Jump to content

hypnox

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

hypnox üyemizin başarıları

1. hypnox

İlk İzlediğiniz Anime?

Sene 1992 siyah beyaz tvde Voltran izleyerek başladım diyebiliriz :D Tabi transformersın animeside gösteriyodu o sıralarda sanırım belki ilk bunu izlemişimdir 23 sene geçti hatırlaması biraz zor
  2. hypnox

Naruto Hollywood Yolcusu

Bir çok oyun ve anime serisini batıran holywood bunuda batırır. Holywood stüdyolarını açsa parasını ödese japonlar kendileri çekse filmi daha iyi olur :D
  3. hypnox

2014'ün En iyi 30 Animesi

Barakamon ve SwordartOnline hakkettiği yerde bence. SAO hayal kırıklığıydı zaten. Diğer animelerin çoğunun böyle bi listede yer bile almaması gerekiyordu ama listeyi hazırlayanlar yada oy verenler sağolsun aklı fikri cıbıl cıbıl karı kıza çalışıyormuşta o tarz bir sürü animeyle doldurmuşlar. Ayrıca japonese textboard yada japanese textboard adlı bi site bulamadım. Bi link atsanozda boksak :D
  4. inşallah yine konuyu üstünkörü geçmezler. Çok güzel bir seriydi ilk sezon ama dahada güzel olabilecek bir potansiyeli vardı. koca hikayenin 15 bölüme sığdırmak sonra 2. arc'a atlamak biraz beni hayalkırıklığına uğrattıyor. 4 defa izledim bütün seriyi 4 ündede aynı hayalkırıklığı :) Umarım yeni sezonda hikayeyi hızlıca bitirmeye çalışmazlar. MMO ya yakışır questler dungeonlar bosslarla savaşırlar kaliteli itemler toplarlar. xDxD
  5. Gintamanın girişi değilmiydi bu şarkı :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.