Jump to content

Shilva

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

Shilva kullanıcısının paylaşımları

1. Yandere bulunan animeler varsa bildiginiz isim veya linkini atarsanız sevinirim :)

1. Lacky

Lacky

Mirai Nikki ve Higurashi No naku koro ni.Higurashide acayip vahşet vardır.:)

2. fuyu

fuyu

magi 2.sezonda ortaya çıkan bi karakter var kouha ren diye animede güzel tavsiye ederim :) 1.sezon magi the labyrinth of magic 2.sezon magi the kingdom of magic

2. Benim anlamadıgım niye Shingeki no Kyojin resmi var kapakta ? Bir benim sanırım merak eden .
  3. Etkinlik böyle devam ederse yakın zamanda yarım anime kalmaz.Elinize saglık kolay gelsin :)
  4. Thor a direk Kami sama derler bence uzatmazlar :) Thor : viking efsanesi Spiderman : Amerika Captain Amerika : Adındanda belli Amerika Hulk : O bir hulk kahramanı zaten abimizdir Wasp ve diger cocukları bilmiyorum -_- Iron man : Param var istedigim yerde gezerim hesabı Kısacası kalkıpta yılların Amerikan karakterlerini japonca ortaya cıkarırlarsa Heleki Iron man(Tony Stark) ı Söverim ben :)
  5. Japonca konuşan Captain Amerika . Bakalım daha neler görcez :)
  6. İnanılmaz örümcek adam cizgi dizisinde olan karakter tasarımları zaten 2-3 yeni karakter ve isim degiştirip piyasaya sürüyolar . Marvel can cekisiyo resmen
  7. Shilva

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart 2014

Emegi geçen herkese Teşekkürler ellerinize saglık :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.