Jump to content

Shiho

Üyeler
  • İçerik sayısı

126
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne Shiho kullanıcısının eklediği dosyalar

1. kendime yeni anime buldum , pek mutluyum *-* (gerçi konusuna bakmadım daha sdgnkln :D)

1. Cувєя efsanedir. :)
    2. Shiho

Shiho

şu an animeyi bitirdim ve bütün yaşam enerjimde beraberinde bitti gerizekalı bir aslında erkek olucakmış ama kız olmuş bir kararkter yüzünden U.U

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Lol oyna keyfin yerine gelir bende kasamı getirdim ohh lolün simgesini unutmuşum valla oynamaya oynamaya :D

2. birşeye karar veriyoruz plan ypıyoruz , üstüne bide en fazla planı bozmayayım diye beni tembihliyolar ammma ve lakin nedense hep başkaları planı bozuyo ben mal gibi ortada kalıyorum , işe bak

1. Shiho

Shiho

hayır hep böyle oluyo bir kere olsa neyse , çok şanssızım bu konularda , en azından gönlümü alıyolar bir şekilde ama o da var yani :D

3. Öldüm ben

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Shiho

Shiho

hiç oynamadım ama düşünebilirim :D

3. rek

rek

RIP in peaces o zaman

4. Shiho

Shiho

hıhı U_U

4. Centılboy ve siesta istekleriniz hazır haberiniz ola U_U

5. yahu şu monogatari serisinin tam sırası ne acep bi bana dermisiniz ?

1. Mileydi

Mileydi

Bu konuda cevabı var bak istersen (:

6. çok sıkıldım , feci sıkıldım , öyle böyle değil

1. Cувєя efsanedir. :)
    2. Shiho

Shiho

imza yapmaktan gına geldi -_- hmm oyun olabilir belki U_U

3. Shiho

Shiho

imza yapmaktan gına geldi -_- hmm oyun olabilir belki U_U

7. mangavadisi ne giremeyen tek ben miyim?

8. Benim Kamui Fc mi kapadıktan sonra papilion un imzasında kamui görmek çok acı T_T (Bir 100 iletiyi dolduramadım bende :D) Neysem yeni geldim uyuyup dinleniyim yarında imzaları yüklerim canlar , hala imzaları bekliyorsanız tabi yoksa hiç kendimi yormıyım yani :D

1. Mileydi

Mileydi

Benim imzam da hiç Kamui olmadı ki o.O Şu an kullandığımı söylüyorsan tanıştırayım kendisi D.Gray-Man den Lavi oluyor :D

2. Shiho

Shiho

oha lavi mi o hiçç benzetemedim vallaha ki laviyide çok severim *-*

9. İmzalar hazır lakin vaktim yok o kadar imzayı yüklemek için 2 hafta ssonra tatil dönüşü yükliycem

10. Matsumoto Jun, yaş farkı hiç önemli değil benim ol sevdiceğimmm :D

11. oo sigara böreği mi , bi dal alırım

2. Shiho

Shiho

bence böylede komik be :D (bu arada sigaraya karşıyımdır komiklik olsun diye şey ettim yani :D [sadece bazı anime ve film karakterleri içsin :D])

3. Shotdown
    4. Soranohikari

Soranohikari

valla sigarayı ben de sevmem de böreği tepsi tepsi kabulümdür :D

12. imza düzenlemekten hiç haz etmiyorum yeminlen

13. ''Life is beautiful'' mutlak izleyin derim.

14. Akame ga Kill! Bu sezonun en iyi animesi olmaya aday olabilir[en azından bana göre :P] Konusu güzl karterlerde bir ayrı zaten ve bol bol kan var daha ne olsun asdfg :D

15. Adın batsın Tite Kubo, hayallerim ykıldı , yav nasıl yani nasıl üf şimdi yazarsamda spoiler vercem , 50 chapter daha okudum olayın üstün daha kendime glmedm , önce umut verdin sonra naaptın -_-

16. Elric imzası hazır sahibine duyurulur

17. God doesn't want you to be happy , God want you to be strong -clementine

18. O iğrenç dönüşümü geçirmse iyi çocuk aslında Peter [Hemlock Grove]

19. the pretty reckless ın yeni şarkısı iyi fakat he zamanki gibi klibi berbat ötesi

2. Shiho

Shiho

ovv going to hell *-* klibini yine beğenmemiştim fakat şarkı gerçekten olağanüstüydü , make me wanna die ı hiç sıkılmadan dinlrim zaten oda harikadır *-* eğer isterseiz follow me down , miss nothing , heaven knows , kill me , just tonight ve you yu dinleyebilirsiniz bunlarda çok güzeldir öneririm ama klibini değil benden söylemesi :D Bu arada Taylor momsen olucak o :D

3. LeornKayn

LeornKayn

İşte düşün ne kadar yeni dinliyorum kızın grubnu :D

4. Shiho

Shiho

olur öyle şeyler :D

20. Ya bu durum olayını ilk başlarda sevmişti amma bir yandanda kötü gibi yani ne biliyim ben bişey yazıyorum sonra yorum yapıyolar(kötü kısım burası değil :D) sonra ben o yorumu görmeyip geç cevap veriyorum[kötü kısım burası :D) sonra kahroluyorum falan yani :(

2. Rєâρєя

Rєâρєя

Ayarlardan bildirim seçeneklerine gir hepsini yerleşik bildirim yap geç ya bende öyle valla :D

3. Shiho

Shiho

Ne yardım sever insanlarsınız siz ya *-*Çık tişikkür ederim :D

4. ♠Misaki♠
  21. Skip beat ın animesinde bişey yokmuş , asıl olay mangada :D

22. Anime&Manga genel konularına giripte bir konuları hortlatıyım diyorum ama üşeniyorum naapsam :D

1. Smtkrsln

Smtkrsln

Hiçbir şey yapma, the breaker'ı baştan oku :T

2. Shiho

Shiho

2 kere yaptım onu tekrar mı yapsam ne cidden çok güzel manga ya *-*

23. vay canına kimse beni takmamış

1. Kaxell

Kaxell

Eğer bilgisayarla ilgili olanı diyorsan ben kesin birileri özelden yazmıştır diye yazmadım. :) hala devam ediyorsa mesaj atabilirsin anladığım kadarıyla yardimci olurum.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.