Jump to content

Esinti

Üyeler
  • İçerik sayısı

63
  • Son ziyareti

Esinti kullanıcısının paylaşımları

1. Esinti

Bleach movie 4 jigoku hen 720p Raw tr altyazı

Paylaşım için teşekkürler. +1 rep:D
  2. Evet animeciler,sonunu üzülerek izlediğimiz ve hep değiştirmek istediğimiz bir anime mutlaka olmuştur. İşte size bir fırsat... Bitmiş bulunan animelerin sonunu dilediğinizce değiştirin ve ileti olarak gönderin.En sevileni seçeceğiz ve açıklayacağız. Özellikler ve Düzen: +Türkçe ve imla kurallarına uygun olmalı... +Tanınmış animeler olmalı... +Argo, küfür vb. kelimeler olmamalı... +Fazla uzun olmayacak şekilde, geniş zaman ifadesiyle yazılmalıdır. +İletinizin üstüne : -Adınızı, yaşınızı,yaşadığınız yeri, anime ile igili düşüncelerinizi ve yazacağınız anime hakkındaki düşüncelerinizi yazınız. Puanlama Hakkında: +Sitemiz yöneticileri, moderatörleri ve adminleri tarafından içeriğin uygun olup olmadığına, hikayenin iç açıcılığı ve sürükleyeciliğine bakılarak karar verilecektir. Hepinizin yarışmamıza katılmasını isteyerek,İyi Şanslar diliyorum.. Bitiş tarihi : +30.11.11 Esinti
  3. Esinti

Bleach

Hım...Bu genel, teşvik edici ve iç açıcı açıklama için teşekkürler.Ama hala kararsızım(:
  4. Esinti

Vampire Knight

Bu senin için cevabım kardeş: (: Bir vampir, safkan birini öldürürse bu öldüren safkan da olabilir, safkan öldürmek yasalara göre yasak ve cezası ömür boyu hapis. Ayrıca o kadın bilmeden,Kaname kalbini söküp çıkarttı. Eğer bir vampirin(safkan) kalbi yerinden çıkar ya da kötü zarar görürse iyileşmeyebilir. Bu yüzden:D Ayrıca da Kaname suçu Zero'nun üstüne attı. :D Sen Kaname'yi mi yoksa Zero'yu mu tutuyorsun? (:
  5. Esinti

Bleach

İzlemeye başlasam mı, hala kararsızım:(
  6. Esinti

Shoujo:Dengeki Daisy(Türkçe Manga)

Rica Ederim:D
  7. Esinti

Kaichou wa Maid-sama!

Bu animeyi çok seviyorum.İlk göz ağrım:D
  8. Alıntıdır [glow=pink,2,300]武装錬金, Arms Alchemy Bir gece,Mutou Kazuki esrarengiz bir kızı,yılana benzeyen bir canavar tarafından kurtarmaya çalışır fakat bu çabası onu ölümüne 1221ürür.Ancak kendini birden yatak odasında bulur ve sadece bir rüya olduğunu anlar.Okulda Mita adlı öğretmenden aldiği görevi bitirdikten sonra tam evine dönecekken,rüyanın aslında gerçek olduğunu,canavar tarafından kendisi ve kız kardeşinin saldırıya uğraması üzerine öğrenecektir.Kendini kurtaran ise dün gece kurtarmaya çalıştığı esrarengiz kızdır.Kız ''Kakugane'' adlı,sahip olan ve kullananda Arms Alchemy'i kullanabilmeyi sağlayan bir madalyayı kullanarak ''homunculus'' adı verilen bu yaratığı yok eder. Kazuki aslında öldüğünü fakat kızın,vücuduna yerleştirdiği Kakugane sayesinde yaşamaya devam ettiğini öğrenmiştir.Bu Kakugane'nin gücüyle Kazuki kendi Arms Alchemy'sini yaratır ve kendisini Tsumura Tokiko olarak tanıtmış olan kıza,homunculuslara karşı olan savaşında yardım etmeye başlar.Fakat herşey göründüğü kadar basit olmayacaktır...[/glow]
  9. Esinti

Vampire Knight Guilty

+1 rep. Teşekkürler.Paylaşımların için...
  10. Esinti

Vampire Knight

Bu anime ikinci izlediğim animeydi:D o yüzden benim için yeri ayrı:D
  11. Esinti

Kaichou Wa Maid-sama! !

Bu animeyi çok seviyorum.Benim ilk animemdi.:D
  12. Esinti

Toradora

Bu animeyi çok seviyorum.
  13. Esinti

D.Gray-man

Evet.Paylaşım için teşekkürler.
  14. Esinti

En Sevdiğiniz; Romantik/Shoujo Manga

Bende söyleyeyim hepsini seviyorum ama açık konuşmak gerekirse ; Dengeki'deki Kurasaki(az daha usui yazıyordum) çok yakışıklı olduğundan dolayı favorim Dengeki Daisy, Merupuri ise Onunda yapımcısı vampire knight'ın yapımcısıdır.Pek fark etmesede ikisi arasında gidip geldim sonuç Merupuri çıktı.Sebebi tam bir shoujo havası var:D
  15. Esinti

Kaichou wa Maid-sama!

Şunu da belirteyim; benim kafa yeni bastı (: Anime, manganın şu anki bölümleriyle eşitlenmiş durumda.Yani manga çıkmaya devam edipte yeni bölümler eklendiği sürece 2. bir sezonla karşılaşabiliriz.:) ~Yorum yok~
  16. Esinti

Kaichou wa Maid-sama!

ben baştanda öz.d. dilemiştim senden o kjısma dikkat etmemişim(düşünce paylaşımı olumlu/olumsuz) snnde düşüncelerine saygım sonsuzdur.kardeş:) kardeş mardeş (ramiz dayı gibi ) demyin saygım gereği okelime xD kb. yani bnm sinirli anımdı ou kapandı havalarına girdim sinir oldum tekrar oyzdn tekrar tekrar öz.d. kızmayıp tartıoşmyı sürdürmedğin ve anlayışın içinde tşekkür ederim umarım beğenirsin inş. sende hayranları topluluğuna karışırsın ne diyim:) not: bnm ilk izlediğim anime olduğu için biraz fazla seviyorum:)
  17. Esinti

Kaichou wa Maid-sama!

Kardeşçiğim öz.d. ama lütfen kötü yorumun sebebiyle sende bizden öz.d. burada sadece kaichou wa maid-sama hayranları olmakla birlikte herkesin düşüncesine saygı duymam gerekir(ben ve herkes) sen bir erkeksin bu yüzden shoujo sevmeyebilirsin ama biz kızlar severiz ayrıca shoujo seven erkeklerde var üstelik bu shoujo bir anime değildir bunu özellikle belirteyimki konusu da gayet güzel gerçek hayatı yansıtıyor.!!! Ben şahsen 26.bölüme kadar büyük bir beğeniyle izledim ve türü de: Komedi, Romantizm,Okul dur!!! pek komediye rastlamış sayılmam ama hakkını vermiş diyorum!
  18. Esinti

Siz Bir Anime Yapmak İsteseniz Konusu Ne Olurdu

Kusura bakma kardeş:) sevdim bu ışıltılı yazıyı bazı forumlarda pek olmas ayrıca 2. forum üyeliğim bir önceki ou'ydu kapandı çok aladım ama tartışma çıkmış adminler arası inş. burası kapanmaz ayrıca sen bayağı bir izlemişsin :) 85 az değil ama nasıl vakit bulkuyorsan bnm bepğendiğim türde anime yok yha olsa keşke:( olanların hepsi bitti
  19. Esinti

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

-Shoujo -Romatizm -Sihir -Komedi -Macera Yani ben sakin takılıyorum:)
  20. Esinti

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Arakawa under the bridge
  21. Esinti

Kaichou wa Maid-sama!

inş. kardeş çıkmayabilirde :)
  22. saol kardeş:) amcana slm söle arada bizede yazsın rapor:)
  23. [glow=red,2,300]Ve ve ve...Yine ben!:D İşte bir tane daha benden manga önerisi...Sevdim ama aşırı derecede değil devamını ve finalini görmediğimden bişiy diyemeyeceğim ama okumanızı tavsiye ediyorum:).[/glow] [glow=red,2,300]A Thousand Years of Snow[/glow] [glow=red,2,300]Manga-ka: Biscori Hatori Cilt sayısı: 2 Proje durumu: Devam ediyor Tür: Shoujo, Romantizm, Komedi, Fantezi, Vampir Alternatif adı: Millenium Snow, Bin Yıllık Kar Hikaye: Millenium Snow, kalp problemi sebebiyle hastaneye kaldırılan bir kızı ve onun hayatını kurtaran bir vampiri anlatır. Doğuştan kalp hastası olan Matsuoka Chiyuki söylediklerine göre en fazla 15 yaşına kadar yaşayacakatır ama o, bu sınırı çoktan aşmış 17’sine girmiştir. Bir gün Chiyuki, kendininkinin tam tersi probleme sahip olan Kano Touya ile tanışır. 18 yaşına giren her vampir gelecek 1000 yılı onunla paylaşacak ve kanını içmesine izin verecek bir eş bulmak zorundadır. Hayattan kopmak istemeyen ve zamanının azaldığını bilen Chiyuki, kendi kanını önerir. Fakat Touya onu reddeder. Çünkü insan kanından nefret etmekte ve insanları hep onu geride bir başına bırakan, acımasız yaratıklar olarak düşünmektedir.[/glow] [shadow=red,left]Kendi Yorumumu Zaten Yaptım:)Ama Spoiler vereceğim:[/shadow] Bu ikili sevgili oluyorlar:) http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTY-AelhdK8HmbTL9vRvpxQwhVzqawC0dCNH7wxCL9QV6BmKJ2q&t=1 [move]Ulaşabileceğiniz WEB Adresi:[/move] http://shoujonosekai.comuf.com/?page_id=16
  24. [glow=pink,2,300]Selam! Yine ben! Yeni bir shoujo önerim var ve de süper! Kesinlikle büyük bir şiddetle tavsiye ediyorum.[/glow] [glow=blue,2,300] Merupuri Manga-ka: Matsuri HINO Cilt sayisi: 4 Cilt Tür: Shoujo, Romantizm, Fantazi, Büyü, Komedi Alternatif adı: Merupuri:Marchen Prince, Merupuri: Maruhen Pirinsu Hikaye: Lise öğrencisi olan Airi Hoshina’nın tek dileği, mükemmel bir hayat arkadaşı bulup, iki katlı, bahçe içinde, pembe panjurlu bir evde yaşamaktır. Bunun için okulunda dolaşan “asla geç kalmama” efsanesini bile harfiyen uygulamaktadır. Hoshina’nın huzurlu hayatı, okula giderken yolda gördüğü sevimli küçük bir çocuk tarafından değişir.[/glow] [shadow=pink,left]Tekrar ben kendi yorumum:)[/shadow] 7 yaşındaki bir çocukla,15 yaşındaki bir genç kız 5 yılın sonunda evleniyor. Dikkatli okuyun derim.:D [move]İşte birkaç resim:[/move] http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSsMmN6a1zwuhRC-soks3KxVsnYyQrDDcfPBc-t___DV9pbZF3pVg&t=1 http://unmondemagique.free.fr/couleur/couleur_merupuri/merupuri_calendrier2004.jpg Ulaşabileceğiniz WEB Sitesi: http://shoujonosekai.comuf.com/?page_id=64
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.