Jump to content

Shiho

Üyeler
  • İçerik sayısı

126
  • Son ziyareti

Shiho kullanıcısının paylaşımları

1. avatar (REsim olduğu için puan vermiyorum) İmza 100/10 karasakaldan nefret ederim ama bu sahne kesinlikle efsanelerden
  2. gerekli şeylerin yaptığı konusunda ne düşünüyosunuz arkadaşlar?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

Yuh yani. :/ çok iğrenç. Utanmıyor musunuz kelimesini kullanmış bide. Lan narutonun küçücük mangası 15 tl. Tüm seriyi almak ne kadar tutuyo siz hesaplayın. Asıl yayın evleri bu kadar para istedikleri için utanmalı. Bide mangayla çizgi romanla kısacası bi kültürle uğraşıyorlar güya. İnsan böylesini beklemiyo valla :/

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Hmmm internet üzerinden, madem öyle bizde GŞ. den alışverişi protesto ediyoruz desek ? Heee çok alışveriş yaptığım bir yer değil ama bundan sonra alacağım bir yerde olmaz.Ana sınıfı işletiyorlar :D

3. Akashi yi sevmeyen tek kişi ben miyim ya , tek sevdiğim seiyusu açıkcası

1. Songena

Songena

Yalniz degilsin. :D Gerci sevdigim noktalari var ama sevmedigim yonleri yaninda hic kaliyor. -_-

4. Shiho

Grafik çalışmalarım~

Sorumluluk sınavım olması sebebiyle geç kaldı imzalar üzgünüm :( (Eğer sene sonuysa ve notunuz kritik bir yerdeyse hocalarla kavga etmeyin arkadaşlar <_< ) Black bullet isteği : Vocaloid isteği : Edit: İmzalar niye foruma yükleyince bulanıklaştı ?
  5. Shiho

Grafik çalışmalarım~

http://77silentcrow.deviantart.com/art/Ahri-Charm-LOL-Wallpaper-469903986 tam olarak naapıyım pek anlamadım , resimlerimi birleştiriyim ? bir karakter adı verirsniz daha iyi olur benim açımdan , kendi seçmediğim resimlerle pek iyi yapamıyorum açıkcası
  6. Shiho

Grafik çalışmalarım~

İstekleri burdan alabilirrim , eğer isterseniz , en kısa süredede yapmaya çalışırım ^_^
  7. Shiho

Grafik çalışmalarım~

malesef texturelerim silindi :depressed2-onion-head-emoticon: :dying-onion-head-emoticon: bunlarda birkaç texture bulup yaptığım çalışmalr :bad-atmosphere-onion-head-emoti
  8. her ne kadar tokyo ghoul ve knb nin yeni sezonunun gelmesine çok sevinsemde durarara nın bende yeri hep ayrı *-*

9. ya senin yanında Hak var , sen gitmiş Soo-Wo ya bakıyosun , mal mısın sen Yona?

10. sınav haftası biter animelere devam *-*

2. Shiho

Shiho

pek mazoşist bir insan olduğumu söyleyemem o sebeple sınav haftası zaten kötü olan derslerimi düzeltmeye çalışıyorum (tabiki aklımda animelerle :D)

3. Shiho

Shiho

katılıyorum , yazın sabahtan akşama (veya tam tersi) kadar anime izlemeyi çok özledim *-*

4. Shiho

Shiho

vakit olduğu müddetçe her şekilde anime izleyebilirim *-*

11. donten ni warau T_T başka bir şey diyemiyorum Y_Y iyice abarttılar bunlarda akame g kill de donten ni warauda zaten psycho-pass da katliam oluyo bari onda esas karakterler ölmüyo , kendimi kescem artık yeter ya

1. Sina

Sina

Sakinleş üzülmene değmez. :D

12. Shiho

Grafik çalışmalarım~

İçimdeki fangirl ü susturup ''bunların çocukları olsa ne tatlı olur'' demeyi bırakıyorum :D :wub:
  13. Bugün Marineford arcı 5. kez izledim ve hala salya sümük hıçkıra hıçkıra ağlıyorum , çünkü one piece izlemek bunu gerektirir

14. Bugün Marineford arcı 5. kez izledim ve hala salya sümük hıçkıra hıçkıra ağlıyorum , çünkü one piece izlemek bunu gerektirir

15. Shiho

Grafik çalışmalarım~

Çok teşekkür ederimm , papillion'un benim başlığıma yorum yapması hatta beğenmesi benim için bir onurdur :embarrassed1-onion-head-emotico Bu arada manga dünyasının diğer bir harikası : Chun-woo han :wub:
  16. Shiho

Grafik çalışmalarım~

Bu ikisine aşığım :admire2-onion-head-emoticon: Gönül isler daha güzel olsaydı imza ama malesef elimden bu kadar geliyor :depressed2-onion-head-emoticon: Nicolas :embarrassed1-onion-head-emotico
  17. Şurda o kadar çeviri grubu var birinizde demiyonuz ki gangsta yı çevirelim T_T

18. Shiho

Grafik çalışmalarım~

Naru&Sensei isteği:
  19. Akame ga kill'in mangakası ne yapmayı planlıyor acaba -_-

1. canseckiner

canseckiner

Karakter yapma yeteneğine güveniyor anlaşılan olanları bu kadar kolay harcadığına göre..

2. Shiho

Shiho

kızın yeteneği falanda çok iyiydi yani tamam anladık bulatı incursio yu tatsumiye vermek için öldürdü , shele yi böyle hiç ölüm yokmuş gibi görünmesin hemde birinin ölmesi gerktiği hissettiği için öldürdü desek , chelsei niye öldürüyosun bide gitmiş kafasını astırmış , daha 2-3 bölümdür var ve harbide sevmiştim şu kurome savaşı başladığından beri , yani ben kuromeyi öldürsün demiyorum ama chelsei de ölmeyeydi iyiydi U_U

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Hakikaten Chelseanin son sahnesi çok kötüydü T_T

20. benim birine imza sözüm vardı düzeltivem diye kaç ay oldu acaba şimdi o beni dövse haklı sövse haklı :(

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Bana da imza yapabilir misin lütfen?

2. Shiho

Shiho

imza isteklerini burdan alıoyorum ama belki bir istisna yapabilirim :D Hangi karakter ?

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Barakamondan Naru ve Sensei olursa çok müteşekkir olurum ^^

21. Bazı mangaların çok iyi olup türkçeye çevirilmemesi çok acı

2. Megane-san

Megane-san

Çeviriden öte edit işi zahmetli

3. Yuuko Aika

Yuuko Aika

aynen onu demek istemiştim :D çevirileri diyince öyle anlaşılmış :D

4. Shiho

Shiho

ama manganında ayrı bir keyfi var bana göre , bunu sadece animelerde geçmeyen bazı olaylar geçiyo diye demiyorum elbet o da var ama her zaman manganın benim için yeri ayrı olmuştur U_U

22. Masakiiiiiiiii , ay canım ya şuan onu alıp bağrıma bamak istiyorum T^T Bundan sonra favorim masakidir arkadaş ,çok kötü oldum o otobüste herkes masaki hakkında birşeyler düşünürken , yanlız şunu diycem bide bunlar nasıl lise öğrencisi hadi masaki ve tatsuya gerçektete savaştı ama diğerleriinin maşallahı var -.-

23. soredewa nihon no minna-san , sayonara

1. Helyumcu Mert
    2. Shiho

Shiho

bunda neye güldün arkadaşım bir açıklar mısın lütfen -_-

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

sadkfhdfsdjklsad ahaha :D ulan bu mert tam troll ya asjkdlsdg gece gece :D :D

24. ne evrim geçirdin be kaneki , allah hepimize nasip etsin dinimiz amin sdsgd

1. Helyumcu Mert
    2. rek

rek

dünkü velet kaneki neler yaptı neler

3. Shiho

Shiho

dimi ya , adeta bir shioon(the breaker) , bölüm sonu kendimi yi bini kaneki derken buldum sdhgdg

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.