Jump to content

Shiho

Üyeler
  • İçerik sayısı

126
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Shiho got a reaction from gsmlk in Hint filmleri izleyen var mı ?   
    3 idiot, zaten bir efsane kendisi  B)
    Her çocuk özeldir , yarısından sonra bir ağlamaya başladım hıçkıra hıçkıra öbürkü günde halimi siz süşünün yani :D
    Ghajini, normalde izlemyceğim bir tür lakin aamir khan yine oyunculuğunu göstermişti , bundada baya ağlamış ve kıza baya acımıştım
    Dhoom 3 , buda yeni çıkmıştı zaten zannedersem yine aamir khan ın oynadığuı bazı sahneleri abartılı olsada oldukça güzel bir filmdi  ;)

animeler ve dizilerden vakit bulursam my name is khan ı izlemeyi düşünüyorum  ^_^
  2. Beğen
    Shiho got a reaction from .:Kanema:. in Küçük Roller, Büyük Etkiler...   
    Gintama'dan da kamui yi örnek verebiliriz bence pek görülmedi lakin baya sevilen bir karakter en azından ben seviyorum   :lol:
  3. Beğen
    Shiho got a reaction from Raven-kun' in Grafik çalışmalarım~   
    Merhabaa,fazla uzatmaya mahal yok imza istekleri olan varsa alıcağımm    :cute1-onion-head-emoticon:  :dong-onion-head-emoticon:

Birkaç imza çalışmam:

Birkaç banner:

4. Beğen
    Shiho got a reaction from Milli Midilli in Grafik çalışmalarım~   
    Naru&Sensei isteği:

5. Beğen
    Shiho reacted to Witch in Grafik çalışmalarım~   
    Calismalariniz cok iyi~ Baya uzun suredir yapiyormussunuz ama ben yeni gordum +-+ Gidip butun imzalarimi, arsivimi, bokeh texture font ne varsa siliyorum ;-; bu isi birakiyorum :D Imzamdan utandim sahsen~~~~~~~~~ kkk Bir ara aklima bir karakter gelirse suraya bir yere istek birakirim^^ Iyi calismalar!
  6. Beğen
    Shiho got a reaction from AzizCanBinen in Grafik çalışmalarım~   
    Merhabaa,fazla uzatmaya mahal yok imza istekleri olan varsa alıcağımm    :cute1-onion-head-emoticon:  :dong-onion-head-emoticon:

Birkaç imza çalışmam:

Birkaç banner:

7. Beğen
    Shiho reacted to mustafalrsm in Grafik çalışmalarım~   
    Mümkünse ben de bir imza isteyebilir miyim gerçekten çok iyi yapmışsın :D Aynı şekilde müsait olduğun herhangi bir zaman bana uyar, yapabilirsen çok makbule geçer :D
  8. Beğen
    Shiho got a reaction from mustafalrsm in Grafik çalışmalarım~   

Birkaç imza çalışmam:

Birkaç banner:

9. Beğen
    Shiho reacted to Rıse in Grafik çalışmalarım~   
    İyi çalışmalar.. Bende imzamı değiştirmek istiyorum ..
    Müsait bir zamanda bana ö.m atabilirsin..
  10. Beğen
    Shiho reacted in Grafik çalışmalarım~   
    Silinmemiş olsalar nasıl yapardın bilemiyorum :D 

http://www.mediafire.com/download/gqn275ad5o357h7/Texture.rar

Kendi arşivim, büyük ihtimal birçok texture tanıdık gelir. :D 
  11. Beğen
    Shiho got a reaction from Pelin ლ(^⊖^ლ) in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Slam dunk dan birkaç tane:

Air gear:
    ''Eğer yüzlerce kişi varsa , o zaman yüzlerce renk ve şekil var demektir.Eğer milyonlarca insan varsa , o zman özgürlüğün milyonlarca çeşidi var demektir.Aynı kanatlara sahip 2 kişi bulamazsın.'' Minami Itsuki

Psycho-Pass:
    ''Konuşurken insanları tek kefeye koymayı sevmiyorum, çünkü herkes farklıdır. '' Shinya Kougami 

Denpa Teki na Kanojo:
    ''Mutluluğa giden en kısa yol gerçeği göz ardı etmektir.'' Ame Ochibana 

Black Lagoon:
    ''Yetenek yerine parayla güç kazananları hatırlamak zor oluyor. Adını unutmamak için bir kağıt paraya yazayım bari.'' Balalaika

Skip beat:
    ''Canın mı acıyor? Ama sen kalbimi kırdığın zaman benim hissettiğim acıyla kıyaslanamaz bile.'' Mogami Kyoko 

xxxHolic
    ''Bu dünyada hiçbir şey tesadüfen olmaz. Her şey kadere bağlıdır.'' Ichıhara Yuuko

One piece ve durarara danda paylaşmak istiyorum lakin one piecedekiler zaten paylaşılmış ve durarara dakileride bulamadım  -_-
  12. Beğen
    Shiho reacted to Distortion in Beğendiğiniz AMV'ler :)   
    One Piece AMV - Still Broken 

One Piece AMV - Sunrise

Daha vardıda aklıma gelmedi :D
  13. Beğen
    Shiho reacted to rek in Grafik çalışmalarım~   
  14. Beğen
    Shiho reacted to Mileydi in Grafik çalışmalarım~   
    Sen böyle ağır topları kullandıkça beğenmemek elde değil  :D oyşş yirim  :ph34r:
  15. Beğen
    Shiho got a reaction from Mileydi in Grafik çalışmalarım~   
    Çok teşekkür ederimm , papillion'un benim başlığıma yorum yapması hatta beğenmesi benim için bir onurdur   :embarrassed1-onion-head-emotico

Bu arada manga dünyasının diğer bir harikası : Chun-woo han  :wub:

16. Beğen
    Shiho got a reaction from Nanilyas in Grafik çalışmalarım~   

Birkaç imza çalışmam:

Birkaç banner:

17. Beğen
    Shiho reacted to Mileydi in Grafik çalışmalarım~   
    O ikisine bende hastayım  :wub:  Çok hoş olmuşlar eline sağlık  ^_^
  18. Beğen
    Shiho got a reaction from Mileydi in Grafik çalışmalarım~   
    Bu ikisine aşığım  :admire2-onion-head-emoticon: Gönül isler daha güzel olsaydı imza ama malesef elimden bu kadar geliyor  :depressed2-onion-head-emoticon:

Nicolas  :embarrassed1-onion-head-emotico

19. Beğen
    Shiho got a reaction from ad astra in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Slam dunk dan birkaç tane:

Air gear:
    ''Eğer yüzlerce kişi varsa , o zaman yüzlerce renk ve şekil var demektir.Eğer milyonlarca insan varsa , o zman özgürlüğün milyonlarca çeşidi var demektir.Aynı kanatlara sahip 2 kişi bulamazsın.'' Minami Itsuki

Psycho-Pass:
    ''Konuşurken insanları tek kefeye koymayı sevmiyorum, çünkü herkes farklıdır. '' Shinya Kougami 

Denpa Teki na Kanojo:
    ''Mutluluğa giden en kısa yol gerçeği göz ardı etmektir.'' Ame Ochibana 

Black Lagoon:
    ''Yetenek yerine parayla güç kazananları hatırlamak zor oluyor. Adını unutmamak için bir kağıt paraya yazayım bari.'' Balalaika

Skip beat:
    ''Canın mı acıyor? Ama sen kalbimi kırdığın zaman benim hissettiğim acıyla kıyaslanamaz bile.'' Mogami Kyoko 

xxxHolic
    ''Bu dünyada hiçbir şey tesadüfen olmaz. Her şey kadere bağlıdır.'' Ichıhara Yuuko

One piece ve durarara danda paylaşmak istiyorum lakin one piecedekiler zaten paylaşılmış ve durarara dakileride bulamadım  -_-
  20. Beğen
    Shiho reacted to Lola. in Grafik çalışmalarım~   
    Im, çalışmaların gayet güzel. :) Beğendim.

Ama bütün çalışmalarını png uzantısında kaydedersen daha kaliteli görüneceklerini düşünüyorum.

Çünkü o kırmızılı çalışmanı o uzantıyla kaydetmişsin ve diğerlerinden daha kaliteli görünüyor fark ettiysen ^-^

Devamını bekleriiiiz. :rolleyes:

21. Beğen
    Shiho got a reaction from Amygirl in Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri   
    Sanji[One Piece]-Satou Jun[Working!!]-Heiwajima Shizuo[Durarara]

Sunako Nakahara[yamato nadeshiko shichi henge]-Kuronuma Sawako[Kimi ni todoke]

Enma ai[Hell girl]-Ichihara Yuuko[xxxholic]

22. Beğen
    Shiho got a reaction from TheDirectEco in Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri   
    Sanji[One Piece]-Satou Jun[Working!!]-Heiwajima Shizuo[Durarara]

Sunako Nakahara[yamato nadeshiko shichi henge]-Kuronuma Sawako[Kimi ni todoke]

Enma ai[Hell girl]-Ichihara Yuuko[xxxholic]

23. Beğen
    Shiho reacted to free word in Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri   
    siyah okul  üniformalı + siyah saç aynı veya ebnezr saç kesimi işte budur korkunç kız tipi :D unutmadan genelilkle katanaları bulunur :D

24. Beğen
    Shiho got a reaction from Centılboy in Grafik çalışmalarım~   
    Edit:
    Centılboy isteğin:

Levy:

Buda benim  :wub: (resmi render yapana kadar öldüm  :D )

Edit:

25. Beğen
    Shiho got a reaction from rek in Grafik çalışmalarım~   
    Edit:
    Centılboy isteğin:

Levy:

Buda benim  :wub: (resmi render yapana kadar öldüm  :D )

Edit:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.