Jump to content

Shiho

Üyeler
  • İçerik sayısı

126
  • Son ziyareti

Shiho kullanıcısının paylaşımları

1. Shiho

Grafik çalışmalarım~

üzgünüm beğenmediysen tekrar yaparım :depressed1-onion-head-emoticon:
  2. Shiho

Konnichiwa Minna-san

Hoşbuldumm :embarrassed4-onion-head-emotico Yoroshiku onegai shimasu :beg-onion-head-emoticon:
  3. Shiho

Grafik çalışmalarım~

Sahipsiz:
  4. Shiho

Anime İstek ve Önerileri

Nurarihyon no mago ya benzer bir anime önerir misiniz?
  5. Shiho

Konnichiwa Minna-san

hoşbuldum ^_^ hmm aslında evet biraz öyle ama ilayda teyze de olabilir gibi sanki :D :lol:
  6. Shiho

Grafik çalışmalarım~

Giotto isteği:
  7. Shiho

Konnichiwa Minna-san

hayırr :depressed2-onion-head-emoticon: avatarımdaki kadının ismi The breaker mangasından -_- Edit:Shino erkek ismi lakin benim adım Shiho :lol:
  8. Shiho

Konnichiwa Minna-san

Hoşbuldum ^_^ code geass yarım bıraktığım nadir animelerdendir neden bıraktım hatırlamıyorum gerçi :dong-onion-head-emoticon:
  9. Shiho

Konnichiwa Minna-san

Teşekkürler hoşbuldum ^_^ ahahaha :lol: @yukii_kaname: tlefondan girdiğini söyleyince yorum yapmadım lakin siz çözmüşsünüz olayı sanırım ^_^
  10. Shiho

Grafik çalışmalarım~

Teşekkür ederim :embarrassed4-onion-head-emotico amagami ss: v1 v2 Minato:
  11. Shiho

Grafik çalışmalarım~

Teşekkür ederimm :embarrassed4-onion-head-emotico Şimdilik seninkini yaptım Meast: Edit: Hokage_minato n kısa sürede seninkinide bitiriceğim ^_^
  12. Shiho

Grafik çalışmalarım~

ahaha teşekkür ederimm :lol: ^_^ Lakin çok karışık bir render o ya ama yinede elimden geleni yapıcam ^_^
  13. Merhabaa,fazla uzatmaya mahal yok imza istekleri olan varsa alıcağımm :cute1-onion-head-emoticon: :dong-onion-head-emoticon: Birkaç imza çalışmam: Birkaç banner:
  14. Shiho

Konnichiwa Minna-san

Teşekkür ederimm hoşbuldum :embarrassed4-onion-head-emotico @yuki_kaname: mesajı yazarken ''medyalarım'' yazan yazının hemen yanında smile var bi tane ona tıkla sonra altta çıkıyor ğer istiyosan tümünü görden tavşanlı smilelarda kullanabilirsin ^_^ @serkania: şu aralar güzel animeler çıkıyo ama hoozuki , noragami , hamataro falan ^_^
  15. Shiho

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Soul Eater-Asura Dogs:BulletCarnage Haine: Peder,daha önce tanrıyla yada bir melekle karşılaştın mı? Peder: Tanrı ha? Uzun zamandır bu işteyim ama hala onunla tanışamadım. Heralde benden nefret ediyordur. Denpa Teki na Kanojo
  16. Shiho

Konnichiwa Minna-san

hoşbuldum B) Evet veritasla oldukça benzerler lakin ben ilk breaker ı okuduğum için benim için brakr daha önde :cool-onion-head-emoticon: Mangatürk sorunları nedeniyle fazla okuyamamış olsamda veritasda oldukça iyiydi (ayrıca veritas beni çok şaşırtmıştı ilk başta hiç öyle bişey beklemiyodum )
  17. Shiho

Konnichiwa Minna-san

Teşekürler hoşbuldumm :embarrassed4-onion-head-emotico ne kadar çok 16 yaşında varmış forumda :lol: :D ayrıca 1-2 yıldır nime izlyenlere sesleniyorum n güzeli öyle oluyo daha izliycek animeniz bol oluyo ^_^ ayrıca mühim olan uzun süre izlemek değil kaliteli animeler izlemek :good-job-onion-head-emoticon:
  18. Shiho

Konnichiwa Minna-san

Teşekkür ederimmm ^_^
  19. Shiho

Konnichiwa Minna-san

Teşekkür ederim :embarrassed4-onion-head-emotico @hikigaya-kun:yok ya sanmıyorum ben başka forumlarada üyeyim çünkü :rolleyes: :D
  20. Shiho

Konnichiwa Minna-san

Teşekkür ederimm :embarrassed4-onion-head-emotico @Lacky: tonla ilayda :D Ben küçükkn hiç ilayda yoktu şimdi her yer ilayda kaynıyo :lol:
  21. Merhaba öncelikle ben ilayda , 16 yaşındayım ve 6 yıldır anime izliyorve manga okuyorum.Daha önce bu siteye kayıt olduğumu zanndiyordum lakin değilmişim o yüzden bende kaydoldumm :cheer3-onion-head-emoticon: en sevdiğim animeler; one piece , gintama ,07-ghost , air gear , lovely complex , khr , giant killing... en sevdiğim mangalar; the breaker , naruto , merupuri , monster soul, shoukoku no altair... Neyse efendim fazla uzatmaya gerek yok Yoroshiku onegai shimasu :beg-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.