Jump to content

lntegral

Üyeler
  • İçerik sayısı

1952
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

23

lntegral kullanıcısının paylaşımları

1. lntegral

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Ay tutulması bekledik ama :/ hayal kırıklığı bu ne biçim tutulma
  2. lntegral

wano

Yok yok o teorist olayı senin hatan değil özür dileme benim hatam o.Kafam patates gibi bugün yanlış okumuşum ben özür dilerim.Sildim zaten Ben Oda'nın animeyi uzun süredir izlemediğini söylediği bir röportajını okumuştum animeyi çok salladığını sanmıyorum.Bu veya herhangi bir seri için esas olan mangadır mangada ne yazıyorsa ona itibar et bence.Mangadaki Big Mom'ın Luffy hakkındaki düşüncelerinden sonra Katakuri'nin herhangi bir şekilde bunların safhında olacağını düşünmüyorum.Hatta ben Katakuri'yi bir daha göreceğimizide düşünmüyorum zaten Wano'ya da gelmedi.5 yıl içinde bitecek bir seri için maksimum bir ya da iki arc kaldı o yüzden o hikayelerde olacağından şüpheliyim. İyi döktürdüm lafım spoiler vermemeyi takan biri değilim vermeden iyi anlattım anlamına geliyordu anlamamana üzüldüm.Hayatım boyunca ben bunu süper biliyorum yine döktürdüm heryeri sırımsıklam yaptım yaktım buraları tarzı konuşmadım aciziyet göstergesi bu tamamen.Onun dışında anlama sıkıntım yok sadece konsantre olamıyorum ciddiye almamaktan kaynaklı bi durum.Psikolojik sorunlarımıda dinlemiş olduğuna göre konuya nokta koyuyorum umarım kibarca anlatabilmişimdir.
  3. lntegral

wano

Herkes senin kadar ciddiye almıyor.O yüzden büyük ihtimalle ne halin varsa göre getirirdim konuyu cevap bile vermezdim.Bu gereksiz bilgiyi edindiğine göre ciddileşelim.Ordaki çeviri senin küçük dünyandaki gibi olmadığı için üzgünüm keşke öyle olsaydıda sende bu anlamsız laf dalaşını kazanmış olsaydın.Orda bir onay yok sadece espri mahiyetiyle uzak bir geleceğe bakıyorsun diyor.Hani kendisi 10 saniye ilerisini görebiliyor ya?Hep buna atıfta bulunuldu ya?Ondan.Tamam doğru gördüm sen korsanlar kralı olacaksın demek anlamına hiçbir zaman gelmeyecek o diyalog.Anlamamışsındır yine ama denedim.
  4. lntegral

wano

Aaaaa hemen transalte e bakıyım :D Mangadaki karşılığı direkt attığım sayfayla aynı zaten.Uzak bir geleceğe bakıyorsun diyor. You're looking pretty far into the future ne zamandan beri sen gelecekte korsanlar kralı olacak adamsın demek ya :D
  5. lntegral

wano

Mangada öyle birşey yok.Bu sahne son konuşmaları
  6. lntegral

wano

Katakuri öyle birşey demiyor
  7. lntegral

wano

Ejderhaları sadece Ryuma kesmiyor. Şu konu hakkında bişeyler yazmak istedim.Law veya herhangi bir kimse ölmez One Piece'te arkadaşlar geçelim o işleri.Bu öyle bi hikaye değil sadece tutuklanabilirler.Ölenler vardır ama 950 sayıda 3 kişidir işte. Zoro'ya verilen gücü abartmayın bence.Sonuçta artış sağladığını düşünmüyorum ben çünkü onunda verdiği bişey var. Katakuri'yle Luffy ne zaman dost oldu da ittifak olacaklar burada da uçulmuş.Zaten genel olarak uçulmuşta ben yine söylemiş olayım. Manga okumadığınız için söyliyim çok güzel bir flashback gelecek.Güzel ve uzun ben şahsen hayran kalmıştım.Animeyi izlemem asla ama o flashback için izleyebilirim. Onun dışında Zoro'nun ailesiyle ilgili ipucu var ama kesin bişey mutlaka anlatılır bende bekliyorum. Marineford'dan daha iyi olacak,daha uzun olacak bide bence daha bilgilendirici olacak. Spoiler vermeden bişeyler anlatmaktan nefret ederim ama yine iyi döktürdüm.Bişey değil
  8. Karısı yanlış hatırlamıyorsam Sailor Moon'un mangakası zaten çizmiştir yani.Sağlık sorunlarıda var adamın ama senelerdir doğru dürüst bölüm çıkarmadı.Bitkisel hayata girmediyse abartı bir süre olduğunu düşünüyorum
  9. Ne yaparsan yap mangasını okuma.O kadar kötü çizim mi olur ya? Rezillik
  10. lntegral

İtiraf Köşesi

Neden?
  11. lntegral

Fullmetal Alchemist Neden Beğeniliyor?

Çok abartıyorsun kalbini güm güm attıracak falan alt tarafı anime izliyoruz.İzle belki seversin ve sende herkes gibi olursun.
  12. lntegral

Fullmetal Alchemist Neden Beğeniliyor?

Fightlar sıkıcı ve kısadan sonra hevesim kaçtı birşeyleri anlatmaya.Yinede bir iki cümlem var Birincisi sıralamadaki rolü için izlemişsin bu noktadan sonra ne izlersen beğenmezsin zaten İkincisi senin gibi sıralamada yüksek olduğu için izlemeyenler neden bu kadar beğendi? Çünkü türü içinde inci gibi.Fight değil hikaye odaklı.Hikayedede bir gram uzatma yok sadece anlatmak istediğini anlatıyor.Aslında müthiş birşeyde anlatması gerekmiyor insanların izleyip keyif alması yeterli.Almışta zaten Zaten herkes beğenecek diye birşey yok.Beğenmemeye devam edebilirsin
  13. lntegral

İtiraf Köşesi

Bu itiraf mı :( Bari ben yapıyım bi tane kötü bi insanım tşk
  14. lntegral

Natsu ve Zeref ?

Tahmin edilmesi zor bi seri değil zaten bu.Bi tek End olayı vardı onunda suyunu sıktı zaten finalde
  15. lntegral

Varsayılan sorunu.

Fotoğraf ne alaka ben onu çözemedim.Zoro çeviri grubu diye birşey varda ona mı gönderme Bizden mi malzeme alın diyor
  16. lntegral

Arkadaş ile izleme

İzleyek de kabul ederse aynı anda açın başlat deyin başlatın.Zaten aynı anda biter o Program işin artisliği
  17. lntegral

Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri

Mesela coronaya yakalanmayabilirsiniz o yüzden oturun evde toplumun sağlığıyla oynamayın.Yeterince oynadınız zaten Şuanki zamanda kötü bir yanı yok mecburi bir göreviniz yoksa
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.