Jump to content

_phantom_

Üyeler
  • İçerik sayısı

359
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne _phantom_ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. _phantom_

_phantom_

Mangasına bakıyorum gerçekten çizimlerden farklı olduğu çok belli mangakanın ama ne bileyim Levi bu Shingeki bu :D

@-rek genel olarak haklısın bence de hatta bunda da haklısın :D Sadece shingekide kurgu mahvolmaz diye düşünüyorum ya :D

2. (See 6 other replies to this status update)

1. _phantom_

_phantom_

Niye ki? Ben öyle düşünmüyorum hep merak etmiştirim Levi'yi. Animede de bahsediliyordu. Erwin Eren'e bir keresinde "Levi bir hırsızdı" gibi bir şey demişti. O zamandan beri merak ediyorum. Gerçi para kazanmak için de yapılıyor olabilir ama kötü olacağını düşünmüyorum :)

2. (See 6 other replies to this status update)

1. Medcezir dizisi Korede uluslararası en iyi dizi ödülünü aldı. Çağatay oradaydı. Yakışıklı görmemişler kırmızı halıda ne kadar yakışıklı filan dediler :D Heyecandan da pek konuşamadı Çağatay ama olsun :D

1. _phantom_

_phantom_

Ya saçmalamayın Koreliler için uluslararası en iyi dizi ödülünü aldı. Kısacası korede izlenen en iyi uluslararası ödülü aldı. Diğer türlü imkansız alamayız :D Çağatay yakışıklı tabi tipsiz mi? -,- Sevmiyorum ama bence hoş ve koreliler genelde tatlı oldukları için farklı duruyor onlara. Gerçi en iyi aktör ödülünü kaptırdı :P

2. (See 4 other replies to this status update)

2. Türkiye-Amerika basketbol maçına son 21 dakika! :)

1. _phantom_

_phantom_

Şoklardayım resmen. Maçın başında bari çok fark yemeyelim diyordum şimdi ise maçı kazanabiliriz diye düşünüyorum. Hadi bakalım :)

2. (See 10 other replies to this status update)

3. Türkiye-Amerika basketbol maçına son 21 dakika! :)

1. _phantom_

_phantom_

Cık cık kesinlikle kaçmaz :D Bol bol şansa ihtiyacımız var bu maçta.Umarım kazanıp tarihe geçeriz ^^

2. (See 10 other replies to this status update)

4. Türkiye-Amerika basketbol maçına son 21 dakika! :)

5. Sipariş ettiğim Death Note defteri geldi :D

1. _phantom_

_phantom_

Bir şey yazmaya kıyamaz insan :D Ciddi anlamda nefret ettiğin biri varsa salisesine kadar herşeyi yaz rahatlarsın :P

2. (See 3 other replies to this status update)

6. narutonun son çıkan bölümünde öyle heyecanlanmışım ki yüz ifadelerimi gören annem evi terk etti :p

1. _phantom_

_phantom_

Haha ben de baya fırça yedim. Yalnız değilmişim demek ki :D Bu bölümde heyecanlanmayalım da nerede heyecanlanalım? :D

7. Pc başından hiç kalkmayan ben yaylaya gittim de insan oldum sanırım. O soğuk için elektriği gözden çıkarabilirim *.*

1. _phantom_

_phantom_

Evet normalde sevmem hatta nefret ederim ama ahh çok güzeldi:D

2. (See 2 other replies to this status update)

8. okulu özledim...

1. _phantom_

_phantom_

yok yok okulu değil arkadaşlarını özlemişsindir sen. Okulu özleyen biri olamaz.Olmamalı -_-

2. (See 4 other replies to this status update)

9. Okulun açılmasına 1.5 ay var. Yani 6 Hafta. Yani 42 gün...

10. Arkadaşlar hayat Boş yere Yok Yaşayın eylenin anime izleyin :)

11. Death Note'daki Rem'in figürünü buldum O.o http://www.dr.com.tr/Hobi-Oyuncak/Death-Note-Rem-Craftlabel-Statue//Koleksiyon-Urunleri/Figurler/urunno=0000000588943#!drgaleri[urun]/2/ Hayır yani niye Rem? Niye Ryuk değil? :D

1. _phantom_

_phantom_

*.* Gerçekten mi? Woaw bulsa çok güzel olur ama nasıl alacağım :D

2. (See 9 other replies to this status update)

12. Death Note'daki Rem'in figürünü buldum O.o http://www.dr.com.tr/Hobi-Oyuncak/Death-Note-Rem-Craftlabel-Statue//Koleksiyon-Urunleri/Figurler/urunno=0000000588943#!drgaleri[urun]/2/ Hayır yani niye Rem? Niye Ryuk değil? :D

1. _phantom_

_phantom_

Yine mi İstanbul? Hayır yani niye ? :D Güzelim Mersin varken :P Keşke burda da olsa :/

13. Death Note'daki Rem'in figürünü buldum O.o http://www.dr.com.tr/Hobi-Oyuncak/Death-Note-Rem-Craftlabel-Statue//Koleksiyon-Urunleri/Figurler/urunno=0000000588943#!drgaleri[urun]/2/ Hayır yani niye Rem? Niye Ryuk değil? :D

1. _phantom_

_phantom_

Benim de aklımdan geçiyordu. Gerçi Ryuk olsaydı daha pahalı olurdu :D

1. _phantom_

_phantom_

viggo mortensen gerçekten harika. Artık filmlerde en ufak yere bile dublör kullanılıyorken adam Yüzüklerin Efendisi gibi bir filmde dublörsüz. Helal olsun :)

2. (See 1 other reply to this status update)

14. Arkadaşımın 2 gün sonra doğum günü var normalde kutlamayacaktı vazgeçmiş kutlayacak. Bende toplam 1 lira. 1 milyoncudan bir şeylerbulamlıyım...

1. _phantom_

_phantom_

Çekirdeğin içini çıkarıp kenara koyup biriktirdikten sonra hepsini aynı anda yeme keyfi gibi :D

Bende okulda yemedim 1 ay boyunca kitap alcam diye. Biriktirdim kitabı da aldım ama kitabı bir günde bitirince çok acıdım kendime :D

2. (See 5 other replies to this status update)

15. Arkadaşımın 2 gün sonra doğum günü var normalde kutlamayacaktı vazgeçmiş kutlayacak. Bende toplam 1 lira. 1 milyoncudan bir şeylerbulamlıyım...

1. _phantom_

_phantom_

Gazete :D

Bileklik buldum ama 2 lira :D Şimdi gel de 1 lira daha bul :D Şaka maka yerde 10 kuruş bulunca zengin oldum diyen çocuklara döndüm bu sıralar :D

16. Şaka maka, tam bir saat sonra lys var..

1. _phantom_

_phantom_

Oww sınava girmeden önce anime izleyin biraz :D Başarılar ^^

2. (See 1 other reply to this status update)

17. Dün One Piece'nin ilk bölmünü izledim güzel başladı...Bleach ve Naruto izleyip diğer 3.Büyüğü izlememek haksızlık olur millet övüyorsa bişe vardır dedim hiç sıkılmadım umarım gelicek bölümlerdede sıkılmam yoksa 648 bölüm çekilmez :D

1. _phantom_

_phantom_

Hiç sıkılmadan 150 bölüm devam edebilirsin :D Ama 400 'lerde bir kısım var çok sıkıldım ve bıraktım. Hala dönemedim :D

2. (See 7 other replies to this status update)

18. İlk defa kendimi bir animeye kaptırdım, evde küfür felan etmişim, annem gelip yavrum sakin demese camı çerçeveyi indiriyordum sinirden... O.o :(

1. _phantom_

_phantom_

Bende aynı tepkileri verdim izlerken. Anlıyorum seni :D

19. Gazam mübarek olsun. :|

1. _phantom_

_phantom_

Bende 1 yıldır ikna etmeye çalışıyorum :D Sana başarılar :))

2. (See 16 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.