Jump to content

Shiho

Üyeler
  • İçerik sayısı

126
  • Son ziyareti

Shiho kullanıcısının paylaşımları

1. senden niye vazgçemiyim , sen fıstıklı lokum musun?

2. senden niye vazgçemiyim , sen fıstıklı lokum musun?

3. senden niye vazgçemiyim , sen fıstıklı lokum musun?

4. senden niye vazgçemiyim , sen fıstıklı lokum musun?

5. 11. sınıf olup hala 9.sınıf biyolojisini yapamama keyf

6. 2 haftadır bilgisayarımdan uzak, animeden ırağım , sosyalleşmekte fena değil amma güncel animelerimi izlemek için sabırsızlanıyorum *-*

7. şimdi kim valiz hazırlıycak ya ,ben yapamıycam valla, biz bütün dolabı götürebiliyomuyuz acaba ?

8. Shiho

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

Sanji[One Piece]-Satou Jun[Working!!]-Heiwajima Shizuo[Durarara] Sunako Nakahara[yamato nadeshiko shichi henge]-Kuronuma Sawako[Kimi ni todoke] Enma ai[Hell girl]-Ichihara Yuuko[xxxholic]
  9. odamdaki sinek beni ısırmamış , bildiğim kolu tümden almış yani

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Shiho

Shiho

kahvaltısındır sen o zman sdjfh :D benim odamdaki manyaklarda pijama altım uzun olmasına rağmen bacaklarımı ısırabiliyolar -_- Bu hayatta sinek olcan arkadaş , bedava geçiniyolar bizden :D

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

afslkjdgsd benimkiler profesyonel olmuşlar artık kolumda bayrak çiziyolar afskasf :D

4. Shiho

Shiho

oda güzel şekilli şekilli dolaşırsın artık bütün gün dfdgfg :D Seninkiler bir işe yarıyolar ama en azından emeğe saygı lüten :D benimkiler içip içip gidiyorlar kanımdan , yahu birde kansızım inadına beni seçmişler :D

10. patatesli börek eksikliğim var benim , patatesli börek bağışında bulunmak isteyen ?

1. rek

rek

Olsa da yesek. :(

2. Shiho

Shiho

keşkee T^T

11. şuan başım , karnım , sırtım heryerim ağrıyo , adeta organlarım bana karşı ayaklanma çıkardılar

12. Shiho

İmza Yapıyoruz...

100 iletimi doldurdumda geldim :congrats-onion-head-emoticon: Varsa bir imzanızı alırım , istek aynıdır ^_^ imza 400x150 tarzı , fazla büyük olmayan kısacası bir imza olsun :beg-onion-head-emoticon: :cute1-onion-head-emoticon:
  13. kendime yeni anime buldum , pek mutluyum *-* (gerçi konusuna bakmadım daha sdgnkln :D)

1. Cувєя efsanedir. :)
    2. Shiho

Shiho

şu an animeyi bitirdim ve bütün yaşam enerjimde beraberinde bitti gerizekalı bir aslında erkek olucakmış ama kız olmuş bir kararkter yüzünden U.U

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Lol oyna keyfin yerine gelir bende kasamı getirdim ohh lolün simgesini unutmuşum valla oynamaya oynamaya :D

14. birşeye karar veriyoruz plan ypıyoruz , üstüne bide en fazla planı bozmayayım diye beni tembihliyolar ammma ve lakin nedense hep başkaları planı bozuyo ben mal gibi ortada kalıyorum , işe bak

1. Shiho

Shiho

hayır hep böyle oluyo bir kere olsa neyse , çok şanssızım bu konularda , en azından gönlümü alıyolar bir şekilde ama o da var yani :D

15. Öldüm ben

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Shiho

Shiho

hiç oynamadım ama düşünebilirim :D

3. rek

rek

RIP in peaces o zaman

4. Shiho

Shiho

hıhı U_U

16. Shiho

Çevirmen notları olmalı mı olmamalı mı?

Bilgi haricide iki üç espri olmalı bence ben seviyorum açıkcası ister animede olsun ister mangada olsun amma ve lakin yinede her şeyin dozunu kaçırmamak gerek aşırıda olmasın yani ^_^
  17. Centılboy ve siesta istekleriniz hazır haberiniz ola U_U

18. Shiho

Grafik çalışmalarım~

Edit: Centılboy isteğin: Levy: Buda benim :wub: (resmi render yapana kadar öldüm :D ) Edit:
  19. Shiho

Bleach Manga Tartışma

lan çıldırtmayın beni benim hitsugayam nasıl zombi olur, kubo hitsugayayı öldürürsen valla öbür dünyada iki elim yakanda olur , benim sevdiceğim , hitsugayam, canım, ciğerim :bsod-onion-head-emoticon: yahu bide tek kurtuluş yolunu niye mayuri yapıyosun tam dayklıksın kubo tam dayaklık :crying3-onion-head-emoticon: :hate-onion-head-emoticon:
  20. Shiho

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Daha demin Hakkenden Touhou Hakken Ibun bitti , şimdi başlasam geceyede 2. sezonu bitirmiş olurum , yalnız pek güzel bir animeydi :wub:
  21. yahu şu monogatari serisinin tam sırası ne acep bi bana dermisiniz ?

1. Mileydi

Mileydi

Bu konuda cevabı var bak istersen (:

22. çok sıkıldım , feci sıkıldım , öyle böyle değil

1. Cувєя efsanedir. :)
    2. Shiho

Shiho

imza yapmaktan gına geldi -_- hmm oyun olabilir belki U_U

3. Shiho

Shiho

imza yapmaktan gına geldi -_- hmm oyun olabilir belki U_U

23. Shiho

Merhaba ^.^

Hoşgeldin leyla , umarım forumda iyi vakit geçirirsin ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.