Jump to content

_phantom_

Üyeler
  • İçerik sayısı

359
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne _phantom_ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Herkesin kurban bayramı mübarek olsun ^^ Nice beraberce bayramlara :))

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

iyi bayramlar :)

2. Milli Midilli

Milli Midilli

İyi bayramlar! :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sina

Sina

Mangası var evet ama sırf anime ile gelen popülerlik sonucunda çıkarıldı, mangakası zaten orjinal mangaka ile aynı bile degil. Bu ova da hem yeni sezon beklerken boşluk bırakmayalım, hemde biraz daha para kazanalım amacıyla yapılan bişey.

3. rek

rek

Ben bu animeden bahsetmiyorum zaten, genel olarak diyorum. ._.

4. _phantom_

_phantom_

Mangasına bakıyorum gerçekten çizimlerden farklı olduğu çok belli mangakanın ama ne bileyim Levi bu Shingeki bu :D

@-rek genel olarak haklısın bence de hatta bunda da haklısın :D Sadece shingekide kurgu mahvolmaz diye düşünüyorum ya :D

2. Neden her sene sınıf karması yapıyorlar? Hayır yani yeni arkadaş diyorlarsa benim başka arkadaşa ihtiyacım yok -,-

1. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

sadece gıcıklık olsun diyedir ^^

2. Kaxell

Kaxell

karma sınıf iyi. üniversitede bırak kendi arkadaşlarını bir bakıyorsun yanında tanımadığın biri numaranı alıyor falan. Sabah takıldıklarınla öğlen takıldıkların farklı oluyor. tanıştıcıram diye canın çıkıyor :/

3. Medcezir dizisi Korede uluslararası en iyi dizi ödülünü aldı. Çağatay oradaydı. Yakışıklı görmemişler kırmızı halıda ne kadar yakışıklı filan dediler :D Heyecandan da pek konuşamadı Çağatay ama olsun :D

2. rek

rek

Ha yani ben anlamadım, Game of Thrones ve birçok muhteşem dizi dururken uluslararası en iyi dizi ödülünü senaryosu bile çalıntı olan gay dizisi mi alıyor? :/

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Şu Kore-Türkiye kardeşliği olayı yüzündedir :-/

4. _phantom_

_phantom_

Ya saçmalamayın Koreliler için uluslararası en iyi dizi ödülünü aldı. Kısacası korede izlenen en iyi uluslararası ödülü aldı. Diğer türlü imkansız alamayız :D Çağatay yakışıklı tabi tipsiz mi? -,- Sevmiyorum ama bence hoş ve koreliler genelde tatlı oldukları için farklı duruyor onlara. Gerçi en iyi aktör ödülünü kaptırdı :P

4. Pc başından hiç kalkmayan ben yaylaya gittim de insan oldum sanırım. O soğuk için elektriği gözden çıkarabilirim *.*

1. _phantom_

_phantom_

Evet normalde sevmem hatta nefret ederim ama ahh çok güzeldi:D

5. Okulun açılmasına 1.5 ay var. Yani 6 Hafta. Yani 42 gün...

1. ohmy34

ohmy34

lütfen hatırlatma ağlayasım geliyor T_T

2. _phantom_

_phantom_

Acı gerçek T.T

6. "Zulmün olduğu yerde tarafsızlık namussuzluktur"

7. Death Note'daki Rem'in figürünü buldum O.o http://www.dr.com.tr/Hobi-Oyuncak/Death-Note-Rem-Craftlabel-Statue//Koleksiyon-Urunleri/Figurler/urunno=0000000588943#!drgaleri[urun]/2/ Hayır yani niye Rem? Niye Ryuk değil? :D

2. _phantom_

_phantom_

Yine mi İstanbul? Hayır yani niye ? :D Güzelim Mersin varken :P Keşke burda da olsa :/

3. ohmy34

ohmy34

zaten onlara nereden aldıklarını sordum dükkan sahibinin bir kızı var animeciymiş o önermiş almayı kızın numarasını aldım böyle tanıştık falan anime konuşuyoruz sabahtan akşama kadar :D soriyim mi senin için bir şeyler bulsun :)

4. _phantom_

_phantom_

*.* Gerçekten mi? Woaw bulsa çok güzel olur ama nasıl alacağım :D

1. LeornKayn

LeornKayn

Aragornu canlandıran oyuncuya saygım arttı yaptığı gerçek oyunculuk...bi Jackie Chan bi bu artık...

2. _phantom_

_phantom_

viggo mortensen gerçekten harika. Artık filmlerde en ufak yere bile dublör kullanılıyorken adam Yüzüklerin Efendisi gibi bir filmde dublörsüz. Helal olsun :)

8. Arkadaşımın 2 gün sonra doğum günü var normalde kutlamayacaktı vazgeçmiş kutlayacak. Bende toplam 1 lira. 1 milyoncudan bir şeylerbulamlıyım...

2. ohmy34

ohmy34

bu yüzden günlerce yemek yemediğim zamanlar olurdu okulda aç aç gezerdim de azıcık daha para biriktiriyim diye sonra hepsini oturur toplu yerdim :D

3. _phantom_

_phantom_

Çekirdeğin içini çıkarıp kenara koyup biriktirdikten sonra hepsini aynı anda yeme keyfi gibi :D

Bende okulda yemedim 1 ay boyunca kitap alcam diye. Biriktirdim kitabı da aldım ama kitabı bir günde bitirince çok acıdım kendime :D

4. ohmy34

ohmy34

hah aynen dediğin gibi :D

9. Okulun kapanmasına çok az kaldı!Çok mutluyum ^^

2. Soranohikari

Soranohikari

ama en azından otur ders çalış derdi yok

3. ohmy34

ohmy34

sınav bitttikten sonra ki gelen huzur hiç bir şeye değişilmez :)

4. _phantom_

_phantom_

kesinlikle :)

10. Mersin'deyim depremi hissetmedim ama 6.5 mi?Fazlasıyla büyük. İstanbul depremi bile 6.9 du sanırım...

2. _phantom_

_phantom_

NTV'de 6.5 diye gördüm o yüzden dedim. 6.7 ise ve gerçekten bir hasar oluşmadıysa çok şaşırırım.

3. AlmightyAA

AlmightyAA

yunanistana 7.2'yle gitmiş

4. LeornKayn

LeornKayn

ben arttırıyorum 7.3 diyorum kapatıyorum

11. Fizik 100 soru dil anlatım 100 soru ve kimya yazılı. Çok güzel. Gerçekten. Okulu çok seviyorum >

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

8 ama daha görmedim öyle bir şey son silah olarak saklıyor anlasılan öğretmen :D

3. _phantom_

_phantom_

AA hadi ya ben 1200 soru gördüm :D gerçi ben SBS ye girdiğim içinde olabilir :))

4. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

İyi şanslar sana o zaman soru çözmede :D

12. Hepimizin başı sağ olsun. Allah tüm şehitlerin ailelerine yardım etsin..

13. Divergent filmini çok merak etmiştim ama sinemaya gidecek bir insancık bulamamıştım. Bugün insan buldum gittim ve bir baktım vizyondan kalkmış T.T

14. Yarına proje ödevim olduğunu ve tek benim getirmediğimi bugün öğrendim. Yarına yetiştirmem lazım. Gıcık hoca slayt/çıktı kabul etmiyor. El yazısı istiyor -,-

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

hocaların hepsi gıcık işde ne yaparsın :D bikaç tanesi hariç :D

2. ohmy34

ohmy34

bizimkide bize elle yazdırmamaya çalışıyor :D bu terslikte bir iş var :D

15. Bugün okulda akıllı tahtadan açtım Death Note'u hocaya ve sınıfa 3 bölüm seyrettirdim! Sınıfın çoğunluğu (özellikle erkekler) dalga geçse de artık içim rahat :)

2. Misafir

Misafir

Okulda gülüp de şimdiye 8-10 bölüm izlemiş olanlar da olablir belli olmaz:D

3. _phantom_

_phantom_

@♥Lydia♥ öyleyimdirim :D

@Gallardo00 Başlayanlar oldu tabi ama soru sorduklarında "daha önce dalga geçmeseydin banane" diyorum :)

@♠Misaki♠ bi daha açtırcaklarını düşünmüyorum ama fırsat yakalarsam izletirim :D

@Ertuqrul ~Lascen~ zaten sallıyorum -,- :D hem de nasıl oynuyorlar bir görsen :))

4. ohmy34

ohmy34

misaki aynı benim kafadasın ha :D

16. Babamın telefonuna "kızınızın notlarını devamsızlıklarını şu kadar fiyata haber alabilirsiniz" diye mesaj geldi. Ne yapmaya çalışıyorsunuz! T.T ....

2. Pingu

Pingu

Eren yapmıstır dikkat etmek lazım :D

3. free word

free word

çok phalı :D 2 tl iyi kandırmışsın :D

eren hangi eren minoto eren mi :D (kafiyeli oldu ya la :D )

4. Pingu

Pingu

hazado :P

17. Tabletlerimiz dağıtıldı. Diyordum ki "Anime izler manga okurum" Ama internet sadece google ve eokula giriyor :D

2. _phantom_

_phantom_

@Yuki-chanAslında program ismini öğrenebilirsem iyi olur. Teşekkürler ^^

@Lacky Kitap boyutunda bir tablet yani :D Kalem, kılıf vs. içinde amma velakin anime izleyemedikten sonra çok tın -,-

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Vpn1click miş programın ismi.

4. _phantom_

_phantom_

Teşekkürler ^^ Hemen bakayım :))

18. Foruma bir bakayım dedim. Açtım 26 bildirim var O.o Çok heyecan yaptım. Hemen açtım. Meğerse ♠Misaki♠ nin durumuna yorum yaptığım için gelmiş -_- ♠Misaki♠ şu an seni kıskandım -,-

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Bir şey değil :D :P

3. ohmy34

ohmy34

Aynen ne ara popi oldu bu kiz anlamiyorum bende :P

4. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Biraz takıl burada anlarsın sende :P

19. Çok geç olsa da sonunda uzun zamandır izlemek istediğim diziye başladım. Da Vinci's Demons..

20. Göçebe filmini izlerken düşündüklerim : Film müziği filmden; Film ise kitaptan daha güzel....

2. _phantom_

_phantom_

Ben kitabının başında çok sıkılmıştım. Yoksa evet kitabı da çok güzeldi :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Afedersin film kitaptan daha mı güzeldi O.o

4. _phantom_

_phantom_

Kitabın başlarında o kadar çok sıkılmıştım ki kitabı okuma hevesim yerle bir olmuştu. Filmde ise daha hızlı işlediği için sıkılmadım ve film daha güzel geldi :D Ama kişiden kişiye değişir tabi

21. Dün sabah alarmı kapatmayı unutmuşum. Bugün saat 6.30'da kalkıp okul formamı giydim. Neyse ki evden çıkmadan fark ettim cumartesi günü olduğunu. Geri de yatamadım T_T

1. ♥Lydia♥
    2. ohmy34

ohmy34

bilirim o duyguyu bir de evdekileri kaldırıp "işe geç kalcaksınız kalkııın" diye bağırıyorum o daha da kötü :D

3. _phantom_

_phantom_

@ohmy34 fenaymış o :D

22. Bugün bir arkadaşım "En sevdiğin amine ne?" diye sordu. Anlamadım, anlayamadım.Sadece gülümsedim.

2. Herç

Herç

en azından anime bilen biri var çevrende : )

3. _phantom_

_phantom_

o da sürekli sınıfta konuştuğum için :D

4. ohmy34

ohmy34

bende o bölümü anime diye okumuştum :D

23. Accel World/ Full metal alchemist/ to aru no majutsu no index Çok kararsız kaldım. Hangisini ilk başta seyretmeli ?

2. Misafir

Misafir

brotherhood mangaya bağlı ama diğeri de yabana atılacak cinsten değil

3. Amygirl

Amygirl

FMA 1 ve 2 zaten iki ayrı anime gibi :D

4. _phantom_

_phantom_

O zaman ilk FMA izliyorum :D Sonra accel world en sona da to aru no majutsu no index olarak izleyeyim. Yardım için teşekkürler ^^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.