Jump to content

TachibanaKanade11

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

TachibanaKanade11 üyemizin başarıları

1. Sword Art Online Olsam:Kesinlikle Kirito'nun Yanında Kalırdım...Kıçımızı Sağlama Almak Lazım :D Death Note'da Olsam:Light'ı Karşıma Alır İyi Bir Dövüşürdüm...(Gerçi Sonu İyi Olmazdı Ama :D ) Corpse Party'de Olsam:Ne Diyorum Lan Ben??!?!! Neyse Eğer İlla Olursam İlk İşim Yui'yi Kurtarmak Olurdu...Çok Üzülmüştüm Gebermesine :D
  2. TachibanaKanade11

Angel Beats PC'ye çıkıyor

The Walking Dead,Veya Xmas Chacter Oynayabilirsin...(Xmas Kaldırılmıştı Diye Hatırlıyorum...Bulamayabilirsin)
  3. TachibanaKanade11

Son Birşey Söyleyip Çıkacağım...Anime İle İşleyişi Aynı İse Iwasawa Rotası Biraz Hüzünlü Olacak Gibi...Sonuçta Iwasawa Yok Oluyordu... (Yada Su Tasalağı Oluyordu Bilmiyorum Yuri'nin Söyledikleriyle Yola Çıkmak Çok Zor :D )
  4. TachibanaKanade11

Sonu Baya Etkilemişti Beni....Birkaç Gün Etkisinden Kurtulamamıştım...İkide Birde Gözüm Uzaklara Dalıyordu... :D
  5. TachibanaKanade11

Gerçek Anime Kızı

Bildiğin Movie'lara Alcaklar Bunu :D
  6. TachibanaKanade11

Bende Aynı Tepkiyi Verdim...Ama Hikayeyi Konusal Açıdan Saptırmaz Bence...Üstelik Seçimler Sayesinde Oluşuyor Bu Durum Herhalde...Ama Her Taktirde Ben Bir Plan Düzenledim Kendime :P . Edit:Çarpıldım :blink: :D
  7. It's like I'm Villain

8. Erkeklerin Hepsi Aynısını Yazmış.Cinsiyetimden Utandım :D .Tachibana Kanade'nin Nesi Var :D Edit:Çoğu Karakterin Tam Adını Bilmiyorsunuz.Mesala Yurippe'nin Tachibana Yurippe Olduğunu Bilmiyordunuz.Çünkü Ben Uydurdum :D . Edit:Konuyu Baştan Sona İnceledim.Hep Seksi Hep...Töbe....Saf Kızların Nesi Var?? Bide Bu Kız Var..Bir Ara Hentai'lere Bile Konu Oluyodu Japonyada :D
  9. TachibanaKanade11

İlk Olarak Matsushita İle Nasıl Bir Hikaye İşleyişini Olacagini Sormuyorum :D< :D> İkinci Olarak İlk Beat'te Yui'nin Olması Beni Şaşırttı.Sonuçta Anime'ye Sonradan Eklenen Bir Karakterdi. Üçüncü Olarak Son Beat'te Kanade'nin Olmasını Umuyorum :) Son Olarak.....Niye İkinci Resim Öyle?!?!?! Ayrıca Kesinlikle Ağlatacak Bizi...Sonuçta Angel Beats! Den Bahsediyoruz :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.