Jump to content

*_*

Kayıtlı Üye
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

*_*'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. Umarım gelir yoksa yukardaki çocuk gibi Minato bile durduramaz xD
 2. Hepsi cok güzel *-* İnsanlardan yetenek akıyor ben hala çöp adam çiziyorum ya T-T Anime izleyen çoçuğa bayıldm. Devamı gelir umarım ^^
 3. Şöyleki bence görüntüsü benziyordur karakter yoktur, karakteri huyu aynidir nerdeyse ama tip yoktur. Efenim iksi bir arada bulursanız haber edin üstüne uçayım. Bazen arkadaşlarımın içine Sakura nın ruhu kaçıyor tabi bogmak istiyorum ama o ayrı konu yani ruh kaçmasına kesinlikle inanıyorm ^^ Gercek hayatta mümkün olsaydı Fairy Tail Erza (kesinlikle hemde!) Naruto İtachi Naruto (biriyle cıkar digeriyle stres atardım) Bleach Kenpachi (nedenini bilmedigim bir sempati duyuyorum tatlı oldugundan olsa gerek =D )
 4. Kardeşimle birlikte Karlar Ülkesine gitmiştik :dying-onion-head-emoticon: Hepinize öneriyorum ama çok küçüklere izletmeyin korkabilirler :D
 5. Mantık sevgisi nedir ya! Niye hep böyle sorunlulara çatıyorum ben! Biri bana bunun neresinin mantıklı olduğunu açıklayabilir mi!

  1. Grkmvc

   Grkmvc

   mantık sevgisinin neresinin mantıklı olduğunu mu?

 6. Abi çok iyi yaa.. :ahaaah-onion-head-emoticon: Demek ki neymiş ders çalışamıyorsam benim bir suçum yok. Bu arada o makyaj şeysinden sonra sırf boya badanalı arkadaşlarıma hangi gözle bakacağımı kestiremiyorum.. (Lan erkek mi yoksa bunlar :crying3-onion-head-emoticon: )
 7. İlk aşkım Alucard (Helsing) heralde :rolleyes: Ama şimdi yerini İtachi (Naruto) ve Gildarts (Fairy Tail) aldı :wub: :wub:
 8. Animeler çok güzelde umarım çevirilerde bekletmez güzel olur ^_^
 9. Rainbow-Nisha Rokubou no Shichinin
 10. Siteye telefondan girmek çok berbat o.O

 11. Bursa lısın demek :evil-smile-onion-head-emoticon: Bi ara ulaş bana :D Hoşbulduk efenim ^_^ ^_^
 12. Hoşbulduk. Evet nickimi bende beğeniyorum :lol:
 13. Yok canım ruh yaşı önemli asıl. (İyi kıvırırım :D ) Hoşbulduk. İçimi çok güzel açtın^^
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.