bir kızı var animeciymiş o önermiş almayı kızın numarasını aldım böyle tanıştık falan anime konuşuyoruz sabahtan akşama kadar :D soriyim mi senin için bir şeyler bulsun :)

4. _phantom_

_phantom_

*.* Gerçekten mi? Woaw bulsa çok güzel olur ama nasıl alacağım :D

5. _phantom_

Merhaba!

Hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: Haikyuu öneririm kısa boylu bir çocuğun voleybol oynayışını anlatıyor ve kısa olmak bence de kötü değil kısa boylu karakterleri severim (bkz:Hitsugaya) AiLee F.T Island ve Miss A dinleyen birisi Nerelerdeydin sen? :hell-yes-onion-head-emoticon: :lol: AiLee İstanbul'a geldiğinde gittim deme yaşatmam seni :ph34r: :D
  6. _phantom_

Selamlar

Hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: One Piece, Death Note, Code Geass, Shingeki No Kyojin izlemediysen bir an önce başla derim ;)
  7. _phantom_

Yeni sayılırımm

Hoşgeldin yaşıtım :D Ben de Reyhan :) Forumda iyi eğlenceler ^^
    1. LeornKayn

LeornKayn

Aragornu canlandıran oyuncuya saygım arttı yaptığı gerçek oyunculuk...bi Jackie Chan bi bu artık...

2. _phantom_

_phantom_

viggo mortensen gerçekten harika. Artık filmlerde en ufak yere bile dublör kullanılıyorken adam Yüzüklerin Efendisi gibi bir filmde dublörsüz. Helal olsun :)

8. _phantom_

Merhaba

Hoşgeldin ^^ Benim de hedefim Anadolu üniv Mimarlık :admire-onion-head-emoticon: Anime izlemeyi bir daha bırakmamalısın :) Arctic Monkeys hayranı da görmek güzel :)
  9. Arkadaşımın 2 gün sonra doğum günü var normalde kutlamayacaktı vazgeçmiş kutlayacak. Bende toplam 1 lira. 1 milyoncudan bir şeylerbulamlıyım...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ohmy34

ohmy34

bu yüzden günlerce yemek yemediğim zamanlar olurdu okulda aç aç gezerdim de azıcık daha para biriktiriyim diye sonra hepsini oturur toplu yerdim :D

3. _phantom_

_phantom_

Çekirdeğin içini çıkarıp kenara koyup biriktirdikten sonra hepsini aynı anda yeme keyfi gibi :D

Bende okulda yemedim 1 ay boyunca kitap alcam diye. Biriktirdim kitabı da aldım ama kitabı bir günde bitirince çok acıdım kendime :D

4. ohmy34

ohmy34

hah aynen dediğin gibi :D

10. _phantom_

Selamlar efenim

Hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: Bu kadar uğraşıp yazmışsın okuyayım dedim :) Forumda iyi eğlenceler ^^
  11. _phantom_

Merhaba Animeci Arkadaslar

Hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: Forumda iyi eğlenceler ^^ Dostluk önemlidir yalnız o 15 şeysini anlamadım <_< Ne demek istiyorsun senpai? :D
  12. _phantom_

Merhabaaaa

Hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: Sınava hazırlıklar için başarılar ^^
  13. Çok tatlı olmuş ^^ Bence artık büyümeli :D
  14. _phantom_

Merhabalar

Hoşgeldin ^^ Hangi animeleri izlediğini yazarsan tavsiye konusunda yardımcı olabiliriz ^^
  15. _phantom_

Merhabalar..

Hoşgeldin ^^ Forumda iyi eğlenceler ^^
  16. Maalesef benim bildiğim yok. Ama g.koreli ünlüler hakkında yorumları paylaşan bir tek Trendy var o da sadece hayran yorumları ve resimler veriyor. Ülke haberlerini veren dergi bildiğim kadarıyla yok
  17. _phantom_

En iyi duvar kağıdı (oylama)

Gta'nın Eminem'in Walking Dead'in Call of Duty'nin yeri çok büyük ama Tomb Raider her zaman tercihim olur :)
  18. _phantom_

ANİME KOMEDİ 01.06.2014 (7)

Bleach'e çok güldüm :D Hepsi çok güzel olmuş emeğine, eline sağlık :)
  19. _phantom_

4 ay önce çizdigim resimi yeniden çizdim

Kesinlikle geliştirme göstermişsin :) Sadece 1.resimdeki yüz ifadesi daha duygu dolu :)
  20. _phantom_

Merhaba

Vay canına edebiyat parçalamışsın helal olsun :D Memnun oldum emre :)
  21. _phantom_

Merhaba

Hoş geldin :) Ben de Reyhan :) Merak etme çabucak kaynaşırsın :D Forumda iyi eğlenceler ^_^
  22. _phantom_

İmza Yapıyoruz...

Arigatou :D Hemen imzama ekliyorum ^_^
  23. _phantom_

İmza Yapıyoruz...

Güzel olmuş güzel :D İçinde cloud olsun ne olursa olsun modundaydım zaten :D Eline emeğine sağlık ^_^
  24. _phantom_

İmza Yapıyoruz...

İstekte bulunuyorum! :D Final Fantasy cloud ile ilgili yapabilir misiniz? Nasıl olacağı size kalmış yeter ki cloud olsun içinde :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.