Jump to content

ohmy34

Üyeler
  • İçerik sayısı

906
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne ohmy34 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Okulumu ateşe vermek istiyorum böylece yeni bir yere taşınana kadar okula gitmek zorunda kalmayacağım yey ^-^

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. houston

houston

şşşşş 1, 2, 3 gondroch :p

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Ben de benimkini yakcam ergenler ve hocalarla birlikte tümünü

4. historianWeeb

historianWeeb

kundatklama ve cinayet hmm sizi ABDdeki elektirikli sandalyeye bile bağlasalar insanlar yeterli bulmaz :D

2. ailemde beni yatılı okutmak istediler ama ergenliğin verdiği güçler attığım çığlıklar vazgeçirdi allah sabır versin

2. ohmy34

ohmy34

evimin rahatını nah bulurum orada ben evimde mutluyum aq

3. ohmy34

ohmy34

ayyy tumblr sandm burayı da argo kullanmak yasaktııığğğ o_o

4. Yuki-chan

Yuki-chan

tercih meselesi tabi.

3. torrent neden dolmaz acaba ? buna bir çare bulun ben yaoi mangalarımı indiremiyorum :c yaoisizlikten öleceğim (daha önce böyle bir sorun yok takır takır çalışıyordu ne oldu anlamadım :c)

2. Nayru
    3. Nayru

Nayru

bu videoyu izle

4. ohmy34

ohmy34

yanloz ben torch browser'dan otomatik kullanıyorum bilgisayarıma inik durumda değil

1. Witch

Witch

16-All we need is just a little lahmacun. Ya dfsgdfsg

2. ohmy34

ohmy34

kız yoksa sen banlanmış mıydın ?

3. Witch

Witch

Yo hayır :D Hiç~

4. Sınav haftasının ismini yanlış yapmışlar bence asıl adı " uykusuz geceler " haftası olmalı ne garezin var uykularıma meb söyle bu işi konuşup halledelim cidden bıktım artık

5. Sahalara geri döndüm içimden bir ses çok şey kaçırdın diyor ...

6. Bana bir iki tane kız arkadaş lazım halimi hatrımı anlatacağım varsa bildiğiniz buralardan url bırakır mısınız ?

7. Ne yapacağımı bilmiyorum boş boş koca bir tatil geçirdim ama hala ne bir evrim ne de bir duygu değişikliği oldu sanki daha beter oldum

1. free word

free word

çok pc oturmak insanı olumsuzlaştırıyormuş

2. OrangeBox

OrangeBox

aramıza hoş geldin -,-

3. ohmy34

ohmy34

evet farkındayım onun ama pcden başka tek eğlencem spor daha ekşın lazım bana böyle olmuyor

8. yemin ederim sırf nicknamein yüzünden arkadaşlık isteğini reddettim profile girip bakınca ön yargıma tükürdüm

2. Lucifèr

Lucifèr

Çokmu çikin :/

3. ohmy34

ohmy34

yok ya tutucuyumdur ben biraz öyle luciferi görünce tövbest felan dedim öyle ya

4. Lucifèr

Lucifèr

Cidden varya Luciferin diger anlamlarını düsünmüosunuz hiç A:SDWE Işık Getiren'i Tercih ediorum :) Yada Venüs olarak (Sabah Yıldızı )

9. Kore dizisi izleyen var mı ? bana yaoi olarak kore dizisi önerebilecek olan biri var mı ? *-*

1. konoha

konoha

Playfull kiss i izlemediysen tavsiye. Donem ister sende beak dong so ve prinsess the man (prensesin tutkusu diyede gecer.) Onerirm.

2. Naithon

Naithon

Kore dizisi önermeye geldim. Şimdi gidiyorum. .___.

3. ohmy34

ohmy34

:D yine bekleriiim

10. Ben yemekleri aynı tarifteki gibi yapıyorum ama annemin yaptığıyla tadı aynı olmuyor arkadaş kadın yemeğe büyü felan mı yapıyor da ben görmüyorum diye düşünüyorum bazen :D

11. Az önce Guilty Crownun sezon finalini izledim gözlerim aşırı şişti ağlamaktan salatalık dışında göz şişini alan bir öneriniz var mı ?

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Ölmek istiyorum zaten by

3. LeornKayn

LeornKayn

Kolanya niahhahahaha nihahahah nihhaha hiahahahh iahahsudwuuwhdsaudsadasdasdsd....

Sakın! deneme :D

4. ohmy34

ohmy34

yok ya bayramda çikolatalı - şekerli parmağımı yalarken çok kazaya uğradım yani bir nevi içmiş de sayılırım :D gözüme sürsem bir şey olmaz heralde :D

12. Osu da higurashi şarkılarını buldum çocuğum olmuş gibi mutluyum :D

2. Amygirl

Amygirl

Forum adminleri Higurashi izleyemiyor mu? O neyse de 2014 teki durum güncellemesine gitmek nasıl bir zaman fazlalığıdır :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

3. hinataa

hinataa

Higurashi ile ilgili olaylara bakıyordum da

Estağfurullah Higurashi pekte tutan bir seri değil o yüzden yazdım

4. hinataa

hinataa

:gameaddictplz: 4,5 gün daha ortalıkta yokum görmezsem kusura bakmayın.

13. O kadar yalnızım ki ayna da kendi kendime laf anlatıyorum yetmiyormuş gibi annem beni yakalıyor ben ne eyleyeyim ??

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Ya ben de hep play back yaparken yakalanıyorum bir süre sonra normalleşiyo meraklanma :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Kendi kendime konuştuğum kadar, kimseyle konuşmuyorum. Sebep delilik değil, sadece bilirim ki insanı sadece en iyi kendi dinler.

Demiş Bob Marley...

3. ohmy34

ohmy34

bob marley bunu birde benim anneme anlatırsa çok sevinirim :D

14. Hem oyun oynuyorum hem tumblra giriyorum hem google plus hesabıma bakıyorum burda foruma bakıyorum sonra maillerimi kontrol ediyorum ben bunlardan vakit bulup nasıl anime izleyeyim bana bir çözüm yolu bulun allah aşkına TT_TT

2. ohmy34

ohmy34

büyü ihtimalle ben kanser olmuşumdur o zaman :D günün 16 saatini pcde geçiriyorum sensei her zaman ki gibi fikrinize hemfikirim

3. Gizemlibiri

Gizemlibiri

anime sayfasını ayır yana aç :D diğer yanada yaptın işleri aç :D oldu bitti :D yada tumblra mailleri oyunları unut :P yoksa anime izleyemeyecen :D zaten shot demiş :D beni dememe gerek yok ama :P genede sıkıntıdan yazı yazıyım dedim :D

4. ohmy34

ohmy34

iyi yapmışın :D

15. Bazen düşünüyorum da " acaba beni gizliden gizliye seven biri var mıdır ? " diye sonra diyorum ki ; " yok be inci amma da salladın gel göbek atalım " diyorum sonrası zaten belli :D

2. Kaxell

Kaxell

ereni takma sınıfın ortasında beni seven var mı diye bağır varsa senindir yoksa zaten hiç senin olmamıştır.

3. LeornKayn

LeornKayn

Ertu bu yorumu atarken 3 saat sonra olucaklardan habersiz mutlu bi trolldü :D

4. ohmy34

ohmy34

sanatçı ruhluyum ne yapayım ? ama sınıf ortasında ben bağırırsam herkes bir yerlere saklanır kafayı sonunda yediğimi bilirler çünkü ayrıca ben namaz kılıyorum ama beş vakit değil kaçıyor arada bir iki rekat evet bu kadar

16. http://onedio.com/haber/cok-mutlu-olunca-verilen-10-benzersiz-tepki-329496?utm_medium=tracker_link&utm_source=onedio&utm_content=widget-click&utm_campaign=Çok Mutlu Olunca Verilen 10 Benzersiz Tepki&utm_term=0xid-53bd4befcb92c97b21d51c8e-517e68667341e2273700000d giflere bakarken daha gülmekten yıqıldım :D
    1. LeornKayn

LeornKayn

niye yıqıldında niye yıkılmadın...:)

2. ohmy34

ohmy34

çünkü yıqılırken yıkılamassın (beyin bedava diyen bir abim vardı o geldi aklıma)

17. Nedendir bilmem one piece opening lerini dinlerken aklıma birden fanfiction yazmak geldi yaoi olarak yazacağım yazssam mı ki fikirlerinizi lütfen iletin özellikle de sen misaki-chan bak sana güveniyorum ^-^

2. ohmy34

ohmy34

ha tamam gördüm ilk attığınızı okumamışım gerçekten yazık olmuş keşke kurallara uysalarmış :/ neredeyse hepsi değer verdiğim arkadaşlarımdı

3. ohmy34

ohmy34

hayır görmedim genelde tumblrda takılıp akşam giriyordum ama durumlarını göremeyince endişelendim bide ben ne olur ne olmaz bir forum kurallarını okiyim bana link atar mısınız ?

18. Sensei bu resminizle tumblr'da durum yazdım nasıl olmuş ? -en baştaki paylaşım- http://kediyimbenaq.tumblr.com/

2. LeornKayn

LeornKayn

Hangisi yeni 5dk önce eklediğimmi yoksa eskisimi?

3. LeornKayn

LeornKayn

Ve Free Word'u bidaha gören olmadı profile baktım :D yakın vakitte ziyaret ettiğine göre sözünü ettiğin şu...

Bu arada Ohmy34-san yığdım izleyebileceğin animasyon serilerini :D

4. ohmy34

ohmy34

arigatou gozainmasu (galiba doğru yazdım yanlışım varsa düzeltin lütfen) şarkıyı baştan sona dinledim çok hoş ejderhanı nasıl eğitirsin 2'de ki fon müzikleri gibi böyle için içine sığmıyor felam neyse ben daha konuşmiyim ._.

19. Yini anlimiyirim bin sizi ._. nidin kimsi dirimlirimi civiplimiyir ? hi nidin ?

2. Centılboy

Centılboy

Ortalarda olmayan siz siniz ne arıyorsunuz ne soruyorsunuz unutuldum yanlızım üşüyorum :(

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Biz buradayız :D istersen özelden konuşuruz insanları rahatsızı etmeyi pek sevmem ben :D

4. ohmy34

ohmy34

üşüyorum ne ya ? :D yok ya zaten merak ettim kimlerin beni aktığını ondan yazdım

20. Accel World gibi bir anime önerin bana tadı damağımda kaldı *-*

2. Kaxell

Kaxell

soul eaterı bitir bak güzel o :) 2. sezonunu da ben çeviriyorum.

3. eXt

eXt

2. sezondayım zaten :D

Ama 1. sezon daha iyidi *-*

4. ohmy34

ohmy34

çok saolun aslında ben soul eater'a başladım ama nedense çok sıkıcı geldi bende önce yarım kalan serilerimi bitirmeye karar verdim

21. Size Naruto da ki çoğu olay gerçek desem bana ne dersiniz ?

2. Amygirl

Amygirl

nerden duydun bunu???

3. ohmy34

ohmy34

radyoda verdiler arif abi anlattı hatta

4. ohmy34

ohmy34

aynen ilk duyunca bende şok oldum böyle arif abinin sesi zaten titriyordu neredeyse ağlıcaktı işte ben tam sasuke ve itachi kısmına geldim annem kalk fasulye ayıkla dedi -.- onun yüzünden efsane haberler kaçırdım -_-

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Spikerin verdiği tepki ye koptum ben :D Bizde ekmekleri babam aldığı için rahatım :3

2. ohmy34

ohmy34

ya o ekmeklerden ne çektim ben ya artık annem ikinci kere al gel demesin diye 3 ekmek birden alıp zulalıyorum :D

22. Accel World, Durarara ve Angel Beats'e başladım izlemeye kıyamıyorum ^_^

2. Kaxell

Kaxell

Accel wolrdu sevdiysen tam adamını buldun :) C money of soul and possibilitieasdafaoıfjf bişey bişey sıkıldım artık adını yazamamaktan bir buna bak :D Btoom var, Sword art online, Guilty Crown, Log horizon var :D

3. ohmy34

ohmy34

tamam bakıcam çok saolun tavsiyleriniz için :) bu gün okulda 3 bölüm izledim (önceki gece bilgisayarına indirdi) okulda herkes boş boş durdu bense dıptısdıptıs :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.