Jump to content

ohmy34

Üyeler
  • İçerik sayısı

906
  • Son ziyareti

ohmy34 kullanıcısının paylaşımları

1. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

ismini verir misin siwona-san ? okumak istiyorum resmi çoh hoş görünüyo :7:
  2. Anime izlemeden önce acayip acayip sesler çıkarıyorum ve asıl korkutucu olan bunları isteyerek yapmamam :D

1. veritas

veritas

milletin anime izleme ritüeli var yahu

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Git bi doktora görün :P

3. ohmy34

ohmy34

darkspeed herkesin farklı rütüeli var bir yakın arkadaşımda dans ediyor bilgisayarın başına oturmadan önce bağırmamak için enerjisini atıyormuş :D

3. böyle şeytan diyor al eline bir bıçak geleni geçeni hocasını müdürünü deş rahatla ama yapamıyorum çünkü doğru örnek olmaya çalışıyorum -doğuş reyiz selamlar :D-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ohmy34

ohmy34

yok canım annem teklif ettide ben sadece kedilerini sevmek bahanesiyle şöyle gidip bir kolaçan ettim normal bir yer :D

3. LeornKayn

LeornKayn

kitapları raflarından çekseydin giysi dolaplarının arkasına baksaydın belki gizli bir odası var...olmuyo böyle nerede Sherlock ruhu nerde bu devlet!!!!!!!!!!

4. ohmy34

ohmy34

mutfağı karıştırdım şöyle bir sadece canım evde çok insan vardı fark ettirmeden yapamazdım yani :D

4. Okulda herkesin bana ucubeymişim gibi bakmalarından bıktım artık rica ediyorum **f olun

2. OrangeBox

OrangeBox

Ben 8. sınıfın sonunda konuşmamın sonunda ''See you b**ches'' deyip kaçmayı planlıyorum :P

3. ohmy34

ohmy34

oda güzelmiş :D

5. üzülünce psikopata bağlayarak üzüntü halimden çıkmayı keşfettim fujoshiler anladı :D

2. ohmy34

ohmy34

upuzuuun taptahtaaa :D bden o bölümde koptum :D

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Kopmamak elde değil çünkü :D Biede o dondurmayı ilk ısırdığında ki yüz ifadesi yok mu :D

4. ohmy34

ohmy34

oh canıma deysin iyi oldu :D

6. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

civciv-sempai o yasumi bir ricam olacak acaba bende özel üye olabilir miyim o yüce mevkiniz de ??? ONEGAİİİ :admire2-onion-head-emoticon:
  7. Pc'yi tamire gönderdim en son bana dayanmadı bir süre internet cafe'lerde sürüneceğim T_T

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Aynen tabi hepsini kontrol etmek ayrı bir dert ama olsun :P

3. ohmy34

ohmy34

yooo 121 bildirim gelmiş hiç üşenmeden hepsine baktım *-*

4. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Ne güze işte :P

8. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

gelin canım gelin :D ben de zaten fanficim geciktiği için iki bölüm birden yayınlıcam yani kaçırmayın derim şu TEOG bir bitsin ondan sonra rahatım -.-
  9. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

hoş geldin bebeğim :)
  10. *kafası sıraya gömülü uyur bir yandan dersi dinler* HOCA : evet inci fotosentez sonucu ne oluşur ? BEN : ha ? ne sonucu ne sonucu ? aaa... hah hatırladım ! besin ve oksijendi galiba *kafasını sıraya geri koyar ve hocayı *** eder :D*

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Ben okudum da yazacak bir şey bulamadım :D Tumblr da değilde biraz forum takılsan kimsecikler unutmaz seni hem -_-*

3. ohmy34

ohmy34

tamamdır mesaj alınmıştır :D

4. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Aferin sana :D :P

11. yav radyoda kim konuşuyo bilmiyorum ama şiir gibi konuştun be kardeşim one piece'e bir kere daha aşık oldum :)

2. ohmy34

ohmy34

kaçta başlıyor normalde ?

3. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

17:00da başlıyor 19:00da bitiyor ^^

4. OrangeBox

OrangeBox

Bir tek ben mi dinlemedim yaa... Lanet olsun uyku hapları!

12. ohmy34

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Noragami aşırı güzeldi *-* tam kıvamındaydı *-*
  13. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

sende üye miydin ? çok iyi o zaman seni biraz bilgilendireyim :cool-onion-head-emoticon:
  14. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

ben witch'i aday gösteririm öyle bir olay olursa :)
  15. Fark ettim ki artık arkadaş diye artık yanımda süs bebeği taşımak istemiyorum arkadaş olmak isteyenleri beklerim ^_^

2. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

benide arkadaşın olarak görürsen çok sevinirim :)

3. ohmy34

ohmy34

tabii ki okadar mesajlaşmışlığımız var yani ayıp ediyosun :D

4. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

teşekkürler :)

16. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

Uta-no prince-sama hastasıyım ben *-* bayılırım özellikle de ren jinguj'ye *Q*
  17. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

Zeynep adminciğim çok çok gomennasi :beg-onion-head-emoticon: büyük harflerler mesaj yazılmayacağını bilmiyordum bundan sonra daha dikkaetli olacağım :crying3-onion-head-emoticon:
  18. Yeni Tumblr hesabı açtım minna ama adam gibi bir şey takip etmediğimden bana hesaplarınızın linkini yollayın da ekliyim sizi gerçi onun da nasıl yapıldığını bilmiyorum ya bulurum bir yolunu :D

2. ohmy34

ohmy34

lacky seni bulamadım bana direk linkini atsana :)

19. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

:D Haklısın kardeşim sen kendi mekanında takıl yoksa vallahi ömrün boyunca one piece izleyemessin sonra allah korusun :D
  20. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

Yaoi bir sanattır. :angel1-onion-head-emoticon: bu sanat üzerinden yaşayan milyonlarca Fujoshi ve Fudanshi var. :good- :good-job-onion-head-emoticon:(fudanshi kısmından pek emin değilim ya neyse) Yaoi de ki aşk gerçek hayatta olsaydı zaten Yaoi izlemezdik. :hehe-onion-head-emoticon: bu bir ihtiyaç bir bağımlılık ve içimizde ki arsız benliğimizi uyandıran özgür bir araçtır. Bu yüzden manyak Fujoshiler hepinizi seviyorum :desperate1-onion-head-emoticon: :embarrassed4-onion-head-emotico ;)
  21. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

Misaki-chan resimlere bakarken fenalık geçirdim bir kolonya kap gel :D
  22. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

http://ohmy34.blogcu.com/felaketten-dogmak-bolum-4/19696816 SONUNDA 4.BÖLÜMÜ BİTİREBİLDİM :bled2-onion-head-emoticon:
  23. Hakkında bölümün hakikaten güzel olmuş öğütlerini aldım bir kenara :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Teşekkürler :D Seninde gif güzelmiş :D

2. ohmy34

ohmy34

saol şirin bir şey bulucam diye canım çıktı :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Tumblr 'ı tavsiye ederim :D Olmadı Google'a Funny anime gif yazsan bile dolu şey çıkıyor :D

24. Şöyle bir gücüm olsa da kalbimi kıran herkesi tek hareketle öldürsem ne güzel olurdu ^_^ kalplerini çıkarır buz dolabında saklardım ve baktıkça içim rahatlardı ...

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

İzlemezsen haberlerde görücez zaten "kafayı yemiş genç" diye :P

3. ohmy34

ohmy34

Güldürdün misaki-chan :D

4. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

İşim bu :D

25. Forumda benden büyüklerle yazışınca kendimi önemli biriymişim gibi hissediyorum :) buradan bütün abi ve ablalarıma saygılar :D

2. ohmy34

ohmy34

yani sende büyüğüm sayılırsın 1 yaş sonuçta küsme ama bana :c

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Yok küsmedim küsmedim :D

4. ohmy34

ohmy34

yokataaa ^_^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.