Jump to content

lntegral

Üyeler
  • İçerik sayısı

1952
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

23

İtibar Etkinliği

1. Karmaşık
    lntegral got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Bırakalım burda yeter bu kadar hadi.Belki bir sonraki pandemide aktif oluruz.Sevenler   
    Bırakalım burda yeter bu kadar hadi.Belki bir sonraki pandemide aktif oluruz.Sevenler seviliyor sevmeyen varsa da Allah kahretsin onu 

2. Karmaşık
    lntegral got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Bırakalım burda yeter bu kadar hadi.Belki bir sonraki pandemide aktif oluruz.Sevenler   
    Bırakalım burda yeter bu kadar hadi.Belki bir sonraki pandemide aktif oluruz.Sevenler seviliyor sevmeyen varsa da Allah kahretsin onu 

3. Beğen
    lntegral got a reaction from mustafalrsm for bir durum güncellemesi, İnsanın hafızası iyi olmayınca hafızasına güvenmemesi gerektiğini de unutuyor Hayatım   
    İnsanın hafızası iyi olmayınca hafızasına güvenmemesi gerektiğini de unutuyor  Hayatımın özetinde ciddi yer edinecek bu durum 
  4. Beğen
    lntegral got a reaction from heymely for bir durum güncellemesi, İnsanın hafızası iyi olmayınca hafızasına güvenmemesi gerektiğini de unutuyor Hayatım   
    İnsanın hafızası iyi olmayınca hafızasına güvenmemesi gerektiğini de unutuyor  Hayatımın özetinde ciddi yer edinecek bu durum 
  5. Karmaşık
    lntegral reacted to 908 for bir durum güncellemesi, Takip ettiğim üyelere nereden bakabilirim? ^-^ Burada yine cahil kaldım.   
    Takip ettiğim üyelere nereden bakabilirim? ^-^
    Burada yine cahil kaldım. 
  6. Teşekkür
    lntegral reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Bu bir değer hatırlatmasıdır. :) Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer ver   
    Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.
    Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum 
    Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? 

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin 
  7. Beğen
    lntegral reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Selam olsun...   
    Selam olsun...

8. Beğen
    lntegral reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Oheyo! :D   
    Oheyo! :D 
  9. Beğen
    lntegral reacted to Lizardon for bir durum güncellemesi, Gintama eşsizsin! Ne bölüm, ne Arc bu be! Tek kelime ile efsane. Boşuna "savaş sahnel   
    Gintama eşsizsin! Ne bölüm, ne Arc bu be! Tek kelime ile efsane. Boşuna "savaş sahneleri en iyi görünen animeler" anketinde 1. olmadı bu seri. 
  10. Beğen
    lntegral reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Myanimelist top airing listesine bakar ve hiç şaşırmam. Bugün TürkAnimeTV de en çok y   
    Myanimelist top airing listesine bakar ve hiç şaşırmam. Bugün TürkAnimeTV de en çok yorum alan anime de hiç süphesiz odur. Bir avuç manyak karakterin sınırsız saçmalamasına izin verirseniz aslında sağlam konu üzerine oturtulmuş hiç konusu olmayan absürtlüklerle dolu milyonların bayılarak izlediği bir seri ortaya çıkarmış olursunuz. Her seferinde söylerim: Heideaki Sorachi ve troll anime ekibi... Sınırsız hayal gücünü ve tüm troll yeteneğini haklarında açılan onlarca davaya rağmen sonuna kadar bize sunduğu için teşekkür ederim. Mangası bu sene bitecek... Animesi de akabinde son bulacak... Devam sezonunun ilk bölümünden bu hüznün bana çökmesi ne kadar doğru bilemem. Bir şeye bu kadar bağlanmaya da alışık değilim ama tek bildiğim bir daha kanımın hiçbir animeye Gintama kadar ısınamayacağı...
  11. Beğen
    lntegral reacted to rulingg for bir durum güncellemesi,   
  12. Beğen
    lntegral reacted to Stairway To Heaven for bir durum güncellemesi, Görünmez miyim ne ?! :T   
    Görünmez miyim ne ?! :T
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.