Jump to content

NaokoTe

Üyeler
  • İçerik sayısı

164
  • Son ziyareti

NaokoTe kullanıcısının paylaşımları

1. "Starish anime dünyasının One Direction'u." diyen fangörl; beni kendinle, Starish'i de One Direction'la bir tutma. Herkes biliyor ki; Starish ezer 8)

2. Karşılaştırma yapamıyorum ikisi arasında T-T Okuduğum en iyi mangalardan biri, gülme krizi geçirttirir ve Sata'ya aşığım tabii ki :D Erika'nın ne ballı olduğunu da sık sık düşünüyorum. Kesinlikle izlenecek bir seri ;)
  3. Sonunda ikinci sezon... Umarım ilk sezon kadar güzel olur ve hayal kırıklığına uğratmazlar :wub:
  4. NaokoTe

Japonca'ya İlk Adım

Direkt roomaji yazıp geçsek olmaz mı T-T Paylaşım için teşekkürler :)
  5. NaokoTe

( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Mangası harikaydı, umarım animesini de yapabilirler :D Ama ne olursa olsun, sonunda çıkıyor :'D Çeviri için şimdiden teşekkürler, ellerinize sağlık :)
  6. NaokoTe

sonunda konu açabildim. merhabaaa ((:

Ne sıkıcısı canım, herkes eğlenceli forumda. Eminim sen de öylesindir :) Hoşgeldin, umarım kalıcı olursun :D (Bu arada Lovely Complex'le açılış ha... Romantikle devam et :D )
  7. Ana kız karakter ve erkeğin yalnız kaldığı sahnelerde sadece ben ve kız mı kalp krizi geçiriyoruz? :D

8. NaokoTe

Bu Hafta Bazı Animeler Gösterimde Olmayacak!

Her an tatil yapmaya hazır Japonlar :D artık alıştık^^
  9. NaokoTe

Merhaba Herkese!

Hoşgeldin Ajuma :) İyi geçiniyoruz zaten, sorun yok :D
  10. Şöyle bir animenin içine atlayasım var... :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Centılboy

Centılboy

Bende narutodaki hinata ile evlenmek istiyorum ama nerdee :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Dimi insanın dalası geliyor böyle balıklama...cennette gidersek olur belki nede olsa dilekler gerçekleşecek diyorlar orada imkansız birşey yokmuş diye duydum...zaten hayalimdir hep birşey isteme hayalim olursa olurda gidersek Bleach animesine girmek isteyeceğim :D

4. Nanilyas

Nanilyas

Sailor Moon a dalıp savaşçı olacaksın :D

11. NaokoTe

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Uta no Prince-sama 2 ve Angel Beats. İkisi de süper :)
  12. NaokoTe

30 saniyede Hyouka

Gül gül öldüm :D Ciddi ciddi izlemeye hazırlanmıştım bir de :D Sonu çok iyiydi ya Chitanda'nın saçmaladığı yerler :P Edit: Houtarou and Chitanda forever :) :wub:
  13. NaokoTe

Merhabalar

Hoşgeldin, ben de Serra :D Zevkini bilemediğim için tavsiye veremeyeceğim ama korkma, tavsiye çoktur bizde :D Umarım kalıcı olursun ve eğlenirsin :)
  14. NaokoTe

merhaba :D

Hoşgeldin, umarım kalıcı olursun :)
  15. NaokoTe

Merhabalar..

Hoş geldin de söylemeden geçemeyeceğim; çok cool bir otobiyografi olmuş :D
  16. NaokoTe

Sailor Moon Crystal'den Tanıtım Videosu!!

Bir tek ben mi çizimleri beğendim?
  17. NaokoTe

Sailor Moon Crystal'den Tanıtım Videosu!!

Ayy inanmıyorum. En sevdiğim anime olur kendisi :D Pek ayrıntılı olmasa ve Mamoru'mu göremesem de çok güzel. Galiba artık sadece beklemek kaldı :D Bu arada... "Kutsal Ay adına, seni cezalandıracağım!"
  18. Dozu biraz kaçırıp yüz bölüm anime indirmişim. Bellek kartımı feci zorluyorum :D

19. NaokoTe

Varsa Şekliniz, Cosplay'e Bekleriz

Ben de gitmek istiyoruuuum :( Neden her bir halt İstanbul'da ki?!?! :(
  20. NaokoTe

ANİME KOMEDİ 01.06.2014 (7)

But first... Let me take a selfie :D Gül gül öldüm. Çok iyi olmuş :D Bayılıyorum çalışmalarına :D
  21. Kill La Kill izleyen var mı? Ya da öneren var mı? Başlasam mı diye kararsız kaldım da :D

2. Ghettosan

Ghettosan

Alakası yok bence. Ben şahsen çok beğendim ama milletin öyle deme nedeni biraz çizim tarzı farklı ve sabit bir konusu var baş için :D sonra akıyor o ayrı :D

3. free word

free word

aslında benimde ilk başta hoşuma gitmişti ama fiil gibiydi ilk bölümler :D yada ryokoya güç doldurmak için yapılan bölümelrdi :P

4. Ghettosan

Ghettosan

Power up kısımlarıydı ya standart bildiğimiz birde çizimler farklı olunca insanlara kötü gibi geliyor sonra hem güzel bölümler başlıyor hemde insanlar çizime alışıyor anime akıyor :D Ama ben şahsen direk konusundan çok çizimleri için izledim o yüzden fena sarmıştı :D

22. Tabi ki FT. Düşünmeye bile gerek yok :D
  23. Yanlışlıkla havluyu yaktım. Ama o sorun değil, sonrasında annem beni yakıyordu :D Burada olmama şükredin :P

2. jans09

jans09

:) aman haaa dikkat... ucuz atlatmışsın.. anneciğin de sana bir şey olmadığına sevinsin niye kızıyor ki :P

3. NaokoTe

NaokoTe

Kim bilir anne işte :D

4. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Ben böyle bir şey yapsam kızmak değilde 1 hafta boyunca yüzüme vururdu bu olayı :D Psikolojik baskı yani :P

24. Bu nasıl bir mantık o.O 25 bölümlük animede kız, çocuğa aşık olduğunu 16. bölümde anladı. :( Klasik saf kızımızı -yine- bulduk :D

2. veritas

veritas

toradora dan bahsediyorsan ben şahsen aşık olma evresinin en baştan beri var olduğunu düşünmüyorum...bence tam olarak o yazlıkta başladı :)

3. Kaxell

Kaxell

En basta yoktu ya bence, herhalde yazlikta oldu.

4. NaokoTe

NaokoTe

Toradora değil, Kimi Ni Todoke. Taiga yoksa en başından beri aşıktı da farkedemedi bence :D ahan da bir tane daha bulduk saf kız :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.