Jump to content

ManaExodus

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

ManaExodus hakkında

• Doğum günü 07/07/1993

Profil Bilgileri

ManaExodus üyemizin başarıları

1. Uzaylı kedi kadınların olduğu bir ecchi vardı adını bilen yardımcı olabilir mi ?
  2. ManaExodus

Anime İstek ve Önerileri

Aşk - komedi - bilim kurgu - doğa üstü - ecchi bunların hepsinin olduğu bir anime varmı ? Bu nasıl mesela ? : Shinmai Maou no Testament
  3. ManaExodus

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar komik duygusal anime lazım.Ecchi de olabilir veya beyin yakan da olabilir :D
  4. Ohhh bea sonunda :D Allah senden razı olsun kardeşim çok teşekkür ederim :)
  5. Hocam yaşlı ak sakallı adam vardı sivrisinekti ve normal sivrisinek boyutlarından biraz fazlaydı.1 tane erkek vardı ve 5-6 tane kız vardı.(Biliyorum ecchilerin hepsi böyle nerdeyse :D ) Bu kızlar dergi dükkanı işletiyorlardı.Bir bölümünde canavar tavşan vardı.Aklıma gelenler bunlar :D
  6. %100 Another O animeyide izlemiştim ama az önceki konuda yazmayı unutmuşum :D
  7. ManaExodus

Anime İstek ve Önerileri

Şu 2 si hoşuma gitti :)
  8. ManaExodus

Anime İstek ve Önerileri

Kaydettim teşekkür ederim :) Ai Mai Mi nasıldır :D
  9. Rastgele bir anime bulup seyretmiştim.Geçmişi sildiğim için animeyi bulamadım ve isminide unutmuştum.Anime, ecchi idi ve bölümler 2şer dakikalıktı.Kartlarla oyun oynayan bir grup geç öğrenci vardı yu-gi-oh tarzı bişeydi.Lütfen Allah'ını seven şu animeyi biliyorsa izlediyse söylesin ya da nasıl bulucağımı söylesin. Birde videodaki 0:20 - 0:23 / 1:26 - 1:30 / 1:58 - 2:10 Animelerin adı ne ?
  10. ManaExodus

Anime İstek ve Önerileri

Anime lazım. Aşkın komedinin nefretin sinirin kısacası herşeyin olduğu bir anime istiyorum. Daha önce izlediğim animeler : Guilty Crown - Eureka Seven - Shingeki No Kyojin - Death Note ( Hepsinin bende ap ayrı yeri var ve hepsinide çok seviyorum.) - ( Heleki GC ile ES Favorim.Bu Animeler gibi yeni animeler ya da çok bölümlü anime tavsiye edebilirmisiniz ?) Ecchi'de önerebilirsiniz. Daha önce izlediklerim : Omamori Himari Ano Natsu de Matteru Asobi ni Iku yo Dance In The Vampire Bund Bu arada 2 ricam daha var. Bu animenin adı ne ? Birde rastgele bir anime bulup seyretmiştim.Geçmişi sildiğim için animeyi bulamadım ve isminide unutmuştum.Anime, ecchi idi ve bölümler 2şer dakikalıktı.Kartlarla oyun oynayan bir grup geç öğrenci vardı yu-gi-oh tarzı bişeydi.Lütfen Allah'ını seven şu animeyi biliyorsa izlediyse söylesin ya da nasıl bulucağımı söylesin.
  11. ManaExodus

Anime İstek ve Önerileri

Kısacası başla diyosun :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.