Jump to content

ReLPaX

Kayıtlı Üye
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ReLPaX

 1. Benimde sürekli dikkatimi çeker bazen karıştırırım.Özellikle gildarts ve shanks çok benziyor :D
 2. Haikyuu Kiyoko Shimizu hiç bir anime karekterine bukadar ilgi duymadım. :) İşin kötüsü animede fazla repliği yok.Sesini duyamıyoruzzzzz. :depressed2-onion-head-emoticon:
 3. Umarım sağlığına tez zamanda kavuşur.Okadar riskli ameliyat değil.
 4. Trailer çok kıssa olmuş.Bişe anlamadım :D Paylaşım için teşekkürler.
 5. Benide eklersen sevinirim.Animenin her türünü seven biri olarak :embarrassed3-onion-head-emotico
 6. Güldüm özellikle siz onu anladınız bölümün de.Paylaşım için teşekkürler.Devamı bekliyorum
 7. Yalnış konuya girdim ve spoiler tıkladım tam okuyordum önüme reklam geldi.:D Ucuz yırttım.
 8. 21 Yaşındayım henüz üniversite okumadım liseden sonra çalışmaya başladım.İlk işim üniversite sınavlarına girip iyi bir bölüm kazanmak.Çünkü 18 yaşdan sonrası bana göre çok hızlı ilerliyor ne ara 21 oldum :D hatırlamıyorum. Beni tekrar lise yıllarıma yollasınlar daha çalışkan bir öğrenci olacam :)
 9. 1 bölümü izlemiştim naminin kurtarıldığı bölüm ondan sonra arayıpta one piece başlamıştım ah zaman :D
 10. Aslında yazına göre gayet iyi birşeymiş gibi gözüküyor ama gerçek bir arkadaş ortamının vericeği mutluluğu hissi tadmak bence pahabiçilemez. Paylaşım için teşekkürler.
 11. Bitirdiğim gün 2 sezonun çıkma ihtimali çok yüksek dedim.Tahminlerim doğru çıktı.Haber için teşekkürler.
 12. Emekleriniz den dolayı teşekkürler.
 13. Siteyi Kuran arkadaşı merak ettim neden bu kadar yorucu bir işe kalkışmış tebrik etmek isterim.İnsanlarla uğraşmak kolay değil.
 14. Düşüncemin ne önemi varki ?

 15. Güzel seriydi emeğinize sağlık 2 sezon daha iyi olacağını düşünüyorum. soru:Arazi insanlarının lvl olmasına şaşırdım ozaman ölmedikleri sürece maceracıların gücüne kavuşamazlarmı ? SAO gibi ama bence olabilir.
 16. Klasik daha fazla izleyici için çıplaklığı ön plana çıkarılmış bir anime.Güzele benziyor. Bazen bu göğüs mevzusuna neden bu kadar takıyorlar bu JAPON lar anlamıyorum.Haber için teşekkürler emeğine sağlık.
 17. Bleach filleri geçti sanırsam :) Sevdiğim bir anime ama şuan askıda tutuyorum.Bittiği zaman tek seferde izleyeceğim.Konu için teşşekürker emeğine sağlık
 18. Animenin 3 sezonuda izledim zevkle yeni sezon gelir umuduyla mangaya geçmedim.Demek bu kadarmış.Daha iyi serilere. Mangayı takip edebileceğim bir site veya link verirseniz sevinirim bide animenin 3 sezonun jangi bölüme geliyor bu bilgiyide verebilirseniz daha çok sevinirim :) Haber için teşekkürler
 19. Gitmek istediğim birkaç ülkeden birisi.Haber için teşekkürler.
 20. Bilgilendirme için teşekkürler. Gray çizimi güzel olmuş fakat lucy biraz değişik geldi gözüme eski hali daha iyi gibi. Ayrıca bir çok güzel seri var.2014 Bereketli geçicek. Teşekkürler.
 21. Henüz ilk sezonuna bakmadım konusu açıldı ise izlemem gerek emeğine sağlık.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.