Jump to content

Yumchi

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Yumchi üyemizin başarıları

1. Yumchi

Merhaba forum halkı!! +.+

Hoş buldum :D teşekkürler bakacağıım *-* ^^ Hahaha olsun yine de teşekkürler :D Hoş buldum ^-^ Hoş buldum Maria ^-^ umarım :D
  2. Sevdiğim bir tür yok güzel olanları dinlerim genelde hele bazen klasik dinlediğim de olur.Ama genelde dinlediğim kişiler: 2NE1 (bütün gün şarkılarını dinleyebilirim... ayrıca BJ'yim :cheer3-onion-head-emoticon: ) İmagine Dragons Coldplay One Republic Lana Del Rey Mika BIGBANG gibi grupları ve sanatçıları dinliyorum.Ayrıca beğendim animede çalan müzikleri de indirdiğim oluyor.
  3. Yumchi

Hoş buldum Ceren ^-^ Üç veya dört bölümünü izlemiştim ama sonraya bıraktım bir ara bakarım teşekkürler :D Hoş buldum :D resimlerini görmüştüm sanırım bakacağım teşekkürler :D
  4. Yumchi

Dediğin gibi yaptı... Cidden çok iyi bir bilim-kurgu... teşekkür ederim ^-^ Hoş buldumm :D Hoş buldum :D evet genelde foruma alışmam uzun sürer benim XD hadi bakalım... :D Hoş buldum ^-^ günün anlam ve önemi :D Hoş buldum ,tanıştığıma memnun oldum Erdem ^-^ Hoş buldum :D şanslı günümdeyim sanırım :ahaaah-onion-head-emoticon: Merhaba :D tanıştığıma memnun oldum Mukaddes ^-^ Hoş buldum :D ben de memnun oldum ^-^ Hoş buldum :D Hoş buldum :D Angel beats geçen ay izlemiştim, midori no hibi yeni duyuyorum.İzlerim, önerin için çok teşekkürler ^-^ Hoş buldum ^-^
  5. Yumchi

Hoş buldum ^-^ Psycho Pass görmüştüm sanki ama sonraya bırakmıştım yinede birinci bölümüne bakmaktan bir zarar gelmez *-* teşekkür ederrim :crying2-onion-head-emoticon: Hoş bulduum :bye2-onion-head-emoticon: Hoş buldum teşekkürler :bye2-onion-head-emoticon: Hoş buldumm ^-^ Malesef öyle oluyor genelde... TT Hoş buldum teşekkür ederim ^-^ uh... o zaman seninle tanışmak güzeldi :crying1-onion-head-emoticon: :hell-yes-onion-head-emoticon: Hoş buldum ^-^ Hoş buldum ^-^ ^o^
  6. Merhaba ben Damla :ahaaah-onion-head-emoticon: Anime izlemeye geçen yıl başladım yani bu konuda çok yeniyimdir *-* Aslında bu yıl başladım desem daha doğru olur geçen yıl tanıştım animeyle ama bu yıl daha fazla izlemeye başladım.En en en sevdiğim bir anime yok yeni olduğum için çok fazla anime bitirmedim izlediğim animelerden de sevip sevmediğim sürekli değişiyor.... Tür olarak dram,romantik,komedi,gizem ve bazen macera tercih ederim.Önerileriniz varsa söylemekten çekinmeyin eheh :embarrassed3-onion-head-emotico Umarım forum bağımlılık yapmaz XD İyi anlaşalım ! :cheer3-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.