Jump to content

Esinti

Kayıtlı Üye
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

About Esinti

 • Birthday 04/12/1991

Esinti's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Arkadaşlar imzalar çok güzel.Hangisine oy atıyım bilemedim.Ama portakalı soyarak oyumu kullandım.Herkese başarılar dilerim:D
 2. Esinti

  Bleach

  Teşekkürler, tekrar ama Code Geass'ı izliyorum şuan :D
 3. Bir kaç manga daha eklemek istiyorum, isim yazmamı isteyen var mı? Bu hem tavsiye açısından hem de üyelerin oylayabilmesi açısından iyi bir fırsat.:(
 4. Ya açık açık söyleyeyim; benim düşünceme göre, Live Action'lar ait oldukları animeyi iyice batırıyorlar. :(
 5. İlk animeyi yaptığında da belirtmişti. İki sezon olucak diye. Ardından kesin olarak yeni sezon çıkmayacak dedi. Ama tabi siz ne düşünürseniz.
 6. Kyahh..! Benim çizimlerim berbat kıskandım :)
 7. Çizimlerin çok güzel, benim de bir sürü çizim var. Yeni tel. alınca oradan geçeceğim Pc'ye, Cam. ile çekince iyi olmuyor.
 8. Kurallar o kadar katı değil.Moderatörün görevlerinin bir kısmı yazılı resmi olarak. Yani aynı davranışı sürekli olarak devam ederse uyarılarımın ardından adminlere bildiririm.Şükür ki animeci dostlarımız bu kötü davranışlardan birini henüz gerçekleştirmedi. :D Ayrıca teşekkür etmenize gerekte yok(ama rica ederim) Çünkü her konu başlığı altında, o konuyla ilgili kuralların yazması gerekir:D
 9. Kugu mu? 75 puan cepteyse gerisi sorun olmazki :D Bonus puan veriyoruz zaten onuda kat (+5). :( Kurgu o kadar iç açıcı ya da aböyle ahım şahım bir şey olmasa da tamamen ne istediğinize bağlı.Zaten düşüncelere saygılıyız:D Yani berbat bile olsa sonuçta ondan puan alacaksın ve benimde 1 ya da 2 verme hakkım yok değil mi? (Ne kadar kötü olsa da iyi yanlarına bakarak)
 10. İçeriğe o kadar fazla puanlama verilmiyor. Genellikle : #Kurgu 15 #Akıcılık 20 #Betimleme 25 #Uzunluk 15 #Renklendirme ve Düzen 10 #Bonus 5 üzerinden değerlendirme yapılacaktır.
 11. Hayır. Hino Matsuru hanımefendi dergilere açıklama olarak; anime olarak yeni bir sezonun çıkmayacağını fakat manganın devam edeceğini, belirtmişti.
 12. Hım... Bak ben bunu bilmiyordum.Öyleyse paylaşımın için teşekkür ederim. Eğer başka bir siteden almış olduysan onların emeğine saygısızlık yapmış olurduk.Yani yine de teşekkür ederiz, tanıtımın için.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.