Jump to content

Doğa

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Doğa hakkında

• Doğum günü 07/31/1998

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

834 profil görütülenme

Doğa üyemizin başarıları

1. Doğa

Komedi Türünde Anime Önerisi

Hep karışık animeler önerilmiş sadece Komedi arıyorsan Saiki K
  2. Doğa

İlk İzlediğiniz Anime?

Pokemon vs saymıyorum çünkü anime olduklarını bilmiyordum. O yüzden Death Note.
  3. Doğa

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Vanitas no Karte , güzeldi beğendimm. Ama şimdi boşluğa düştüm izleyecek bir şey bulamıyorum pek.
  4. Doğa

Angel Beats PC'ye çıkıyor

çok sevindirici bir haber :D animesi çok değişikti benim için. Aynı duyguyu oyunda da verebilirler mi acaba merak ettim.
  5. Doğa

Yaptığım Çizimler

gerçekten güldürdü bazıları güzel çalışma :)
  6. Uzun süredir türkanime'yi ve forumlarını takip ediyordum fakat bir üyeliğim yoktu maalesef üşengeçlikten dolayı. :ahaaah-onion-head-emoticon: En sonunda bir hesap açmayı başarabildim kahretsin çok üşengecim... :hehe-onion-head-emoticon: Ama elden bir şey gelmez bundan sonra daha aktif olmak istiyorum. Kendimi tanıtmam gerekirse 98 doğumluyum Adana da doğdum ismim Doğa :cruch-onion-head-emoticon: Yaklaşık 4 yıldır anime izliyorum.Sevdiğim anime türleri %90 olarak doğa üstü güçler veya fantastik şeyler içeriyor, nedense klasik konulu sade yaşamı anlatan animeleri sevmiyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoti fakat Toradora'nın yeri ayrııı ^^ Oda %10 luk kısma giren animelerden :3 Her neyse fazla uzatmadan herkese tekrar merhabalar diyorum ve forumun içine atlıyorum ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.