Jump to content

Shiho

Üyeler
  • İçerik sayısı

126
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Shiho kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İmza isteyebilir miyim acabaa  ^_^ Dogs:bullet&carnage den Haine Rammsteiner imzası lütfen  ^_^ Mümkünse ovasından değil mangasından olsun  ^_^

@Edit: 100 iletisi olmayana imza yok  mu  :o Karoldum  :o  -_- o zamn ben 100 iletiden sonra bi uğrayım :lol:

100 iletimi doldurdumda geldim  :congrats-onion-head-emoticon: Varsa bir imzanızı alırım , istek aynıdır  ^_^  imza 400x150 tarzı , fazla büyük olmayan kısacası bir imza olsun  :beg-onion-head-emoticon:   :cute1-onion-head-emoticon:

2. lan çıldırtmayın beni benim hitsugayam nasıl zombi olur, kubo hitsugayayı öldürürsen valla öbür dünyada iki elim yakanda olur , benim sevdiceğim , hitsugayam, canım, ciğerim  :bsod-onion-head-emoticon:  yahu bide tek kurtuluş yolunu niye mayuri yapıyosun tam dayklıksın kubo tam dayaklık  :crying3-onion-head-emoticon:  :hate-onion-head-emoticon:

3. mayari zaten hep delilerle yapıyor savaş

edit: ishida ile olan savaşı istisnadır ! :D

mayuri nin ishida'yla olan savaşın sonu kötüydü ishida açısından ve  ilk başlarda mayuriyi sevmiyorumdum ama bazı sözleri cidden çok güzel üniversite nin girişine yazılcak sözleri var  ^_^  :rolleyes: Ayrıca e güzl savaşlar hep delileri, takıntılıların , manyakların zaten :D  :lol:

4. Kubo, bir ichiruki fanı olaraktan kınadım seni , yani orihime mi cidden mi hayatta olmaz kabul etmiyorum  -_- Rukia ya bankai açtırdın bir ichiruki yapmadın <_< Neyse efendim bu bölüme gelirsek mayuri bence tam dengini buldu ikiside psikopat manyak iyi bir vs çıkar bence  :D Bide bence artık son arc olduğundan kubo iyice açıldı, iki bölümdür yani yumichika ve şu bamby denen kızın konuşmasını görüyoruz  :D

5. İrikilip, ürperdiğim birkaç sahne;

-Anotherdaki o kızda evet bende o şemsiye olayında baya irkilmiştim açıkcası :unsure:

-Umineko no naku no koro ni çok sevdiğim bir animedir ama bazı ölümler varki  mide bulandırıcı :mellow: [ki anime ölümden oluşuyor zaten :D]

-xxxholic, kesinlikle bir anime sizi ürpertemez demeyin olur efendim xxxholic de buna örnek :D [yada ben çabuk korkuyorum :D]

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.