Jump to content

kolmstromgard

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

kolmstromgard üyemizin başarıları

1. kolmstromgard

Naruto (Spoiler İçerir)

narutodaki anime bölümü şuanda mangadaki hangi chaptera denk geliyor? bilen varsa cevaplayabilir mi?
  2. japonlar yapıyo abi.. kendi kültürlerini yaymak ve ya paylaşmak için ellerinden geleni ardlarına koymular. bu her toplumda olması ve takdir edilesi bir şey açıkça :rolleyes:
  3. hepsi beni tarif etmiş... hepsine bir bakışta aklım takılıyo malesef ki <_<
  4. kolmstromgard

Hunter x Hunter 2011 Animesi Bitiyor

--Bu yazı spoiler da içerir!!-- en son bakamadım ama galiba en son 142.bölüm çıkmıştı. 6 bölüm kalmış.. anlamadığım; Gon babasını okadar bulmak için uğraştı ama bu son 6 bölümde babasıyla gon buluşsalar takılsalar bile (ki daha Gon 'un uyanması var...) neye, kime yeter.. ki zaten seride Ging herzaman çok merak edilen, gizemli ve sanki çok güçlüymüş imajı verildi. ama son bölümlerde Ging kimsenin sevmediği, 2 yıldızlı bir avcı olarak gösterildi (galiba en fazlası 3 yıldız ve bu sayıda yıldıza sahip bikaç avcı bulunmakta) oysaki dikkatimi çekti ki bi bölümde Kite, Ging hakkında dünyanın en iyi avcısı sözünü etmişti.. kafamda deli sorular :D neyse umarım bu final ve son 6 bölüm, seriye yakışır şekilde olur.. -_- :rolleyes:
  5. şimdi görüp konusunu okudum ve gayet beğendim :D 22 bölüm olması yorucak gibi sizi -_- şimdiden kolay gelsin B)
  6. kolmstromgard

T4icho'yla Beyzbol 101. (Temel Beyzbol)

güzel bi paylaşım olmuş. tam da major serisine başlamak üzerindeydim oyüzden benim için klavuz niteliğinde :D
  7. uzun uğraşlar sonucu tokyo ghoul un bass tab ını bulabildim. noragami yi bulamadım ve aklım almıyo; nasıl bu asyalıların hepsi bu şarkıları kulaktan çıakrabiliyolar? yoksa aralarında iletişim ağı veya araştırmaları için kendi siteleri falan mı var bilemiyorum.. bakalım pigu 'yla konuştum tokyo ghoul op ile black bullet ed yi çıkarıp coverını yapmaya çalışıcam -_-
  8. ilginizi çeker mi bilmem ama şuanda *tokyo ghoul* ve *noragami* nin OP leri üzerinde çalışıyorum gerçi biraz uzun sürücek (malum ikisinin de bass tabb leri hiç yok ve kulakla ve videolara çıkarmak zorundayım) ama bitirdiğim de size danışırım. 1-2 senedir bass çalıyorum ama bu işlerle baya ilgili olmama rağmen daha video paylaşma fırsatım olmadı yani bu işleri pek bilmem ama videosunu çekip buraya veya size yollayabilirim :D
  9. arkadaşlar elinize sağlık gerçekten çok güzel olmuş. bir bas gitarist olarak bas gitarist arkadaşın çalışını çok beğendim (gitarist de çok iyi tabii) :) yalnız bass ın sesi biraz daha açık olsaydı daha iyi olabilirdi malum japon şarkılarda özellikle anime op lerinde bass lar baya ön planda oluyo <_< hem gitaristi hem de bassisti takdir ettim; gerçekten japon şarkılarında enstrümanların zorluk seviyeleri epey fazladır ve siz başarmışsınız. yeni projelerinizi beklerim.. :D edit: bas gitara da hayran kaldım :wub: fender galiba ama tam modelini öğrenebilirsem minettar olurum :blink: edit: yalnız hep bas gitarist arkadaşı övdük ama gitarist arkadaş yanlış anlamasın bassist olduğum için biraz ona dikkat ettim yoksa zaten gitarist arkadaş da aşmış olduğu belli oluyo her türlü :D
  10. gerçekten çok güzel olmuş ellerine sağlık... azıcık heyecanlanmışsın gibi ama onu da ilk kez bi topluluk önüne çalmana bağlıyorum ve çok normal bişey zaten okadar da belli olmuyo. istediğin şarkı varsa listeme eklerim demişsin :D benim evde piyano var ama çalmayı pek bilmediğimden çalamadığım 1-2 şarkı var malesef. onları senin gibi birinden dinlemeyi çok isterim :) söyliyeceğim iki şarkının da youtube da cover şekli de bulunuyo yani eğer en küçük *bu şarkı piyanoya uymaz abi* endişen varsa giderirsin diye düşünüyorum çünkü ikisi de gerçekten piyano da güzel duran parçalardan :wub: neyse lafı çok uzattım sana *istek parça* şeklinde buraya yazıcam :rolleyes: ama dikkate almayıp çalmaya da bilirsin yani sağlık olsun artık <_< ikisi de bildiğim kadarıyla çok zor olan parçalar ama kesinlikle yaparsın diye düşünüyorum :D 1- Tokyo Ghoul; orjinal şarkı; http://www.youtube.com/watch?v=rkL3inS9vcI piyano cover şekli; 2- Noragami; orjinal şarkı; http://www.youtube.com/watch?v=ZvZdcywRphM piayno cover şekli;
  11. kolmstromgard

Animeksi FANSUB

şimdiden hayırlı olsun diyelim :D bakalım nası animeler çevrilicek fansubunuz da :huh: iyi işler bekliyorum :evil-smile-onion-head-emoticon:
  12. Espri biraz underrated oldu ama zaten asıl uğraşım resim çizmek *-* Aslında itiraf ediyim; verilen hediyelerden 1.ye verilenin ne demek olduğunu anlamadım zaten ben sevdiğim tüm animeleri izliyorum ve hepsi sayenizde türkçe altyazılı?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.