Jump to content

lntegral

Üyeler
  • İçerik sayısı

1952
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

23

lntegral kullanıcısının paylaşımları

1. Patronellam takılıyorum niye ciddiye alıyosun hı? Senin şakaların olmadan ömür geçmez biliyosun ayrıca
  2. Ciddiyet yemini ettiğin gün gibisin evet @Pseudohomophylus E sen de fena değilsin yani doktor iş görüyo @heymely Seni ayrı olarak yazmıyorum zaten kendimi söyledim
  3. İsmim aşağıda müthiş görünüyor gerçekten
  4. Önce söylerken kendin inanmalısın sdfgsdfg
  5. Senle bir araya gelirsek büyük ihtimalle çarpılıcaz biliyon di mi Heykel olarak toplarlar mekandan pompei halkı gibi cortlarız Hayat sakızsız geçmez biliyosun
  6. Kenma seni beklerken sararıp solmuş. Hasta bile beklemiyor bu kadar sabahı Hadi o bekledi taze ölüyü mezar bu kadar bekler mi? sanmıyorum Hayır duasıyla gelen parayı şer yollarda yersek orucumuz bozulur mu dersin
  7. Win-win bi dua.Yükseldim olabilir
  8. Allahım nolur bana yasin ver dersen şu şekil belirebilirim İmzam beni her zaman özler,sever,sayar
  9. Müthiş imzamı özledim
  10. Ya sen ne şekersin Teşekkür ederim içten sözlerin için.Benim için dilediklerinden çok daha fazlası senin olsun inşallah
  11. Bırakalım burda yeter bu kadar hadi.Belki bir sonraki pandemide aktif oluruz.Sevenler seviliyor sevmeyen varsa da Allah kahretsin onu :evil-smile-onion-head-emoticon:

Spoiler

giphy.gif

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. heymely

heymely

@lntegralerken yazdın yahu, biraz daha bekleseydin. :big-eye-onion-head-emoticon:

3. lntegral

lntegral

Bekleyecektim ama sana kıyamadım :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

4. Pseudohomophylus
  12. Yanıyor ömrüm doktor ne önerirsin
  13. O halde söyle ay doğmadan düşmesin yaş gözüme
  14. Çevrem toksik biraz zırt pırt sinirleniyorum
  15. İşteee bir pırlanta Sinirliyim biraz sen nasılsın yahu Sen şimdi bana İzmir boyozu derken yedin yedin hamur gibi şiştin boyoza dönüştün mü demek istedin?
  16. Bayındırlı olsaydı beni etiketlerdi hey gidi be
  17. Her insanın bir vakti oluyor burda sonra sadece uğruyor... Ben de senelerdir uğrama evresindeyim Yazın sıklaştırmıştım sadece ama şarj henüz dolmamış demek ki İyiyim sağol sen nasılsın
  18. Hoşbuldum
  19. @PseudohomophylusYeni ödevin bu o zaman bunu yapmaya çalış biraz da
  20. Adam beni hatırlayıp etiketlemiş vedalaşmak için gözlerimden yaşlar mı süzülecek ne olacak şimdi İşte İzmirliler böyledir vefalı ve hatırşinas Birlikte bayındırın çiçek açtığı günlerde görüşmek dileğiyle bayındır bakanı @Gorkito
  21. @BURUNBuraya girmek zor geliyor artık ya ondandır Bi de 3 ay önce falan daha eğlenceliydi sanki bilemiyorum girip bakınıp çıkıyorum artık öyle
  22. Hoş buldum sağol
  23. Merhaba hokka burun nabıyon
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.