Jump to content

ScReaM

Üyeler
  • İçerik sayısı

289
  • Son ziyareti

ScReaM kullanıcısının paylaşımları

1. ScReaM

Varsa Şekliniz, Cosplay'e Bekleriz

Norogami Den Yato Cosplay yapmayı Düşünüyorum. :ph34r: Yada Hyouka'dan Oraki Cosplay :ph34r:
  2. ScReaM

merhaba :D

Hoş Geldin Bu forumda animeler ile ilgili Binlerce Fc ve FF Bulabilirsin bu arada Kurallarıda Gözden Geçirmeyi Unutma. :)
  3. Şu Hen zemi'yi ve Chibi vampire carin'ni Çevirin ya Lütfen :( Öyle rasgele veren arkadaşlar Lütfen 1. Gurupta Hen zemi Ye ve Chibi vampire 'ye oy atın Oylar Boşuna gitmez Hiç değilse -_-
  4. ScReaM

Merhaba Bir Sorum Olucaktı

Bende seninle aynıyım Çizim Yeteneğim Pek iyi Değildir amma Senaryo Dedimi babana Gel :)
  5. Dediğim Gibi beni al prefosyanel değilim amma işini Görürüz. :)
  6. ScReaM

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

The World God Only Knows(3 sezon) Kesinlikle izlemelisin :)
  7. ScReaM

2014 Yaz Sezonu Animeleri Tanıtım Videoları

Çok Teşşekür ederim haber Verdiğin İçin... :)
  8. İstersen Ben yazarın Olabilirim Güzel senaryolar aklıma Gelmeye başladı bile sen ne Tür bir manga çizmek istiyorsun ? ^_^
  9. ScReaM

2014 Yaz Sezonu Animeleri Tanıtım Videoları

Bu yaz yayınlanacak olan diğer animeler: Sailor Moon Crystal Türü: Büyü, Romantizm, Shoujo - Çıkış Tarihi: 31 Temmuz Futsuu no Joshikousei ga [Locodol] Yatte Mita Türü: Komedi, Seinen Hanayamata Türü: Seinen, Slice of life ''' Himegoto Türü: Komedi, Ecchi, Gender bender, Slice of life ''' <--- Bu animenin Tam tarihi Kaç ? Jinsei Türü: Slice of life Kantai Collection Majimoji Rurumo Türü: Komedi, Fantastik, Shounen Nobunaga Concerto Türü: Tarihi, Romantizm, Shounen Psycho Pass New Edit Re: Hamatora Türü: Komedi, Gizem, Shounen, Süpergüç Sengoku Basara Judge End Türü: Aksiyon, Tarihi, Dövüş Sanatları, Samuray, Süper güç
  10. ScReaM

Yine Ben Geldimm :)

Bilgilendirme İçin Teşekürler Animeyi izlemeyi Planlıyorum. ßu arada Tekrar yeni Geldine Göre Kuralları Gözden Geçirmeyi Unutma Güncel kurallar var mesela imza kuralı gibi <_<
  11. ScReaM

Yine Ben Geldimm :)

Forma Tekrar Hoş geldin. Bu arada İmzandaki anime'yi Öğrenebiirmiyim ?
  12. ScReaM

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

Ya aynı Çevirmen Gibi bende Gurulandım ve aynı sözü Kullandım ''Kahretsin Gururlandım :) ! '' :D En sevdiğim animelerdien Bulamasan yardım ederdim aama baktım zaten bulmuşsun :cool-onion-head-emoticon: Buda var. :D Noragami ye güldüm :) bu arada imzanada :D :evil-smile-onion-head-emoticon: Benden de Gelsin : Bu arada alakası Yok amma :D
  13. ScReaM

Kitabın arkka sayfasına bayıldım :D Al sana benden hediye :D
  14. ScReaM

Sınavlar Ah Sınavlar :D Niye hatırlattın sanki batıyomu ya :D
  15. Anime Tavsiyelerimi Ve anime soruları burada http://www.turkanime.tv/kullanici/Scream342

16. ScReaM

Redline (Anime Film Tanıtım)

Çok güzel bir animeye Benziyor Hemen ßaşlıyacam Bilgilendirme için Arigato....
  17. ScReaM

Sword Art Online 2 Videosu Geldi

Silahlar geliyor sanırım ( Keskin nişancı Tüfeyine bayılırım doğrusu ) :) Hayırlısı be Gülüm...
  18. ScReaM

Türkçe Manga Okuma Sitesi Önerileri

zeynep senpai birşey diyecem Türkanime.tv olara bizde manga yayınlasak olmazmı ? Yoksa böyle bir sitemiz varda ben mi bilmiyorum :blink: Türkçe olarak manga yayınlayacamız yeni bir portal açalım Derim ben Süper olur. :) bu arada bende buray önereyim http://akumina.wordpress.com/ ;)
  19. Arkadaşlar sizin Sisteminizde bir Sorun olmalı ben Genelde Google Chrome Kullanıyorum böyle bir sorun la karşılaşmadım. Eyer ayda bir Şu işlemleri yaparsanız Bilgisayarınız Hiçbir zaman hata vermeyecektir. 1- CCleaner Gibi programlar Kullanarak Kapsamlı bir temizlik yapın. 2- Abone Flash Player ' i Güncel Tutun 3- İzlediniz video'yu sağ tıklayarak Hızlandırmayı etkisiz Hale Getirin Sorununuz Böylece Çözülür Ve rahat bir şekilde anime izleyebilirsiniz... EDİT: Bu işlemler işe yaramaz ise Benimle bağlantıya Geçebilirsiniz Hotmail adresim 7/24 açıktır.
  20. Karanlık bir mağaradayız Şu an.

1. eXt

eXt

Ne oldu elektrikler mi kesildi şehirde :D

2. ScReaM

ScReaM

Gülmekten Gözümden yaş geldi.

21. ScReaM

Ecchi FC [+18]

Katılmak isterim amma yeni form Kuralları kafamı karıştırdı bu Fc kapanmaz değilmi yeni Kurallara Göre <_< Ecchi diyince aklıma hep bu sahneler geliyor ve Kendimden Soğuyorum -_- :D
  22. Geçe Kuşları Günaydın ;)

23. Ne Düşünüyorsun? ( Hiç bir şey )

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.