Jump to content

ReLPaX

Üyeler
  • İçerik sayısı

31
  • Son ziyareti

ReLPaX kullanıcısının paylaşımları

1. ReLPaX

Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri

Benimde sürekli dikkatimi çeker bazen karıştırırım.Özellikle gildarts ve shanks çok benziyor :D
  2. ReLPaX

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Haikyuu Kiyoko Shimizu hiç bir anime karekterine bukadar ilgi duymadım. :) İşin kötüsü animede fazla repliği yok.Sesini duyamıyoruzzzzz. :depressed2-onion-head-emoticon:
  3. ReLPaX

One Piece Ara Verecek

Umarım sağlığına tez zamanda kavuşur.Okadar riskli ameliyat değil.
  4. Trailer çok kıssa olmuş.Bişe anlamadım :D Paylaşım için teşekkürler.
  5. ReLPaX

Ecchi FC [+18]

Benide eklersen sevinirim.Animenin her türünü seven biri olarak :embarrassed3-onion-head-emotico
  6. ReLPaX

ANİME KOMEDİ 04.05.2014 (4)

Güldüm özellikle siz onu anladınız bölümün de.Paylaşım için teşekkürler.Devamı bekliyorum
  7. ReLPaX

Mera Mera No Mi (One Piece spoiler içerir)

Yalnış konuya girdim ve spoiler tıkladım tam okuyordum önüme reklam geldi.:D Ucuz yırttım.
  8. ReLPaX

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

21 Yaşındayım henüz üniversite okumadım liseden sonra çalışmaya başladım.İlk işim üniversite sınavlarına girip iyi bir bölüm kazanmak.Çünkü 18 yaşdan sonrası bana göre çok hızlı ilerliyor ne ara 21 oldum :D hatırlamıyorum. Beni tekrar lise yıllarıma yollasınlar daha çalışkan bir öğrenci olacam :)
  9. ReLPaX

Bakın ne buldum

1 bölümü izlemiştim naminin kurtarıldığı bölüm ondan sonra arayıpta one piece başlamıştım ah zaman :D
  10. ReLPaX

Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri

Aslında yazına göre gayet iyi birşeymiş gibi gözüküyor ama gerçek bir arkadaş ortamının vericeği mutluluğu hissi tadmak bence pahabiçilemez. Paylaşım için teşekkürler.
  11. Bitirdiğim gün 2 sezonun çıkma ihtimali çok yüksek dedim.Tahminlerim doğru çıktı.Haber için teşekkürler.
  12. ReLPaX

OtakuSekai Fansub

Emekleriniz den dolayı teşekkürler.
  13. ReLPaX

Merhabaa :))

14. ReLPaX

Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?

Siteyi Kuran arkadaşı merak ettim neden bu kadar yorucu bir işe kalkışmış tebrik etmek isterim.İnsanlarla uğraşmak kolay değil.
  15. Benide ekleyebilirsin çok sevdiğim güzel konusu olan bir anime.Mangası varmı varsa devam ediyormu ?
  16. Düşüncemin ne önemi varki ?

17. ReLPaX

TÜRKAN!ME E-Dergi Mart 2014

Emeğinize sağlık.
  18. ReLPaX

Log Horizon 2. Sezon

Güzel seriydi emeğinize sağlık 2 sezon daha iyi olacağını düşünüyorum. soru:Arazi insanlarının lvl olmasına şaşırdım ozaman ölmedikleri sürece maceracıların gücüne kavuşamazlarmı ? SAO gibi ama bence olabilir.
  19. Klasik daha fazla izleyici için çıplaklığı ön plana çıkarılmış bir anime.Güzele benziyor. Bazen bu göğüs mevzusuna neden bu kadar takıyorlar bu JAPON lar anlamıyorum.Haber için teşekkürler emeğine sağlık.
  20. ReLPaX

Naruto Shippuuden Nisan 2014 Programı

Bleach filleri geçti sanırsam :) Sevdiğim bir anime ama şuan askıda tutuyorum.Bittiği zaman tek seferde izleyeceğim.Konu için teşşekürker emeğine sağlık
  21. Animenin 3 sezonuda izledim zevkle yeni sezon gelir umuduyla mangaya geçmedim.Demek bu kadarmış.Daha iyi serilere. Mangayı takip edebileceğim bir site veya link verirseniz sevinirim bide animenin 3 sezonun jangi bölüme geliyor bu bilgiyide verebilirseniz daha çok sevinirim :) Haber için teşekkürler
  22. ReLPaX

Japonya Eğitim Fuarı

Gitmek istediğim birkaç ülkeden birisi.Haber için teşekkürler.
  23. ReLPaX

Nisan 2014 Animeleri Tanıtımı

Bilgilendirme için teşekkürler. Gray çizimi güzel olmuş fakat lucy biraz değişik geldi gözüme eski hali daha iyi gibi. Ayrıca bir çok güzel seri var.2014 Bereketli geçicek. Teşekkürler.
  24. ReLPaX

Durarara!! Yeni Sezon Açıklandı.

Henüz ilk sezonuna bakmadım konusu açıldı ise izlemem gerek emeğine sağlık.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.