Jump to content

_phantom_

Üyeler
  • İçerik sayısı

359
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne _phantom_ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Babamın telefonuna "kızınızın notlarını devamsızlıklarını şu kadar fiyata haber alabilirsiniz" diye mesaj geldi. Ne yapmaya çalışıyorsunuz! T.T ....

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pingu

Pingu

Eren yapmıstır dikkat etmek lazım :D

3. free word

free word

çok phalı :D 2 tl iyi kandırmışsın :D

eren hangi eren minoto eren mi :D (kafiyeli oldu ya la :D )

4. Pingu

Pingu

hazado :P

2. Death Note'daki Rem'in figürünü buldum O.o http://www.dr.com.tr/Hobi-Oyuncak/Death-Note-Rem-Craftlabel-Statue//Koleksiyon-Urunleri/Figurler/urunno=0000000588943#!drgaleri[urun]/2/ Hayır yani niye Rem? Niye Ryuk değil? :D

2. _phantom_

_phantom_

Yine mi İstanbul? Hayır yani niye ? :D Güzelim Mersin varken :P Keşke burda da olsa :/

3. ohmy34

ohmy34

zaten onlara nereden aldıklarını sordum dükkan sahibinin bir kızı var animeciymiş o önermiş almayı kızın numarasını aldım böyle tanıştık falan anime konuşuyoruz sabahtan akşama kadar :D soriyim mi senin için bir şeyler bulsun :)

4. _phantom_

_phantom_

*.* Gerçekten mi? Woaw bulsa çok güzel olur ama nasıl alacağım :D

3. Okulun kapanmasına çok az kaldı!Çok mutluyum ^^

2. Soranohikari

Soranohikari

ama en azından otur ders çalış derdi yok

3. ohmy34

ohmy34

sınav bitttikten sonra ki gelen huzur hiç bir şeye değişilmez :)

4. _phantom_

_phantom_

kesinlikle :)

4. Foruma bir bakayım dedim. Açtım 26 bildirim var O.o Çok heyecan yaptım. Hemen açtım. Meğerse ♠Misaki♠ nin durumuna yorum yaptığım için gelmiş -_- ♠Misaki♠ şu an seni kıskandım -,-

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Bir şey değil :D :P

3. ohmy34

ohmy34

Aynen ne ara popi oldu bu kiz anlamiyorum bende :P

4. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Biraz takıl burada anlarsın sende :P

5. Tabletlerimiz dağıtıldı. Diyordum ki "Anime izler manga okurum" Ama internet sadece google ve eokula giriyor :D

2. _phantom_

_phantom_

@Yuki-chanAslında program ismini öğrenebilirsem iyi olur. Teşekkürler ^^

@Lacky Kitap boyutunda bir tablet yani :D Kalem, kılıf vs. içinde amma velakin anime izleyemedikten sonra çok tın -,-

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Vpn1click miş programın ismi.

4. _phantom_

_phantom_

Teşekkürler ^^ Hemen bakayım :))

6. Fizik 100 soru dil anlatım 100 soru ve kimya yazılı. Çok güzel. Gerçekten. Okulu çok seviyorum >

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

8 ama daha görmedim öyle bir şey son silah olarak saklıyor anlasılan öğretmen :D

3. _phantom_

_phantom_

AA hadi ya ben 1200 soru gördüm :D gerçi ben SBS ye girdiğim içinde olabilir :))

4. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

İyi şanslar sana o zaman soru çözmede :D

7. Bugün bir arkadaşımın Tomb Raider oyununu bildiğini öğrendim çok mutlu oldum :D Aranızda bilen/oynayan/bitiren var mı?

2. veritas

veritas

tb gta ve nfs ilk çıktığından beri bütün serisini -tavsiye edilmeyenleri atlayarak- oynadığım tek serilerdir

3. LeornKayn

LeornKayn

Biliyorum ama oynamadım...

4. _phantom_

_phantom_

Oynanması gereken bir oyun özellikle 2013 versiyonu :) Orjinal almadım tabiki korsan indirdim :D oyunu 2 defa bitirdim ama hala oynarım

2. Sina

Sina

Mangası var evet ama sırf anime ile gelen popülerlik sonucunda çıkarıldı, mangakası zaten orjinal mangaka ile aynı bile degil. Bu ova da hem yeni sezon beklerken boşluk bırakmayalım, hemde biraz daha para kazanalım amacıyla yapılan bişey.

3. rek

rek

Ben bu animeden bahsetmiyorum zaten, genel olarak diyorum. ._.

4. _phantom_

_phantom_

Mangasına bakıyorum gerçekten çizimlerden farklı olduğu çok belli mangakanın ama ne bileyim Levi bu Shingeki bu :D

@-rek genel olarak haklısın bence de hatta bunda da haklısın :D Sadece shingekide kurgu mahvolmaz diye düşünüyorum ya :D

8. Accel World/ Full metal alchemist/ to aru no majutsu no index Çok kararsız kaldım. Hangisini ilk başta seyretmeli ?

2. Misafir

Misafir

brotherhood mangaya bağlı ama diğeri de yabana atılacak cinsten değil

3. Amygirl

Amygirl

FMA 1 ve 2 zaten iki ayrı anime gibi :D

4. _phantom_

_phantom_

O zaman ilk FMA izliyorum :D Sonra accel world en sona da to aru no majutsu no index olarak izleyeyim. Yardım için teşekkürler ^^

9. Romantik komedi anime tavsiyesi olan var mı acaba? Animesiz kaldım =(

10. Bugün okulda akıllı tahtadan açtım Death Note'u hocaya ve sınıfa 3 bölüm seyrettirdim! Sınıfın çoğunluğu (özellikle erkekler) dalga geçse de artık içim rahat :)

2. Misafir

Misafir

Okulda gülüp de şimdiye 8-10 bölüm izlemiş olanlar da olablir belli olmaz:D

3. _phantom_

_phantom_

@♥Lydia♥ öyleyimdirim :D

@Gallardo00 Başlayanlar oldu tabi ama soru sorduklarında "daha önce dalga geçmeseydin banane" diyorum :)

@♠Misaki♠ bi daha açtırcaklarını düşünmüyorum ama fırsat yakalarsam izletirim :D

@Ertuqrul ~Lascen~ zaten sallıyorum -,- :D hem de nasıl oynuyorlar bir görsen :))

4. ohmy34

ohmy34

misaki aynı benim kafadasın ha :D

11. Animelerdeki gibi dostluk istiyorum

2. fuyu

fuyu

O biraz zor sanırım :D

3. MSempai

MSempai

zor diye bir şey yoktur :)

4. ohmy34

ohmy34

Msenpai adamsın :D

12. Arkadaşımın 2 gün sonra doğum günü var normalde kutlamayacaktı vazgeçmiş kutlayacak. Bende toplam 1 lira. 1 milyoncudan bir şeylerbulamlıyım...

2. ohmy34

ohmy34

bu yüzden günlerce yemek yemediğim zamanlar olurdu okulda aç aç gezerdim de azıcık daha para biriktiriyim diye sonra hepsini oturur toplu yerdim :D

3. _phantom_

_phantom_

Çekirdeğin içini çıkarıp kenara koyup biriktirdikten sonra hepsini aynı anda yeme keyfi gibi :D

Bende okulda yemedim 1 ay boyunca kitap alcam diye. Biriktirdim kitabı da aldım ama kitabı bir günde bitirince çok acıdım kendime :D

4. ohmy34

ohmy34

hah aynen dediğin gibi :D

13. Pastel boyayla anime çizimi yapılır mı? Ya da çok mu zor olur? Resim dersinde çalışma yapmam lazım T.T

2. _phantom_

_phantom_

Hmm zaten inceltip yapmayı düşünüyordum. Hadi hayırlısı :D

3. ohmy34

ohmy34

ucu sivri pastel boyalar var ama her yerde bulamaya bilirsin kalemtraşlada açılabiliyor hatta ^_^

4. _phantom_

_phantom_

Evet onlardan buldum. Alacağım sanırsam :) Umarım bir şeye benzer :D

14. Neden Almanca ? Neden!? Almanca niye zorunlu :'(

2. Rouge23

Rouge23

Ama keşke şöyle güzel bir Japonca olsaydı yaa...

3. Centılboy

Centılboy

Japonca'mı onu son istekte söyliyeceksin ölümün 100 yıl daha geciksin... :D

4. Rouge23

Rouge23

Aslında Üniversitelerin birinin Türk Edebiyatı bölümünde varmış bizim Dil Ve Anlatımcı okumuş Japonca

15. Veeee bendeniz fizikten 12 alarak 34 kişilik sınıfta 12. oldum. Çok mutluyum :D

2. ohmy34

ohmy34

tebrikler ^_^ iyi tarafından bak daha kötüsüde olabilirdi en azından derece almışssın :D

3. _phantom_

_phantom_

Zaten iyi tarafından bakıyorum. Diğer sınavdan 88 alırsam geçiom :D

4. ohmy34

ohmy34

hadi hayırlısı :D

16. Medcezir dizisi Korede uluslararası en iyi dizi ödülünü aldı. Çağatay oradaydı. Yakışıklı görmemişler kırmızı halıda ne kadar yakışıklı filan dediler :D Heyecandan da pek konuşamadı Çağatay ama olsun :D

2. rek

rek

Ha yani ben anlamadım, Game of Thrones ve birçok muhteşem dizi dururken uluslararası en iyi dizi ödülünü senaryosu bile çalıntı olan gay dizisi mi alıyor? :/

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Şu Kore-Türkiye kardeşliği olayı yüzündedir :-/

4. _phantom_

_phantom_

Ya saçmalamayın Koreliler için uluslararası en iyi dizi ödülünü aldı. Kısacası korede izlenen en iyi uluslararası ödülü aldı. Diğer türlü imkansız alamayız :D Çağatay yakışıklı tabi tipsiz mi? -,- Sevmiyorum ama bence hoş ve koreliler genelde tatlı oldukları için farklı duruyor onlara. Gerçi en iyi aktör ödülünü kaptırdı :P

17. YGS zor muydu kolay mıydı? çok merak ettim hepinize geçmiş olsun :D

2. MSempai

MSempai

alparslan 420 yap :D sana 2 anime çeviririm..

3. AlmightyAA

AlmightyAA

onu bende yaparım :0 yok ya 380 falan gelcek

4. _phantom_

_phantom_

bir tek matematik biraz zordu dediler

18. Star wars rebels pek hoş olmayacak bence. Ah Disney aah bir şeyi de bozma be

2. _phantom_

_phantom_

Bir efsaneyi yok ediyorlar resmen

3. Zura

Zura

Dans edip şarkı söyleyen Jedi'lar görebiliriz.

4. _phantom_

_phantom_

Ahah =D Disney sonuçta şaşırmam :P

19. Aranızda g.kore fanı olan biri var mı acaba? yada k-pop dinleyen?

20. Almanca sınavında bayan hocamızı yanlışıkla erkek olarak tanıttım diye hiç puan vermedi. Oysa her şey doğruydu. Bide bana gelmiş "Ben erkeğe benziyor muyum?" diye atarlanıyor. Tövbe tövbe ya -,-

2. DHspark

DHspark

ya o almanca nasıl bir dildir ya geçen arkadaşın sözlüğünü aldım bir kelime var 20 harf 18 i sessiz okumaya bile kalkışmadım, okumayı beceremezdim de karıştırırdım yanlışlıkla diriltme büyüsü falan yapardım gelde uğraş sonra :)

3. ohmy34

ohmy34

almancayı küçükken çok iyi bilirmişim *annem öle diyo valla hiç bana bağmayın :D* fakkat türkiyeye gelince benim bütün almanca gitmiş toza dumana karışmış şimdi açıyorum sözlüğü bakıyorum okumaya çalışıyorum sonuç "anneeeeee sen iyi biliyodun gelsene şu ne demeeeeek ?" diye bağırmamla sonlanıyor :D

4. _phantom_

_phantom_

Kesinlikle almanca hem farklı hem de ingilizceyle çok benziyor. Çok karışık aslında :S

21. Ne!? Ne ara star wars the clone wars 13. bölüme kadar gelmiş? Baya geride kaldım. Hemen izlemeliyim.

2. _phantom_

_phantom_

6.sezon başladı evet :D ikizler 5.sezonda mı yenilmişti? Uzun zaman geçti hatırlamıyorum O.o :)

3. free word

free word

hatta sezon finaliydi neyse izliyim bari :D

4. _phantom_

_phantom_

şimdi baktım bende hatırlamak için :D Disney'den çok korkmuştum ama yok o kadar da kötü olmadı 6.sezon. Ama Star wars rebels animasyonu ve star wars 7.film çekilecek ve yüz karası olacak :'(

22. Mersin'deyim depremi hissetmedim ama 6.5 mi?Fazlasıyla büyük. İstanbul depremi bile 6.9 du sanırım...

2. _phantom_

_phantom_

NTV'de 6.5 diye gördüm o yüzden dedim. 6.7 ise ve gerçekten bir hasar oluşmadıysa çok şaşırırım.

3. AlmightyAA

AlmightyAA

yunanistana 7.2'yle gitmiş

4. LeornKayn

LeornKayn

ben arttırıyorum 7.3 diyorum kapatıyorum

23. Göçebe filmini izlerken düşündüklerim : Film müziği filmden; Film ise kitaptan daha güzel....

2. _phantom_

_phantom_

Ben kitabının başında çok sıkılmıştım. Yoksa evet kitabı da çok güzeldi :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Afedersin film kitaptan daha mı güzeldi O.o

4. _phantom_

_phantom_

Kitabın başlarında o kadar çok sıkılmıştım ki kitabı okuma hevesim yerle bir olmuştu. Filmde ise daha hızlı işlediği için sıkılmadım ve film daha güzel geldi :D Ama kişiden kişiye değişir tabi

24. Hey Hey Hey!!! Kaç puan aldınızzzzz

2. Herç

Herç

Kuzenim 187 almıs :P

3. Centılboy

Centılboy

298 Eşit Ağırlık ii mi ki ?

4. _phantom_

_phantom_

MSempai sende ne cevherler varmış öyle :D 187 en azından barajı geçmiş :)

298 eşit ağırlıkta biraz kötü ama çok değil :D Önemli olan LYS zaten dayanın :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.