Jump to content

ohmy34

Üyeler
  • İçerik sayısı

906
  • Son ziyareti

ohmy34 kullanıcısının paylaşımları

1. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

millet bayadır yazmıyordum buralara 3 yeni hikaye daha yazdım sizler için tabii ki de hepsi yaoi imzamda link var lütfen bir bakın^-^
  2. Okulumu ateşe vermek istiyorum böylece yeni bir yere taşınana kadar okula gitmek zorunda kalmayacağım yey ^-^

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. houston

houston

şşşşş 1, 2, 3 gondroch :p

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Ben de benimkini yakcam ergenler ve hocalarla birlikte tümünü

4. historianWeeb

historianWeeb

kundatklama ve cinayet hmm sizi ABDdeki elektirikli sandalyeye bile bağlasalar insanlar yeterli bulmaz :D

3. ailemde beni yatılı okutmak istediler ama ergenliğin verdiği güçler attığım çığlıklar vazgeçirdi allah sabır versin

2. ohmy34

ohmy34

evimin rahatını nah bulurum orada ben evimde mutluyum aq

3. ohmy34

ohmy34

ayyy tumblr sandm burayı da argo kullanmak yasaktııığğğ o_o

4. Yuki-chan

Yuki-chan

tercih meselesi tabi.

4. torrent neden dolmaz acaba ? buna bir çare bulun ben yaoi mangalarımı indiremiyorum :c yaoisizlikten öleceğim (daha önce böyle bir sorun yok takır takır çalışıyordu ne oldu anlamadım :c)

2. Nayru
    3. Nayru

Nayru

bu videoyu izle

4. ohmy34

ohmy34

yanloz ben torch browser'dan otomatik kullanıyorum bilgisayarıma inik durumda değil

1. Witch

Witch

16-All we need is just a little lahmacun. Ya dfsgdfsg

2. ohmy34

ohmy34

kız yoksa sen banlanmış mıydın ?

3. Witch

Witch

Yo hayır :D Hiç~

5. Sınav haftasının ismini yanlış yapmışlar bence asıl adı " uykusuz geceler " haftası olmalı ne garezin var uykularıma meb söyle bu işi konuşup halledelim cidden bıktım artık

6. Sahalara geri döndüm içimden bir ses çok şey kaçırdın diyor ...

7. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

http://www.wattpad.com/story/24163239-felaketten-do%C4%9Fmak Millet yazdığım ff'yi wattpad'e taşıdım kaybedenler buradan ulaşabilir
  8. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

Peki bari senin için yaparım ama okuyucu çok az bundan önce de bir ff yazdım ama çok az kişi okuyor bırakmayı düşünüyorum :c imzam da spoiler içinde var linki bir göz at istersen
  9. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

ve tabii ki burada duyurcağaım bir kuroshitsuji yaoi ff yazacağım 3-4 bölüm olur tahminen ama dolu dolu smut olcak *-*-*-*-* bilgilerinize ^_^
  10. Bana bir iki tane kız arkadaş lazım halimi hatrımı anlatacağım varsa bildiğiniz buralardan url bırakır mısınız ?

11. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

Juvia'nin dusuncesi :D Sizleri seviyorum var ya ^_^
  12. Ne yapacağımı bilmiyorum boş boş koca bir tatil geçirdim ama hala ne bir evrim ne de bir duygu değişikliği oldu sanki daha beter oldum

1. free word

free word

çok pc oturmak insanı olumsuzlaştırıyormuş

2. OrangeBox

OrangeBox

aramıza hoş geldin -,-

3. ohmy34

ohmy34

evet farkındayım onun ama pcden başka tek eğlencem spor daha ekşın lazım bana böyle olmuyor

13. ohmy34

Yaoi Fc (+15)

biiiir sürü yeni bölüm geldi valla hiç okuyucu yok :c
  14. ohmy34

Bu Hafta Bazı Animeler Gösterimde Olmayacak!

ben bölümler tamamlandıktan sonra izliyorum ondan böyle günü gününe takip edip krize girmiyorum da :D
  15. yemin ederim sırf nicknamein yüzünden arkadaşlık isteğini reddettim profile girip bakınca ön yargıma tükürdüm

2. Lucifèr

Lucifèr

Çokmu çikin :/

3. ohmy34

ohmy34

yok ya tutucuyumdur ben biraz öyle luciferi görünce tövbest felan dedim öyle ya

4. Lucifèr

Lucifèr

Cidden varya Luciferin diger anlamlarını düsünmüosunuz hiç A:SDWE Işık Getiren'i Tercih ediorum :) Yada Venüs olarak (Sabah Yıldızı )

16. Kore dizisi izleyen var mı ? bana yaoi olarak kore dizisi önerebilecek olan biri var mı ? *-*

1. konoha

konoha

Playfull kiss i izlemediysen tavsiye. Donem ister sende beak dong so ve prinsess the man (prensesin tutkusu diyede gecer.) Onerirm.

2. Naithon

Naithon

Kore dizisi önermeye geldim. Şimdi gidiyorum. .___.

3. ohmy34

ohmy34

:D yine bekleriiim

17. Akuma no riddle gerçekten süperdi *-*
  18. ohmy34

Shingeki no Kyojin 2. Sezona Yeşıl Işık

Heyecan yaptım akrnımda kelebekler uçuşuyor şu anahtar sırrı da çözülecektir diye tahmin ediyorum *-*
  19. ohmy34

Durarara!! x2 Ne Zaman Başlayacak?

sayılı gün çabuk geçer derler sınavıydı ödeviydi derken kaçırmayalım da ne olursa olsun dört gözle bekliyorum **_**
  20. ohmy34

Kamisama Hajimemashita 2. Sezon Duyuruldu

gerçekten çok sevindim çıkabileceğini düşünmüştüm zaten bir an önce çevirilir umarım tomoeyi özledim ^3^
  21. ohmy34

TÜRKAN!ME E-Dergi Ağustos 2014

hiç üşenmeden her sayfayı okuyorum gerçekten fikirleriniz ve anlatım tarzınızla birleşince hoş şeyler çıkıyor ortaya emeği geçenlere saygılar *eğilir*
  22. Ben yemekleri aynı tarifteki gibi yapıyorum ama annemin yaptığıyla tadı aynı olmuyor arkadaş kadın yemeğe büyü felan mı yapıyor da ben görmüyorum diye düşünüyorum bazen :D

23. Az önce Guilty Crownun sezon finalini izledim gözlerim aşırı şişti ağlamaktan salatalık dışında göz şişini alan bir öneriniz var mı ?

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Ölmek istiyorum zaten by

3. LeornKayn

LeornKayn

Kolanya niahhahahaha nihahahah nihhaha hiahahahh iahahsudwuuwhdsaudsadasdasdsd....

Sakın! deneme :D

4. ohmy34

ohmy34

yok ya bayramda çikolatalı - şekerli parmağımı yalarken çok kazaya uğradım yani bir nevi içmiş de sayılırım :D gözüme sürsem bir şey olmaz heralde :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.