Jump to content

ScReaM

Üyeler
  • İçerik sayısı

289
  • Son ziyareti

ScReaM kullanıcısının paylaşımları

1. ScReaM

Selam İnsanlık !!!

Hoş bulduk kardeşim... bu arada (Teknoloji özürlüsü olduğu için çok garip bakışlar attı konuda. ) Konusunda kafana takma :D Olur böyle şeyler :D Biz yanındayız :D
  2. ScReaM

Selam İnsanlık !!!

Yoroşku !
  3. ScReaM

Selam İnsanlık !!!

Ertuqrul ~Lascen~ Şu haremine bayıldım :D keşke bendede olsa :hell-yes-onion-head-emoticon:
  4. ScReaM

Selam İnsanlık !!!

EDİT: Hello Hi :hi-onion-head-emoticon:
  5. ScReaM

Selam İnsanlık !!!

:D Evet tabiki Ve Hoşbulduk Hoş bulduk :)
  6. Merhaba arkdaşlar ben yusuf ceylan bu Scream342 Nik'imi her türlü internet protokolünde kullanırım :cool-onion-head-emoticon: ßilgisar Mühendisiyim :congrats-onion-head-emoticon: ( Not : Okuyoz olm nereye Mühendislik ) :falling-asleep-onion-head-emoti , Canım Sıkıldıkça 2-3 Site Hack'liyorum :ph34r: Yoroşku Onegayşimas :hi-onion-head-emoticon: :cool-onion-head-emoticon:
  7. ScReaM

Herkese merhabaaa :D

Merhaba ben Yusuf 11 ocak 1999 Doğumluyum Yoroşgu ! :hi-onion-head-emoticon:
  8. ScReaM

Naruto Shippuuden Mayıs 2014 Programı

biliyorudum Fiilerin biticeni :D ama haber için ARİGATO yinede :) :cool-onion-head-emoticon:
    1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

gerçekten güldürdü :D teşekkürler :)

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Sabriye gülemedim -.- Gerçekden Sabrinin bu tarz birşeyler yapabileceğinden korkuyorum :D

3. LeornKayn

LeornKayn

İroh'yu gördü eski anılarım canlandı :D

9. ßen yazın bir anime izlemiştim Adı Tam olarak Aklımda Değil Televizyonda Kidz/anime tv de 2-3 bölüm izlemiştim Konusu Şöyle: Teklonojik bir zamanda Geçiyor MegaTank Diye Akkılı Konuşa bilen mavi Tanklar var.. insanlar Kendisine Protez Vicut yaprıta biliyor... Genellikle Savaşla ilgili diyebiliriz Olay Japonyoda Gerçekleşiyor amerika ve diyer ülkelerle flen savaştılar bi ara...... Bulana Şimdiden Teşşeküürler... EDİT: -ßuldum Ghost in The Shell Adlı Bir anime Kedim buldum amma Yİnede Teşşekürler :D
  10. ScReaM

Hi everyone

Hoş geldin Ve iyi Form'lar dilerimn :)
  11. ScReaM

Anime Hearts Fansub

Not kısmında Kahkaha atttım Tüm Söyliyeceklerim Bu kadar :D
  12. ScReaM

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

,Naruto Shippuuden,Fairy Tail, The World God Only Knows,Kaichou Wa Maid-Sama,Noragami :) Muhteşedir Hepsi :)
  13. ßilgilendirme İçin Teşşekür Ederim Bende Aradım Ama Türkçe Olarak Hiçbiyerde Bulamadım :mellow: EDİT: Arkadaşlar tam Tarihi bilen varmı ? Şimdiye kadar bekledim amma hala bir haaber Yok! T_T Edit EDİT : 7 Temmbuz :) https://www.youtube.com/watch?v=hnaFak1Ho4s
  14. Türkanime.tv ye Gerçekten Teşşekürler ßinlerce animeyi zahmet etmeden izleyebiliyoruz Hontoni Arigato Gozaymas :)

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

aynen çoooooooook teşekkürler :)

15. ScReaM

Angel Beats PC'ye çıkıyor

2. foto çok ilgimi çekti sabırsızlıkla oynamak istiyorum amma türkçe oluyomu arkadşlar ceviriliyomu yani Türkçeye ? Japonca oynamak biraz sıkınıtı yarata bilir benim için ilk defa böyle bir oyun oynıyacam :) (sevinçten ne yapacağını bilemedi bu yüzden kolayı dikti boğazı yanıyor. )
  16. Arkadaş Kız olsa ''Süper Sexy Mod Online'' Derdim amma malesef... :( :D :D :D :D :D :D Sabırsızlıkla bekliyorum animeyi bu arada mangası nerede Link flan atarmısınız arkdaşlar...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.