Jump to content

_phantom_

Üyeler
  • İçerik sayısı

359
  • Son ziyareti

_phantom_ kullanıcısının paylaşımları

1. _phantom_

Meraba :)

hoşgeldin ^^
  2. Çok geç olsa da sonunda uzun zamandır izlemek istediğim diziye başladım. Da Vinci's Demons..

3. Göçebe filmini izlerken düşündüklerim : Film müziği filmden; Film ise kitaptan daha güzel....

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. _phantom_

_phantom_

Ben kitabının başında çok sıkılmıştım. Yoksa evet kitabı da çok güzeldi :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Afedersin film kitaptan daha mı güzeldi O.o

4. _phantom_

_phantom_

Kitabın başlarında o kadar çok sıkılmıştım ki kitabı okuma hevesim yerle bir olmuştu. Filmde ise daha hızlı işlediği için sıkılmadım ve film daha güzel geldi :D Ama kişiden kişiye değişir tabi

4. _phantom_

Japonya ve İslam

Hepsini baştan sona okudum. Japonların böyle ilgili insanlar olması çok hoş. Hemen karşı çıkıp dinlememezlik yapabilirlerdi bile. Ayrıca dedeye gerçekten helal olsun :D Dünyadaki Türkleri toparlasak çinin nüfusuna denk gelir herhalde :)
  5. Dün sabah alarmı kapatmayı unutmuşum. Bugün saat 6.30'da kalkıp okul formamı giydim. Neyse ki evden çıkmadan fark ettim cumartesi günü olduğunu. Geri de yatamadım T_T

1. ♥Lydia♥
    2. ohmy34

ohmy34

bilirim o duyguyu bir de evdekileri kaldırıp "işe geç kalcaksınız kalkııın" diye bağırıyorum o daha da kötü :D

3. _phantom_

_phantom_

@ohmy34 fenaymış o :D

6. _phantom_

Merhabalar :)

Hoşgeldinn :hi-onion-head-emoticon: Forumda iyi eğlenceler ^^
  7. Bugün bir arkadaşım "En sevdiğin amine ne?" diye sordu. Anlamadım, anlayamadım.Sadece gülümsedim.

2. Herç

Herç

en azından anime bilen biri var çevrende : )

3. _phantom_

_phantom_

o da sürekli sınıfta konuştuğum için :D

4. ohmy34

ohmy34

bende o bölümü anime diye okumuştum :D

8. _phantom_

En sevdiğiniz denizci kim?

Smokera verdim oyumu. Adam çok karizmatik :D
  9. _phantom_

Merhabaa :))

Hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: İyi eğlenceler ^^
  10. Accel World/ Full metal alchemist/ to aru no majutsu no index Çok kararsız kaldım. Hangisini ilk başta seyretmeli ?

2. Misafir

Misafir

brotherhood mangaya bağlı ama diğeri de yabana atılacak cinsten değil

3. Amygirl

Amygirl

FMA 1 ve 2 zaten iki ayrı anime gibi :D

4. _phantom_

_phantom_

O zaman ilk FMA izliyorum :D Sonra accel world en sona da to aru no majutsu no index olarak izleyeyim. Yardım için teşekkürler ^^

11. _phantom_

ANİME KOMEDİ 13.04.2014 (2)

Harika olmuş. Emeğine, eline sağlık :) Özellikle usui'ye çok güldüm :D
  12. Veeee bendeniz fizikten 12 alarak 34 kişilik sınıfta 12. oldum. Çok mutluyum :D

2. ohmy34

ohmy34

tebrikler ^_^ iyi tarafından bak daha kötüsüde olabilirdi en azından derece almışssın :D

3. _phantom_

_phantom_

Zaten iyi tarafından bakıyorum. Diğer sınavdan 88 alırsam geçiom :D

4. ohmy34

ohmy34

hadi hayırlısı :D

13. Yarın fizik yazılım var. Ve tabi ki de hiçbir şey bilmiyorum O.o "İş"miş "Enerji"miş "Sürtünme"miş. Yok yok kaldım ben tamam -_-

1. ohmy34

ohmy34

en azından bir iki konu oku ne biliyim en kötü 50 alır çıkarsın bende aynı sabahlara kadar tumblr keyfi yapıorum :D

2. _phantom_

_phantom_

Tumblr keyfi yüzünden oluo zaten -_-

14. _phantom_

Zaraki Kenpachi FC

Biraz gif :wub: Ve resim :) (boyutlar fazla mı büyük ne? O.o)
  15. _phantom_

Vampire Knight~FC

Cool, karizmatik, asil ve çözemediğim bana çok hoş gelen davranışları var. Ben mangasını biraz ingilizce (anlayabildiğim kadar tabi :D ) okumuştum. Bir kaç yerde sinirlenip bölüm atlamıştım ama sonra geri düzelmişti. Şimdi ise yeni bölümlere bakmadım bile
  16. _phantom_

minna hajimemashite

Hoşgeldin Zeynep :hi-onion-head-emoticon:
  17. _phantom_

Zaraki Kenpachi FC

Ben de! :) Zaraki izlediğim tüm animeler arasındaki favori karakterlerimden. Her animeye Zaraki gibi bir karakter lazım aslında :)
  18. _phantom_

Kimler Aziz Büyücü Olmalı ?

10 Aziz büyücüden biri olmak başa dert bence :D Sorumluluk istiyor. Natsu derdim ama oyumu diğer için kullandım. Gildarts olmalı diye düşünüyorum.
  19. Ne!? Ne ara star wars the clone wars 13. bölüme kadar gelmiş? Baya geride kaldım. Hemen izlemeliyim.

2. _phantom_

_phantom_

6.sezon başladı evet :D ikizler 5.sezonda mı yenilmişti? Uzun zaman geçti hatırlamıyorum O.o :)

3. free word

free word

hatta sezon finaliydi neyse izliyim bari :D

4. _phantom_

_phantom_

şimdi baktım bende hatırlamak için :D Disney'den çok korkmuştum ama yok o kadar da kötü olmadı 6.sezon. Ama Star wars rebels animasyonu ve star wars 7.film çekilecek ve yüz karası olacak :'(

20. _phantom_

Selam meraba.

Hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: Forumda iyi eğlenceler ^^
  21. Nedir şu ülkemizdeki insanların dar bakış açısı? "Fantastik film seversen çocuksun, bu yaşa gelmişsin anime izliyorsun, daha küçüksün kafan basmıyor"....

1. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

ne yazık ki böyle insanların sayısı çok fazla *-*

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Halbuki aslında insanlara ilham ve ufkunu genişleten şeyler, çocukken oynadığı oyuncaklar, izlediği çizgifilmler,anlatılan hikayeler.Animeler sana ne katıyorsa onu al.Gerisinide salla.İzlemeyenlerin kaybı sonuçda ;)

3. Kaxell

Kaxell

Cold Devil'e kesinlikle katılıyorum. Insanlar yaşlandıkça yaratıcılığı kaybediyor hayatlarını tekdüze yaşıyorlar. Animeler de bunu engelliyor, insana her yaşta yaratıcı olunabileceğini gösteriyor.

22. _phantom_

Mimarlık bölümünü istiyorum ^^
  23. _phantom_

Hoşgeldin senpai :hi-onion-head-emoticon: Gazi Üniversitesi benim hayalim :admire-onion-head-emoticon: Hem okulda hem de çevirmenlikte başarılar :)
  24. Kyoukai no Kanata'ya başlıyorum. Umarım güzeldir :)

25. _phantom_

W.I.T.C.H Hatırlayanlar

Küçükken winx ile witch'i çok karıştırırdım. Witch'i de çok severdim :) Uzun zaman oldu.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.