Jump to content

_phantom_

Üyeler
  • İçerik sayısı

359
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne _phantom_ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Veeee bendeniz fizikten 12 alarak 34 kişilik sınıfta 12. oldum. Çok mutluyum :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ohmy34

ohmy34

tebrikler ^_^ iyi tarafından bak daha kötüsüde olabilirdi en azından derece almışssın :D

3. _phantom_

_phantom_

Zaten iyi tarafından bakıyorum. Diğer sınavdan 88 alırsam geçiom :D

4. ohmy34

ohmy34

hadi hayırlısı :D

2. Yarın fizik yazılım var. Ve tabi ki de hiçbir şey bilmiyorum O.o "İş"miş "Enerji"miş "Sürtünme"miş. Yok yok kaldım ben tamam -_-

1. ohmy34

ohmy34

en azından bir iki konu oku ne biliyim en kötü 50 alır çıkarsın bende aynı sabahlara kadar tumblr keyfi yapıorum :D

2. _phantom_

_phantom_

Tumblr keyfi yüzünden oluo zaten -_-

3. Ne!? Ne ara star wars the clone wars 13. bölüme kadar gelmiş? Baya geride kaldım. Hemen izlemeliyim.

2. _phantom_

_phantom_

6.sezon başladı evet :D ikizler 5.sezonda mı yenilmişti? Uzun zaman geçti hatırlamıyorum O.o :)

3. free word

free word

hatta sezon finaliydi neyse izliyim bari :D

4. _phantom_

_phantom_

şimdi baktım bende hatırlamak için :D Disney'den çok korkmuştum ama yok o kadar da kötü olmadı 6.sezon. Ama Star wars rebels animasyonu ve star wars 7.film çekilecek ve yüz karası olacak :'(

4. Nedir şu ülkemizdeki insanların dar bakış açısı? "Fantastik film seversen çocuksun, bu yaşa gelmişsin anime izliyorsun, daha küçüksün kafan basmıyor"....

1. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

ne yazık ki böyle insanların sayısı çok fazla *-*

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Halbuki aslında insanlara ilham ve ufkunu genişleten şeyler, çocukken oynadığı oyuncaklar, izlediği çizgifilmler,anlatılan hikayeler.Animeler sana ne katıyorsa onu al.Gerisinide salla.İzlemeyenlerin kaybı sonuçda ;)

3. Kaxell

Kaxell

Cold Devil'e kesinlikle katılıyorum. Insanlar yaşlandıkça yaratıcılığı kaybediyor hayatlarını tekdüze yaşıyorlar. Animeler de bunu engelliyor, insana her yaşta yaratıcı olunabileceğini gösteriyor.

5. Kyoukai no Kanata'ya başlıyorum. Umarım güzeldir :)

6. Almanca sınavında bayan hocamızı yanlışıkla erkek olarak tanıttım diye hiç puan vermedi. Oysa her şey doğruydu. Bide bana gelmiş "Ben erkeğe benziyor muyum?" diye atarlanıyor. Tövbe tövbe ya -,-

2. DHspark

DHspark

ya o almanca nasıl bir dildir ya geçen arkadaşın sözlüğünü aldım bir kelime var 20 harf 18 i sessiz okumaya bile kalkışmadım, okumayı beceremezdim de karıştırırdım yanlışlıkla diriltme büyüsü falan yapardım gelde uğraş sonra :)

3. ohmy34

ohmy34

almancayı küçükken çok iyi bilirmişim *annem öle diyo valla hiç bana bağmayın :D* fakkat türkiyeye gelince benim bütün almanca gitmiş toza dumana karışmış şimdi açıyorum sözlüğü bakıyorum okumaya çalışıyorum sonuç "anneeeeee sen iyi biliyodun gelsene şu ne demeeeeek ?" diye bağırmamla sonlanıyor :D

4. _phantom_

_phantom_

Kesinlikle almanca hem farklı hem de ingilizceyle çok benziyor. Çok karışık aslında :S

7. Bugün almanca dersinde öğrendim. Fairy Tail'deki Frosch karakterinin almancadaki karşılığı kurbağaymış. O kıyafetini anladım yani :)

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Ben kurbağa olduğunu zaten biliyordum :O O da mangasın da çevirmen notu sayesin de oldu :D

2. ohmy34

ohmy34

ilk defa derslerin işe yaradığı bir an 0_o

8. Bugün günlerden"Okulların kapanmasına 59 gün var"

1. Herç

Herç

Öyle diyince kısa geliyor .(

2. free word

free word

dur dur daha 2. 3. sınavlar girecek acımısaı yok!!!!

3. ohmy34

ohmy34

o zamana kadar ölmessem animesizlikten dayanacağım artık mezuniyete kadar :D

9. Pastel boyayla anime çizimi yapılır mı? Ya da çok mu zor olur? Resim dersinde çalışma yapmam lazım T.T

2. _phantom_

_phantom_

Hmm zaten inceltip yapmayı düşünüyordum. Hadi hayırlısı :D

3. ohmy34

ohmy34

ucu sivri pastel boyalar var ama her yerde bulamaya bilirsin kalemtraşlada açılabiliyor hatta ^_^

4. _phantom_

_phantom_

Evet onlardan buldum. Alacağım sanırsam :) Umarım bir şeye benzer :D

10. Yapılması gereken o kadar çok şey var ki... Okunması gereken kitaplar/mangalar, keşfedilmesi gereken müzikler, izlenmesi gereken anime/film/diziler. Zaman yetmeyecekmiş gibi hissettiriyor

1. Misafir

Misafir

Aynen... yalnız böyle düşünmek de insanı aceleci davranmaya itebilir ki bu iyi birşey değil. Bence en iyisi akışına bırakmak onlar bir şekilde gelip seni bulur nasıl olsa

2. ohmy34

ohmy34

sonra kıtlık çekme yani gallardo abimiz haklı :D

3. _phantom_

_phantom_

Kıtlık çekmek zor biraz ama kim bilir :) Beni bulacağından emin değilim orası sıkıntı :/

11. Hey Hey Hey!!! Kaç puan aldınızzzzz

2. Herç

Herç

Kuzenim 187 almıs :P

3. Centılboy

Centılboy

298 Eşit Ağırlık ii mi ki ?

4. _phantom_

_phantom_

MSempai sende ne cevherler varmış öyle :D 187 en azından barajı geçmiş :)

298 eşit ağırlıkta biraz kötü ama çok değil :D Önemli olan LYS zaten dayanın :P

12. Riddick filmini çok merak etmiştim. İzleyeyim dedim. 20 dakika sonra kapattım. Neresi güzel bu filmin?

13. müzikleri youtube''dan indirdiğimi hatırlayınca -_-

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

www.index-of-mp3s.com belki bu site işine yarar ben ordan indiriyorum :D

2. ohmy34

ohmy34

evet hayatımın sonu gelmiş gibi hissediyorum ölsem heralde annem mezar taşına youtube açılmadığı için kalp krizinden öldü yazdırırdı. O kadar çok şikayet ettim ki kadına :D

3. _phantom_

_phantom_

Aha :D Ben de yeni tarayıcı indirdim. Artık no problem ;) :D

14. Arkadaşlarımın anime izlemesini ne kadar istesem de bazı animeler var ki bilmesinler özel olsun diyorum...

15. Animelerdeki gibi dostluk istiyorum

2. fuyu

fuyu

O biraz zor sanırım :D

3. MSempai

MSempai

zor diye bir şey yoktur :)

4. ohmy34

ohmy34

Msenpai adamsın :D

16. Arctic Monkeys, Linkin Park ve Slipknot gruplarının şarkılarına takılmış durumdayım *.*

17. YGS zor muydu kolay mıydı? çok merak ettim hepinize geçmiş olsun :D

2. MSempai

MSempai

alparslan 420 yap :D sana 2 anime çeviririm..

3. AlmightyAA

AlmightyAA

onu bende yaparım :0 yok ya 380 falan gelcek

4. _phantom_

_phantom_

bir tek matematik biraz zordu dediler

18. Gerçekten hangi mesleği seçeceğimi bilmiyorum. İyi olduğum ders de yok. Geleceğin işsizi :(

1. Yuki-chan

Yuki-chan

sen seçmicen zaten sorun etme sınav sonucun seçecek mesleğini :/

2. _phantom_

_phantom_

O da doğru gerçi :/

19. Neden Almanca ? Neden!? Almanca niye zorunlu :'(

2. Rouge23

Rouge23

Ama keşke şöyle güzel bir Japonca olsaydı yaa...

3. Centılboy

Centılboy

Japonca'mı onu son istekte söyliyeceksin ölümün 100 yıl daha geciksin... :D

4. Rouge23

Rouge23

Aslında Üniversitelerin birinin Türk Edebiyatı bölümünde varmış bizim Dil Ve Anlatımcı okumuş Japonca

20. Sınavlar bugün başladı ve ilk sınavda çaktım O.o

1. free word

free word

ilk sınav matematik idi bizim cakilmaktan beter olduk :D

21. Bugün bir arkadaşımın Tomb Raider oyununu bildiğini öğrendim çok mutlu oldum :D Aranızda bilen/oynayan/bitiren var mı?

2. veritas

veritas

tb gta ve nfs ilk çıktığından beri bütün serisini -tavsiye edilmeyenleri atlayarak- oynadığım tek serilerdir

3. LeornKayn

LeornKayn

Biliyorum ama oynamadım...

4. _phantom_

_phantom_

Oynanması gereken bir oyun özellikle 2013 versiyonu :) Orjinal almadım tabiki korsan indirdim :D oyunu 2 defa bitirdim ama hala oynarım

22. Aranızda g.kore fanı olan biri var mı acaba? yada k-pop dinleyen?

23. Star wars rebels pek hoş olmayacak bence. Ah Disney aah bir şeyi de bozma be

2. _phantom_

_phantom_

Bir efsaneyi yok ediyorlar resmen

3. Zura

Zura

Dans edip şarkı söyleyen Jedi'lar görebiliriz.

4. _phantom_

_phantom_

Ahah =D Disney sonuçta şaşırmam :P

24. Star warsın 6.sezonu çıkmış daha yeni izledim çok mutluyumm

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Phantom.. Yanimda olsan sarilir havalara atardim seni.. 4 bölümü ardi ardina seyrettim umudu kesmistim disneyden..

2. Kaxell

Kaxell

Oha gercekten mi? Supersin varya cok merak ediyordum disney ne halt yiyecek diye...

25. Romantik komedi anime tavsiyesi olan var mı acaba? Animesiz kaldım =(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.