Jump to content

Esinti

Üyeler
  • İçerik sayısı

63
  • Son ziyareti

Esinti kullanıcısının paylaşımları

1. Arkadaşlar imzalar çok güzel.Hangisine oy atıyım bilemedim.Ama portakalı soyarak oyumu kullandım.Herkese başarılar dilerim:D
  2. Esinti

Bleach

Teşekkürler, tekrar ama Code Geass'ı izliyorum şuan :D
  3. Esinti

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Code Geas 1-2-3-4-5-6-7-8-9
  4. Esinti

En Sevdiğiniz; Romantik/Shoujo Manga

Bir kaç manga daha eklemek istiyorum, isim yazmamı isteyen var mı? Bu hem tavsiye açısından hem de üyelerin oylayabilmesi açısından iyi bir fırsat.:(
  5. Esinti

EN İYİ 10 LIVE-ACTION

Ya açık açık söyleyeyim; benim düşünceme göre, Live Action'lar ait oldukları animeyi iyice batırıyorlar. :(
  6. Esinti

Vampire Knight Guilty

(: İnşallah çıkar.
  7. Esinti

Vampire Knight Guilty

İlk animeyi yaptığında da belirtmişti. İki sezon olucak diye. Ardından kesin olarak yeni sezon çıkmayacak dedi. Ama tabi siz ne düşünürseniz.
  8. Esinti

cizimlerim (YENİLENDİ)

Kyahh..! Benim çizimlerim berbat kıskandım :)
  9. Esinti

Çizimlerm ^.^* 03.02.2012*

Çizimlerin çok güzel, benim de bir sürü çizim var. Yeni tel. alınca oradan geçeceğim Pc'ye, Cam. ile çekince iyi olmuyor.
  10. Süpersin :) Aynen böyle demeye çalıştım biraz da.
  11. Esinti

Forum içi Bölüm Kuralları

Kurallar o kadar katı değil.Moderatörün görevlerinin bir kısmı yazılı resmi olarak. Yani aynı davranışı sürekli olarak devam ederse uyarılarımın ardından adminlere bildiririm.Şükür ki animeci dostlarımız bu kötü davranışlardan birini henüz gerçekleştirmedi. :D Ayrıca teşekkür etmenize gerekte yok(ama rica ederim) Çünkü her konu başlığı altında, o konuyla ilgili kuralların yazması gerekir:D
  12. Kugu mu? 75 puan cepteyse gerisi sorun olmazki :D Bonus puan veriyoruz zaten onuda kat (+5). :( Kurgu o kadar iç açıcı ya da aböyle ahım şahım bir şey olmasa da tamamen ne istediğinize bağlı.Zaten düşüncelere saygılıyız:D Yani berbat bile olsa sonuçta ondan puan alacaksın ve benimde 1 ya da 2 verme hakkım yok değil mi? (Ne kadar kötü olsa da iyi yanlarına bakarak)
  13. İçeriğe o kadar fazla puanlama verilmiyor. Genellikle : #Kurgu 15 #Akıcılık 20 #Betimleme 25 #Uzunluk 15 #Renklendirme ve Düzen 10 #Bonus 5 üzerinden değerlendirme yapılacaktır.
  14. Esinti

Vampire Knight Guilty

Hayır. Hino Matsuru hanımefendi dergilere açıklama olarak; anime olarak yeni bir sezonun çıkmayacağını fakat manganın devam edeceğini, belirtmişti.
  15. Hım... Bak ben bunu bilmiyordum.Öyleyse paylaşımın için teşekkür ederim. Eğer başka bir siteden almış olduysan onların emeğine saygısızlık yapmış olurduk.Yani yine de teşekkür ederiz, tanıtımın için.
  16. Lütfen genel başlık altında konu açmadan önce: +Özellikle belirtiyorum ki: Alıntı olan tanıtım mesajlarının alıntı olduğunu belirtiniz. +Türklüğümüzü ele alarak, Türkçemize saygı göstererek iletilerinizi gönderiniz. +Konuyla alakası olmayan saçma iletiler atmayınız. +İletinizin o mesaja uygun olup olmadığına dikkat ediniz. +Spam,argo... vb. kötü içerikli kelimeler kullanmayınız. Aksi takdirde: Önce uyarı ve hala aynı işlem altında başlık açmaya veya mesaj atmaya devam ederse kişi, gerekli yönetim kurallarıyla birlikte ceza alacaktır. Vakit ayırdığınız için, teşekkürler. Ekleme: Anime tanıtımları başka sitelerden alıntı olduğu belirtilmek şartı ile yapılabilir. Ancak Anime İncelemeleri kendi cümlelerinizle olmalıdır. Kişi kendi cümleleri ve kendine has düşünceleri ile inceleme yaptığı için sitede aynı animeye ait birkaç inceleme olabilir. Ancak tanıtım amaçlı konulardan aynı animeye ait sadece bir adet bulunmalıdır. Modlarca fazla olan konular silinir silinecektir. Yaptım olacak :P
  17. Bu mesajı kendi bilgilerinize danayarak mı yazdınız? Eğer öyle değilse nereden alıntı olduğunu yazınız.Çünkü emek hırsızlığı da sayılabiliyor. :D
  18. Esinti

Saint Seiya: The Lost Canvas

Teşekkürler:D
  19. Esinti

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Vampire Knight Kimi Ni Todoke Kaichou wa Maid-sama Hakushaku To Yousei Toradora :(
  20. Esinti

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Skip Beat :(
  21. Evet.Teşekkür ederim. Ayrıca şansını dene bakarsın ilk 10' felan girersin :D
  22. Esinti

Kaichou wa Maid-sama!

-hitsugaya- bende öyle düşünüyorum.(:
  23. Esinti

Busou Renkin

Rica ederim...:D
  24. Puanını vermiş bulunmaktayım.Adminlerime danışıp kayıta geçeceğim.Ancak, yarışmanın sonucu, yarışmanın bittiği gün açıklanacaktır. Ayrıca puanını yaklaşık 5-10 gün içinde öğrenebilirsin. Katılımınız için teşekkürler:D Umarım başarılı olursunuz.Bu sonu sevdim, akıllıca :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.