Jump to content

siwona

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

siwona kullanıcısının paylaşımları

1. siwona

Yaoi Fc (+15)

Honto Yajuu :embarrassed1-onion-head-emotico
  2. siwona

Yaoi Fc (+15)

Honto Yajuu 2 cildini bitirdim ve bu manga süper gidiyor :cheer2-onion-head-emoticon: :big-eye-onion-head-emoticon:
  3. en sevdiğim yaoi ve bu haber mükemmelll :admire2-onion-head-emoticon:
  4. siwona

Yaoi Fc (+15)

3.bölümünü izledim.karakterler şaşırdıkları zaman suratlarına değişik bir çizim tekniği yapmışlar normal animelerden farklı olarak, ondan hoşlanmıyorum:)) ayrıca 3.bölümde bizim aşık pastacı , hemen sevdiği adamın uşağına sulandı pehh :angry: ne şıp sevdiymiş pastacı sensei :blink: ama yine de merak ediyo insan tabi..
  5. siwona

Yaoi Fc (+15)

arkadaşlar antique bakery diye yeni bir anime izlemeye başladım.türünde yaoi değil de shounen ai yazıyor.olsun o da iyi :D ilk bölümünü izledim animenin çizimleri biraz garip geldi ama sıkılmadım.izlemek isteyenler animeyi inceleyebilir :bye2-onion-head-emoticon:
  6. siwona

En Çok Kullandığınız Siteler ?

arkitera ilginç olmuş ^_^ yoksa meslektaş mıyız :congrats-onion-head-emoticon:
  7. siwona

Yaoi Fc (+15)

Gif gif ♥ no:6 :)) ne güzeldi ya.hiç bitmesin dediğim animeydi :hell-yes-onion-head-emoticon:
  8. siwona

Noragami

animesini izledim mangasını okumadım.bir şey sorucam şimdi bu animenin adı noragami, animeden anladığım kadarıyla ''gami'' tanrı demek yani ''nora tanrısı''. nora ne acaba? animede anlatıldıysa da kaçırmışım.biri söyler mi? bu arada anime güzeldi :)
  9. siwona

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

24 yaşındayım şuanda orta yaş bunalımı yaşıyorum :embarrassed4-onion-head-emotico :crying1-onion-head-emoticon:
  10. siwona

Yaoi Fc (+15)

sen söyleyince psycho pass ın ilk 2 bölümünü izledim.baya sardı :rolleyes: klasiktir niye daha önce izlememişim dedim.bakalım izlemeye devam edicem :)
  11. siwona

Yaoi Fc (+15)

çok iyi görünüyo :wub: hangi animeden ?? böyle toka takan bi kaç kişiyi biliyorum ama bu animeyi izlemedim galiba :(
  12. siwona

Yaoi Fc (+15)

Aa tamam.forum kurallarını tam bilmiyorum :)) uyardığın için sağol :)
  13. siwona

Yaoi Fc (+15)

Valla ben 20 yi geçeli çok oldu ^.^ :))
  14. siwona

Yaoi Fc (+15)

OOoO trailer süper görünüyor.heyecanlandım :))
  15. siwona

Yaoi Fc (+15)

Love stage animesi miii :))) şuan çok sevindim.hemen gelsinn <3
  16. kaichou maid sama yı izleyenler bilir usui fanlığını :)) bu da benden umarım doğru yükleyebilmişimidir :rolleyes:
  17. siwona

Yaoi Fc (+15)

aynen çocuk çok tatlı :) manganın ilerleyen bölümlerinde muhtemelen menajeriyle yakın ilişkilerini görebiliriz diye düşünüyorum :lol: :wub:
  18. siwona

Yaoi Fc (+15)

bende üye olmalıyım bu gruba :)) ilk izlediğim yaoi tabi ki junjou romantica :D en son love stage diye yaoi manga okudum.yalnız uyarayım love stage de sevimli ama bence +18 lik :))
  19. siwona

Manga İstek ve Öneri Bölümü

kaichou wa maid sama 62. bölümden sonrasını bulamıyorum.Yani türkçe manga sitelerinde yok.diğerlerine bakmadım. kısacası istediğim kaichou wa maid sama nın 62 den sonrası :rolleyes:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.