Jump to content

Esinti

Üyeler
  • İçerik sayısı

63
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Esinti kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bilgi için teşekkürler bundan sonra daha dikkatli olacağım :(

Kurallar o kadar katı değil.Moderatörün görevlerinin bir kısmı yazılı resmi olarak. Yani aynı davranışı sürekli olarak devam ederse uyarılarımın ardından adminlere bildiririm.Şükür ki animeci dostlarımız bu kötü davranışlardan birini henüz gerçekleştirmedi. :D Ayrıca teşekkür etmenize gerekte yok(ama rica ederim) Çünkü her konu başlığı altında, o konuyla ilgili kuralların yazması gerekir:D 
  2. Kugu mu? 75 puan cepteyse gerisi sorun olmazki :D Bonus puan veriyoruz zaten onuda kat (+5). :( Kurgu o kadar iç açıcı ya da aböyle ahım şahım bir şey olmasa da tamamen ne istediğinize bağlı.Zaten düşüncelere saygılıyız:D Yani berbat bile olsa sonuçta ondan puan alacaksın ve benimde 1 ya da 2 verme hakkım yok değil mi? (Ne kadar kötü olsa da iyi yanlarına bakarak) 

3.   Lütfen genel başlık altında konu açmadan önce:

+Özellikle belirtiyorum ki: Alıntı olan tanıtım mesajlarının alıntı olduğunu belirtiniz.
    +Türklüğümüzü ele alarak, Türkçemize saygı göstererek iletilerinizi gönderiniz.
    +Konuyla alakası olmayan saçma iletiler atmayınız.
    +İletinizin o mesaja uygun olup olmadığına dikkat ediniz.
    +Spam,argo... vb. kötü içerikli kelimeler kullanmayınız.

Aksi takdirde:
    Önce uyarı ve hala aynı işlem altında başlık açmaya veya mesaj atmaya devam ederse kişi, gerekli yönetim kurallarıyla birlikte ceza alacaktır.

Vakit ayırdığınız için, teşekkürler.

Ekleme: Anime tanıtımları başka sitelerden alıntı olduğu belirtilmek şartı ile yapılabilir. Ancak Anime İncelemeleri kendi cümlelerinizle olmalıdır. Kişi kendi cümleleri ve kendine has düşünceleri ile inceleme yaptığı için sitede aynı animeye ait birkaç inceleme olabilir. Ancak tanıtım amaçlı konulardan aynı animeye ait sadece bir adet bulunmalıdır. Modlarca fazla olan konular silinir silinecektir. Yaptım olacak  :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.