Jump to content

ScReaM

Üyeler
  • İçerik sayısı

289
  • Son ziyareti

ScReaM kullanıcısının paylaşımları

1. ScReaM

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

Naruto ya başla Pişman olmıyacaksın :)
  2. ScReaM

Einstein'ın Zeka Sorusu

cevap : ''.Alman.'' 1 ay önce Bir arkadaşım bu soruyu sormuştu ve cevabım Doğru Çıkmıştı.
  3. ScReaM

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Bunu ben fark ettim :)
  4. ßeni Öldürmeyemi Çalışıyonuz aga 1. :) 2. :)
  5. ScReaM

Noragami

En sevdiğim animelerdendir kendisi :)
  6. ScReaM

30 saniyede Hyouka

Şu an kriz Geçiriyorum ( Gülme Krizi ) :dead-onion-head-emoticon: :D Türkçe alt yazı olaydı daha iyidi evet :D Bunlar Mükkemmel Çifler :) Birde aklını kaçırmayacağını idda eden varsa Spoiler deki video'yu izlesin.
  7. ScReaM

Naruto Shippuuden Haziran 2014 Programı

Çok fazla Şey istiyorsun Dostum -_-
  8. fark ettiyseniz bazı arkadaşlar bilir Profilimde Fairy Tail şarkıları çalmakta :) natsu'ya bayılıyom aga Drogaon biçer adam ya :D Uluminati :D Adımı Düzelt Scream342 Dİ ScReAm yaptım :)
  9. ScReaM

Ama Büyük İhtimel ile 322. Bölüm olmalı O bölümü hatırlıyorum Bu şekilde.
  10. ScReaM

Haberdar ettiniz için sağ olun :)
  11. ScReaM

Selam

İçim rahatladı ^_^ Bu arada Şu Level 2 yazan başlığı nasıl Düzenliye biliyoruz Mümkünse mesaj Yollada Konu dağılmasın ezgi abla ^_^ Şu anda Uyukulu Ben ( Temsili )
  12. ScReaM

TaaDa

İngilizcem orta Düzeyde ama Japon Kültürel anlatış açısını Çok iyi Bilirim :)İşte sadice programlar eksik bigisayarımda :D Bu arada Kusura bakma bana Dedin sandım :D
  13. ScReaM

TaaDa

katılmayı isterim tabi amma Pc e Çeviri için Gerekli Programları Yüklemem gerekli eyer ceviri yapıcaksam. eren ile de konuşurum inş. Adım Yusuf :)
  14. ScReaM

Selam

Profilime bakmama Üşengeçliğin Tutu sanırım adım yusuf :) Bu arada Sohpete kaçmayalım Nolur Nolmaz bide cezayı sadice ben yerim :P
  15. ScReaM

Selam

Gomen -_- Hyouka animesindeki Oraki Gibi bende enerji harçamalarından kaçmaya başladım :ph34r: animeyi izledimden beri <_< Bu arada Bu kısa mesaj Yeni Üye arkadaşları Çok Bilgilendirecek ^_^ DERMİŞİM -_- Neyse Onlarr bize Selam verdi bizde alalalım dedik Öyle Harbidende Copy past yapıyorum Kendimden Utanmam gerek :blush: amma Kişilik İşte Oraki'ye Benziyoz Git gide -_- ( Not : Bu Copy past Değildi Enerji harçamak zorunda Kaldım aqla ! :( ) :D Dalga Geçiyorum takmayın beni kafanıza evde yanlız oldumdan Yanlızlık Koydu'da <_< :depressed1-onion-head-emoticon:
  16. ScReaM

Tam Çeviri Rehberi [Hardsub - Encode - Edit vs.]

Çok yardımcı oldu sağ ol :)
  17. ScReaM

TaaDa

http://forum.turkanime.tv/user/3690-ilithyia/ eskiden adı ToprakEzgi Di İlithyia Olarak değiştirmiş Daha yeni fark ettim :mellow:
  18. ScReaM

TaaDa

Foruma Hoş Geldin Bu Form Turkanime.tv ' nin Orjinel Form Sitesidir Bu Forumda İstemeyeceğin kadar Fc ( Fan Culup ) ve FF ( Roman tarzı Fan ) Bulabilirsin. Bu arada Madem Yenisin Kuralları Gözden Geçirmeyi Unutma Ezgi abla Çok kızar Sorna.. Birde Askıya alınan animeleri Burada Görebilirsin = http://forum.turkanime.tv/topic/4889-%C3%A7evirisi-ask%C4%B1ya-al%C4%B1nan-animeler-g%C3%BCncellendi/
  19. ScReaM

Selam

Foruma Hoş Geldin Bu Form Turkanime.tv ' nin Orjinel Form Sitesidir Bu Forumda İstemeyeceğin kadar Fc ( Fan Culup ) ve FF ( Roman tarzı Fan ) Bulabilirsin. Bu arada Madem Yenisin Kuralları Gözden Geçirmeyi Unutma Ezgi abla Çok kızar Sorna.. :D
  20. ScReaM

Merhaba Animeci Arkadaslar

Bak İkikere üst üste İleti Gönderme Eklemek istediğin Birşey varsa İletiyi düzenle butonuna Tıkla Ve dünzenle Bu kadar basit Eyer bölyle davranırsan Önce uyarı alır sornada ban lanırsın benden Söylemesi !
  21. ScReaM

Ecchi FC [+18]

İçimdeki Kötülükleri salmak İstiyorum O yüzden katılıcam benide yaz Üyelere http://www.youtube.com/watch?v=7yePgENovmo
  22. ScReaM

Merhaba Animeci Arkadaslar

Foruma Hoş Geldin Bu Form Turkanime.tv ' nin Orjinel Form Sitesidir Bu Forumda İstemeyeceğin kadar Fc ( Fan Culup ) ve FF ( Roman tarzı Fan. ) Bulabilirsin. Bu arada Madem Yenisin Kuralları Gözden Geçirmeyi Unutma Ezgi abla Çok kızar Sorna :rolleyes:
  23. ScReaM

merhaba :D

AmyGirl'e katılıyorum Zeynep admin Konusunda. Bu arada zeynep aqla Seni azarlarsa Üzülme ^_^ Geçenlerde bir Kural Çıktı lan'lı Lun'lu Ezici Kırıcı mesajlar yazmayın diye... Emin ol bu kuralla Uyuacaktır <_< Yani Öyle bir Kişiliği var zeynep ablamızın :) Neyse Bu konu sohpete kaçmadan ben kaçiyim ßß ( Çok seviyoz Kendisini ya Çaktırma :) ) ;)
  24. ScReaM

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Az Önce ToraDora Ve Hyouka yı Bitirdim. :)
  25. Arigato Yeniden sayıları Öğrendim :D :hell-yes-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.