Jump to content

ohmy34

Üyeler
  • İçerik sayısı

906
  • Son ziyareti

ohmy34 kullanıcısının paylaşımları

1. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

bu arada linki profil sayfamda hakkında bölümünde bulabilirsiniz :happy-onion-head-emoticon:
  2. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

Müjdeli haberi herkese vereyim fanfic'imin bütün bölümlerini düzenledim ve ekstra bir karakter tanıtımı koydum :embarrassed4-onion-head-emotico 4. bölüm en yakın zamanda gelecek tekrar beklettiğim için gomennasai :beg-onion-head-emoticon:
  3. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

Civciv gitme :crying2-onion-head-emoticon: pencereyi aç oradan da hava alırsın :D
  4. Damarlarımda "kan" yerine "üşengeçlik" akıyor kimden geçti bu gen anlamadım ki ? :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Beyin yemek istiyorum beyin beyin .. -.-

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Seve seve kardeşimin beynini veririm :D

4. KomşununOğlu
  5. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

minna hepinize duyuruyorum FanFic'im de bir kaç düzeltme yapacağım bu nedenle Felaketten Doğmak BÖLÜM -4 biraz gecikecek :crying2-onion-head-emoticon: ama bomba gibi yeni bir bölüm olucak :admire2-onion-head-emoticon:
  6. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

evet evet o *-*
  7. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

o kimono olan resime bayıldım *-*
  8. Çok çalışıcam büyüyücem ve "tokyo'da bir seiyuu olucam" *-* çünkü kahretsin sesim çok güzel :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Özgüvene gel...:D hadi hayırlısı diyelim benimde bir animenin senaryosunu yazma gibi bir hayalim var ama sendeki özgüven yok :D ne çok güzel nede çok kötü yazdığımı kısacası hiç birşey düşünmüyorum...

3. KonaChan

KonaChan

Kahretsin benim sesim berbat -.- :/

4. ohmy34

ohmy34

aslında bende sesimin kötü olduğunu düşünüyordum ama sonra baktım ki rock müzik sesimi çok yıpratıyormuş :D yoksa sesim güzelmiş

9. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

ARAMIZA BİR FUDANSHİ KATILIYOR AMAN TANRIIIM >.<
  10. Bu gün atar yapmayı bırakıyor ve "komşununOğlu" 'nun da dediği gibi hanım kız oluyorum :D *ama metal müzikten vazgeçmem*

2. jans09

jans09

hmm metal.... hangi türü.. ben doom ya da black severim :)

http://www.youtube.com/watch?v=17xZjX4OghE

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Boşver metali sana bi sagopa açalım genç beynini doldurma öyle şeylerle :P bu arada hanım kız olma yolunda başarılar :D

4. ohmy34
  11. ohmy34

Bakın ne buldum

tekrarlarını izlerdim :D
  12. ohmy34

Luffy tahtını kaptırdı :D

luffy ben korsanlar kralı olucam dediyse olur arkadaş adam sözünün eri
  13. ohmy34

Kaizen (Japon Şeysi)

O engin bilgilerinle aydınlattın beni civciv-senpai saol şimdi neden ders çalışamadığımı buldum :depressed1-onion-head-emoticon:
  14. ohmy34

Japonların Kapaklı Telefonları

daha havalı duruyor bence :D en azından "dokunmatik telefonu kasan insanın dramını" yaşamıyorlar :D
  15. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

çok sağol utandım :embarrassed4-onion-head-emotico
  16. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

Evet minna Fanfic'imin 3. bölümü hepinize iyi okumalar :bled1-onion-head-emoticon: http://ohmy34.blogcu.com/felaketten-dogmak-bolum-3/19692733
  17. İnsan hata yapar değil mi ? Ah doğru ben insan değilim asla hata yapamam ya YETER BE ! gına geldi artık ! arkadaşmış ne arkadaşı be madem arkadaşımdın neden gelip bana yardım etmedim? ben ağlarken sen nerdeydin ? ah doğru sen dışarıda geziyordun pardon -.- sakin olamıyorum lütfen TASKETEEEEE !!!!

2. jans09

jans09

watashiwa mamoru!!! matte!

3. Lacky

Lacky

Sana yorum yazacaktım da konuşmaya dalmışım gomen :) Ee merak ettim ne oldu?

4. ohmy34

ohmy34

ben biraz salakça bir şey yaptım ve cefasını çekiyorum diyelim arkadaşlarımda yardımcı olmuyolar bana diye birazcık atar yaptım :D

18. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

Civciv benim Fc'ımı mı okuyacaksın ? :confused-onion-head-emoticon: çok heyecanlandım yaaa :embarrassed4-onion-head-emotico lütfen fikirlerin varsa bana söyle "konuyu aktif tutan kişi ah evet o ben oluyorum :cool-onion-head-emoticon:"
  19. Geçen hafta 4'e giden bir çocuk voleybol topumuzu aldı afedersiniz çocuk ayı gibi benden ağır almak istedik arkadaşlarımla çocuk durduk yere bana ve kankilerime vurmaya başladı hiç bir şey yapmadım çocuk diye *parmağımı kırıyordu* ama baktım olacak gibi değil tekme atmaya başladı öyle bir sinirlendim ki çocuğu boğazından tutup kolunu geriye çevirdim ve kendime dedim ki ; "o kadar spor yaptık kaslarımız bir işe yaradı" :D

2. Centılboy

Centılboy

Çenesinin altı, göz, burnun üst kemiği, gırtlak kısmı, karın ile gögüslerin gesistiği boşluk eğer olan gücünle vurursan direk K.O. olur güven bana... :D

3. veritas

veritas

bir bilge demiş ki: bir yanağını vurana öteki yanağını çevir...sonra bende dedim ki ona da vurmaya kalkışırsa bas kalayı!

4. ohmy34

ohmy34

K.O ne oluyor acaba ? :D

20. Annem : Kızım bilgisayardan kalktın mı ? geliyorum bak ha valla alırım elinden Ben : Yok anne ben çoktan kalktım ya sessiz olda uyiyim biraz *5 saniyede her şeyi toplar ve yatağa ection'lı bir giriş yapar* :D http://img-0.onedio.com/img/719/bound/2r0/532df3b2d8ead9c012e6930c.gif

2. ohmy34

ohmy34

Arigatto ^_^ çok çalışıyorum tabi ki her zaman bu kadar şanslı değilim :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Film sahnesi gibi olmuş :D

4. ohmy34

ohmy34

sevindim zaten istediğim profilime giren insanın şöyl hafif bir tebessüm etmesi ^-^

21. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

YO MİNNA :hi-onion-head-emoticon: Fanfiction'ımın 2. bölümünü az önce bitirdim. :bled1-onion-head-emoticon: Okumayanlar 1. bölümünü okumazsanız kafanız karışabilir ^_^ http://ohmy34.blogcu.com/felaketten-dogmak-bolum-2/19691287
  22. "Anime izlemek için vaktim yoook" diyenler için : Yemek yemeyin ve doğal olarak s**massınız böylece en az bir saat cepte :D

23. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

İLK FANFİCTİON'IMIN 1. BÖLÜMÜ BİTTİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ^_^ http://ohmy34.blogcu.com/felaketten-dogmak-bolum-1/19671329
  24. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

Love stage'in doujinshisini dün bitirdim ve çok üzüldüm spoiler vermiyim ama mutlu son göremeden ölmek istemiyorum :hell-yes-onion-head-emoticon:
  25. ohmy34

Grafik çalışmalarım~

Lelouch ve yanında yeşil saçlı olan kız'ın (adı v.v. veya c.c. ama ben hatırlayamadım hangisi olduğunu) bir imzasını yapar mısın ? bannerlar'ı çok beğendim :cute1-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.