Jump to content

Herida Ç.Haruno

Üyeler
  • İçerik sayısı

37
  • Son ziyareti

3 Takipçi

Herida Ç.Haruno hakkında

• Doğum günü 08/17/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

954 profil görütülenme

Herida Ç.Haruno üyemizin başarıları

1. Bu kızı ilk gördüğüm zamanda beri sevmedim .Hele bu sezonda asunanın geri planda kalıp sinonun daha önde olacağını düşündükçe daha bir soğuyorum <_< neyse elleriniz sağlık :)
  2. Ellerine sağlık :D juviayı başta sevmemiştim sanki sadece gray gray diye tutturan bir kız sanmıştım ama sonradan arkdaş edinme çabası onlar için kendini feda etmeye hazır olması hoşuma gitti :D iyi kız yani
  3. Herida Ç.Haruno

one piece vs karayip korsanları

Bir filmle karşılaştırmak pek olmaz gibime geliyor -_- ama pek esinlenmiş gibi gelmedi bana.One piecenin büyük esin kaynaklarının olduğunu biliyorum.Tamam bunun konusu koranlık ozaman OP tan esinlenmiştir diyemeyiz.One Piece nin konusu baya geniş olduğu için bazı benzerlikler olabilir diye düşünüyorum faka kesin bişi olduğunuda söyleyemeyiz
  4. Herida Ç.Haruno

Hashirama Senju mu ? Uchiha Madara mı ?

;) Yani normal olarak hashirame daha güçlü ama tabi sonlardaki madarayla ölüşemez -_- ama davranış olarak dersek Hashirame derim yine :P 7 sinde neyse 70 dede öyle derler ya hashirame için demişler sanki
  5. Herida Ç.Haruno

Naruto Final

:D Finalini dört gözle bekliyorum üzülürüm ama finali kesinlikle görmek istiyorum.NEYDİ BE :D demek istiyorum artık.
  6. Herida Ç.Haruno

Kakashinin Artan Gücü

Kakashi-sensei küçüklüğünden beri yetenekli bir shinobidir.Obitonun verdiği sharinganı sayesinde gücüne güç katmıştır 1000 den fazla jutsu kopyaladığı için kopyacı ninaja derler fakat animede görebileceğim jutsu sayısı 10 dan fazla bile değil çünkü çakrası oldukça yetersizdir.Bu yüzden kopyacı ninjanı yanında :P kendi aramızda Çakra Fakiride deriz.Uchiha olmamasına rağmen sharinganı çok başarılı bir şekilde kullanabilmekte taki madara hop diye sharinganı ondan alana dek :D üzüldüm orda senseiye .Sharinganı olmadan kakashi pek bir şey yapamıyor ne kadar yetenkli olsada güç açısından çok geri kalıyor .Bence son mangadan sonra Obitonun ardından Kakashide gidici olucak :(
  7. Herida Ç.Haruno

Luffy sizce kimle evlensin ?

:D namide olabilir yaw seviyom o ikisini :D nami luffyi bu et aşkından kurtarır belki
  8. Herida Ç.Haruno

Fairy Tail güzeli sizce kim?

:huh: bnce erzayı çıkartıp bu anketi yapalıydılar :P o varken sonuç zaten belli :D yaa kızıl saçından tut karakterine kadar bu kızı yerim :P
  9. Herida Ç.Haruno

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Gerza :embarrassed4-onion-head-emotico Gerisi umrumda değil ama NaluLaxus ve mirajene felan :ahaaah-onion-head-emoticon:
  10. Herida Ç.Haruno

Shingeki No Kyojin Karakter Anketi

:blink: galiba mikasanın EREN takıntısını mı sevmediler ne? :angry: bilmiom o kız 2 yada3 olmalıydı 7 ne abi ?
  11. Herida Ç.Haruno

Shingeki No Kyojin Karakter Anketi

:D levinin 1. olması şaşırtmadı Geçen seferde en sevilen siyah saçlı anime karaterleri arasında Levi ilk sırdaydı :D mikasada kadınlar arasında 2.sırada yeralmıştı :P japonların snk fanlığı büyük maşallah :) hakketten haa 2013 ün en sevilen animesi oldu diye yapılan konseri ve etkinliği görmeniz lazımdı :D videosu sprdi
  12. Bleach Claymore Dark Than Black Free (Ne kadar uzun süredir başlamak istiyordum ama tembelliğime lanet olsun :angry: one piecede epey vakit alıyo ama değiyor :D yani onu vakit kaybından saymıyom :D )
  13. Herida Ç.Haruno

Anime Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Shounen animeler daha çok hoşuma gidiyor romantik animeleri izlediğimi pek sanmıyorum 1-2 tane bilindik romantik animelerdir heralde işte ;) ama onun dışında bu aralar yaoilere sarmış durumdayım.Daha çok mangalarına :bled1-onion-head-emoticon: okuyunca daha zevkli oluyor :embarrassed4-onion-head-emotico
  14. :D hergün 10 bölüm izlerim ya .Takıntı gibi birşey .Anime istersen en heycanlı kısmında olsun 10.bölümden sonra hayatta izlemem haa tabiki ondan daha azda izlemem :D çok güzel oluyo böyle
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.